Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

Temat dostępny też na forum: Motoryzacja
Zastanawiam się, gdzy w Gdyni, Sopocie i Gdańsku są nieoświetlone i ruchliwe drogi?
Zaczynam ja: ul. Jabłoniowa i ul. Warszawska, ul. Starogardzka,

Może ktoś wie coś o Gdyni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

no i kartuska na górnym odcinku, gdańsk to wiocha ale za to będzie stadion
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

W Gdyni główne drogi są raczej oświetlone, chyba na pogórzu ulica w stronę kosakowa chyba ale teraz juz nie pamiętam. Kręcę się w rejonach Dąbrowy, Karwin, Orłowa, Redłowa i centrum i tylko na osiedlach bywa problem z lampami, głównie na dąbrowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

na dąbrowie to jest problem bo miasto się dogadać nie może o własność. np. na Sojowej już od 3 lat oświetlenie nie działa no może ze 3 lampy świecą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

oj dabrowa wcale nie jest tak dobrze oświetlona, hm w sumie nie wiem dokladnie co to za rejon ale za Kaczymi Bukami jak sie jedzie w strone Chwaszczyna, jest nieswietlona ciasna droga pod górkę, bez pobocza i w nocy jak ida piesi to nic nie widac jezeli nie wlaczysz dlugich, a niestety czas zdarzy sie samochod z naprzeciwka, wtedy to juz totalnie nic nie widać. do tego jeszcze wprowadzili tam 70km/h (co popieram) ale ja jadąc tamtędy za każdym razem modle się o to żeby nikogo nie potrącić Gdyni już nie obchodzi ten kawałek drogi chociaż należy do niej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

"oj dabrowa wcale nie jest tak dobrze oświetlona, hm w sumie nie wiem dokladnie co to za rejon"


Piszesz że nie jest dobrze oświetlona a dalej że nawet nie wiesz gdzie to jest... no comment, a ten odcinek który opisałeś jest dokładnie w drugą stronę od tej dzielnicy. Poza tym nie napisałem że jest dobrze oświetlona bo na sojowej nadal pali się co któraś lampa a osiedla szeregowców na końcu miętowej jest w ogóle nie oświetlona. Jednak główna droga czyli rdestowa oraz nowowiczlińska ( poprawcie mnie bo dokładnie teraz nie pamiętam czy ta druga się tak nazywa) są bardzo dobrze oświetlone na całej dzielnicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

din constitutie extr

din constitutie extragem urURloarete:PAaLAMENTmL reprezinta poporul.PRESEDINTELE reprezinta statul si institutiile sale.avand in vedere cele de mai sus, putem sa ne indreptam actiunea impotriva reprezentantului statului?as vrea sa piarda in civil si sa-l vad executat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

Gdańsk, Morenowe Wzgórza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

A jak jest na Starodworcoweh i Nowodworcowej w Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

kurcze nooo oszczędzaja chyba bo faktycznie na drogach nawet w dolnej części Słowackiego ciemnooo , na obwodnicy tez co trzecia lampa przy zjazdach się świeci ,zjazd z obwodnicy na Kowale tez prawie nieoświetlony ..... no gdzie się nie ruszyć tam świeci co druga lub co trzecia lampa ... w tym roku to jakiś koszmar poprostu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

wiadomo trzeba zaoszczędzić kasę na ECS najbardziej beznadziejne jest w tym to że nie ma sznasy na zmianę prezydenta i poprawę sytyacji, będzie tylko gorzej...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

adamowicz musi odejść!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

Budowlanych od Słowackiego do ronda turbinowego. Brak oświetlenia od końca podwójnego lewoskrętu od strony Słowackiego do ronda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

w dodatku kretyńska wysepka w połowie tej drogi przy zjazdach do firm
której w tych ciemnościach nie widać i można się nieżle przekręcić do rowu - od dróg mamy po prostu debili...moje dziecko logiczniej myśli.
nie wiem tylko dlaczego wybory wygrał Adamowicz-człowiek który spokojnie pozwolił na sparaliżowanie ruchu na słowackiego i kartuskiej,nie jest to jego pierwsza kadencja - można było pomyśłeć o zabezpieczeniu płynności ruchu przed wbiciem przysłowiowej łopaty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

Niestety, potwierdzam ul. Starogardzką - często w nocy są potrącenia pieszych na przejściu przy mleczarni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

niepołomicka w gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

remont na Karczemkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

Hmm... Chwarznieńska w Gdyni - odcinek pomiędzy Witominem-Chwarznem

Raz szedłem Kielecką o 2 w nocy i jak tam zgasło światło to pierwszy raz widziałem tyle gwiazd w mieście ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

hehehh... są też dobre strony braku światła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

Gdynia: Odcinek między Obłużem Starym, a Galerią Szperk - wyjątkowo niedoświetlony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...