Nowa przychodnia - proszę o opinie

Czy ktoś już był w nowej przychodni ? Jacy są lekarze ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

A gdzie jest ta nowa przychodnia? Bo nic nie wiem, dawno nie chorowałam,a co z tą starą przychodnią przy straży?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

nowa przychodnia jest na Pszennej, Centrum Feniks (tam, gdzie siłownia S7); jest sympatyczna atmosfera, widać, ze wszyscy się tam bardzo starają; przyjmuje lekarz z Żukowa - Dembek; ponieważ jest super lekarzem, przeniosłam się za nim do Novej Banino :) ; mam nadzieję, że dalej też będzie ok;
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

A możesz coś więcej napisać , są tam jacyś specjaliści?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

z tego, co wiem, to nie ma na razie; mają medycynę rodzinna; ma być (albo jest - nie wiem, bo mnie to nie dotyczy) pediatra;
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Jacy lekarze rodzinni przyjmują w nowej przychodni? Tylko p. Dembek, czy jeszcze inni. No i jak jest z kolejkami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Pediatra dr Tosik
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

To ta starsza pani doktor co kiedyś na Przymorzu przyjmowała? Chodziłem do niej jako dziecko milion lat temu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Zależy co rozumieć poprzez stwierdzenie 'starsza' :) można ja wyszukać w sieci, opinie ma dobre, wcześniej przyjmowała w Lux Med
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

starsza nie starsza - koło 40 chyba :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Przychodnia jest w centrum FENIKS to prywatna przychodnia i ma podobno podpisaną umowę z funduszem , to tyle co wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

"Stara przychodnia nadal funkcjonuje , a o nowej słyszałam , jednak nie byłam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Lidka - stara przychodnia jest i bardzo polecam, świetni, kompetentni lekarze, jest USG (bardzo dobry sprzęt), nie ma problemów z dodzwonieniem się i zapisaniem na wizytę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

https://www.facebook.com/pages/Przychodnia-Nova-Banino/687914724673595
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

http://novabanino.pl/ - chyba lepszy adres, nie kazdy korzysta z facebooka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Byłam kilka razy z małymi dziećmi, na bilansie, szczepieniu i przy przeziębieniu. Pani robiąca zastrzyki ok, ma podejście do dzieci. Dr Tosik tez w porządku, przy większej wadze syna zleciła zrobienie badań czy nie ma niedoczynności tarczycy, ważne że sie interesuje. Dr Dembek również żadnych zastrzeżeń.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Czy żeby pojsć tam na wizyte w ramach nfz trzeba przenieść papiery ze starej przychodni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Wystarczy zmienić lekarza POZ, na tego nowego, nie musisz się wyrejestrowywać z poprzedniej przychodni. Bez płacenia możesz to zrobić 2 razy w ciągu roku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Ja rejestrowalam siebie i dzieci, nie za bardzo rozumiem jak mozna isc do lekarza bedac zarejestrowanym w innej przychodni?
To nie prywaciarze, ze wystarczy sie umowic tylko NFZ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Droga Pani mieszkanko, gdybym nie wiedział, to bym nie pisał. Jeżeli Pani pójdzie do innego lekarza POZ na nfz w innej przychodni i wypełni deklarację,to jest od tego momentu pani lekarz rodzinny.
Taką zmianę może Pani bezkarnie zrobić 2 razy w roku, każda następna zmiana to już się płaci. Przepraszam, ale jaśniej już chyba nie potrafię...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Byłam wczoraj w tej przychodni,nie dawno się tu wprowadziłam byłam tydzień wcześniej zarejestrowana do dr.Dembka i jestem nastawiona już na anty.Czekałam dwie godziny i się nie dostałam ponieważ doktor przyjmował pacjentów z zewnątrz nie poumawianych a pacjenci czekali w kolejce...Tak się nie robi jak chce przyjmować pacjentów z "ulicy" to niech robi po swoich godzinach pracy a nie że pacjenci czekają nie wiadomo ile...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Dlaczego się Pani nie dostała? Owszem do dra Dembka czeka się właściwie zawsze, ale nigdy nie było sytuacji, żeby ostatecznie się nie dostać do gabinetu.
Fakt, że do niego są kolejki świadczy tylko o tym, że pacjenci chcą iść właśnie do niego a nie do innego lekarza. Wspomnę tylko, że do dr Tosik, kolejek nie ma nigdy.
Ponadto uważam, że na przyjmowanie "poza listą" nie ma co się denerwować, bo proszę pomyśleć, że Pani także może być w sytuacji, że wizyta będzie konieczna "dziś, teraz, natychmiast".
Mieć należy również na uwadze, iż część pacjentów jest zapisana tak jak Pani - tydzień wcześniej, ale część miejsc jest zostawiona właśnie na nagłe zgłoszenia, przyjmowane przez recepcję danego dnia, a do tego dochodzą jeszcze przypadki nagłe - za zgodą lekarza.
Wraz z dzieckiem byłam po obu stronach "barykady" - zarówno umówiona na termin zwykły, jak i nagle w sytuacji podbramkowej i proszę mi wierzyć wolę czekać do niego w kolejce ale mieć pewność, że gdy przyjdzie co do czego to zawsze mnie przyjmie, niezależnie od limitów.
Abstrahując od wszystkiego uważam dr Dembka za świetnego lekarza rodzinnego, ze znakomitym wyczuciem i podejściem do pacjenta.
Moją radą jest aby przestała Pani narzekać, zobaczyła coś więcej niż czubek własnego nosa i ewentualnie zmieniła lekarza.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Nie zgodzę się,ze do p. Dr Tosik nie ma kolejek!!!! Dr Tosik jest pediatra a dr Debek jest za równo pediatria i lek rodzinnym stąd większa ilość pacjentów. Najmniej jednak oboje są bardzo dobrymi lekarzami. Panie pielęgniarki również bardzo kompetentne i pomocne!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Do dr Tosik również jest sporo pacjentów i zawsze przyjmuje pacjentów w nagłych przypadkach. W tej przychodni nie ma czegoś takiego jak " na dzisiaj nie ma już miejsc " Polecam .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Tak jak wcześniej napisałam,nie dostałam się,bo dr.Dembek przyjmował pacjentów z zewnątrz nie umówionych to przepraszam po co się umawiam na konkretną godzinę? dla jaj? szłam do pracy na godz.15 i nie miałam czasu dłużej czekać.Za co płacę składki...?za to aby pół dnia czekać w kolejce śmieszna jest Pani bądź Pan.Dr.Dembek to by wszystkich przyjmował z ulicy.I owszem zmienię lekarza...bo tak się nie robi...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

ciekawe jak będziesz się wymądrzać na forum, jeśli Ty będziesz kiedyś potrzebowała wejść "z ulicy" i odprawią z kwitkiem bo nie byłaś zapisana.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Tak sie nie robi. Masz racje. Zmien lekarza to jest sluszna diagnoza. Potrafisz nawet samą siebie uzdrowić.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Monia, a powiedziałaś to w recepcji? że byłaś umówiona, że musisz wyjść do pracy na 15 i chciałabyś aby dr przyjął Ciebie zgodnie z zapisem? czy siedziałaś do 15 i czekałaś aż ktoś Ciebie wezwie i się nie doczekałaś?
bo nie chce mi się wierzyć żeby nikt nie zareagował gdybyś tam z kimkolwiek porozmawiała...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Pacjenci byli przede mną,którzy wcześniej byli umówieni więc czekałam na swoją kolej a Pani w recepcji widziała,że czekam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Osoby z ulicy, które nie są umówione powinny być przyjmowane na samym końcu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Dokładnie tak Grażynko też jestem za
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Nie mogę się z Panią zgodzić, ponieważ w takiej sytuacji, gdy np. planowani pacjenci umówieni są do godziny 18 to nieplanowani de facto musieli by być przyjmowani poza godzinami pracy przychodni. Obecnie natomiast pacjenci nieplanowani są umawiani pomiędzy pacjentami planowanymi, gdyż zaplanowane jest powiedzmy 15 minut na wizytę a faktycznie zajmuje ona 5 minut, dzięki czemu powstaje 10 minutowa luka, którą z powodzeniem może zastąpić pacjent nieplanowany.
Ja również nie lubię czekać w przychodni na wizytę i bez problemu mogłabym znaleźć sobie inne zajęcie, ale nie rozumiem argumentów w stylu - nie po to płacę składki, żeby czekać.... Taaaaa.... Osoby, które przychodzą na nieplanowaną wizytę także płacą składki. I taki mamy niestety system ochrony zdrowia.
Jeśli zaś ktoś czeka na wizytę, która jest z różnych powodów opóźniona, a ma do załatwienia jeszcze jakąś sprawę albo spieszy się do pracy to zachęcam podejść do recepcji i wytłumaczyć swoją sytuację. Tam też pracują ludzie i myślę, że zrozumieją.
Polecam wszystkim więcej empatii wobec innych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

rzeczywiscie ktos kto przyjdzie z dzieckiem z ospa albo z jelitowka niech czeka z wami do konca wizyt planowych zarazi wszystkich dookola i zostanie przyjety, serio uwazacie ze nieplanowo ktos idzie do lekarza dla funu, zeby monisi pod gore zrobic abys ei do pracy spoznila :D stuknijcie sie w czolko obywatelki :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Jestem pod opieką Dembka ponieważ jest to lekarz z powołania a takich to już w dzisiejszych czasach jak na lekarstwo. Dwa miesiące temu strasznie zaniemogłam na zdrowiu, Dembek byl na urlopie wiec poszłam do dr Tosik owszem dostalam leki , ktore nie pomogły. w nastepnym tyg. trafiłam na innego młodego lekarza, który również cos zapisał. Męczyłam się tak az wrócił Dembek. W pierwszym dniu po urlopie czekałam 2,5 godz. pomimo, iz byłam zapisana ale było warto.Dostałam leki na 10 dni i dzis jestem jak nowa. To dlatego warto czekać. Raz cierpliwie siedzę parę godzin, innym razem wchodzę bez kolejki z chorym dzieckiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Ale dlaczego monisi życie/praca mają być mniej ważne niż Twoje problemy? Zarejestrowała się na godzinę, chce być przyjęta. Nie wiesz jaką ma pracę, jakie ma życie. Czemu od razu uważasz, że ospa lub jelitówka są od tego ważniejsze - jeśli tak się Tobie śpieszy jest prywatna służba zdrowia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Nie są Olu, ależ oczywiście, pacjent z chorobą zakaźną jak najbardziej może poczekać sobie z wami w poczekalni prychając, kichając i rzygając na was, jak już kilka razy się zarazicie podczas rutynowej wizytki po skierowanie, to zrozumiecie, dlaczego takich ludzi wpuszcza się jak najszybciej - ano właśnie dlatego, żeby takie przygłupy, które nie rozumieją dróg szerzenia się choroby nie były narażone na zakażenie i na drugi dzień do tygodnia nie oczekiwały na nieumówioną wizytkę z kolejnymi pacjentami :) Karma to suka :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

I zrozum jedno, to nie MI się spieszy, to TOBIE powinno zależeć na tym, aby pacjent zakaźny jak najszybciej zniknął z poczekalni, ale trudno wymagać myślenia, po kimś kto wysyła przypadek Emergency do prywaciarza :) jak chcesz na godzinę co do minuty to sama sobie skocz prywatnie :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Czy w novej przychodni szczepią przeciw grypie? Jeżeli tak, to czy orientujecie się, jaki jest to koszt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Boże czy nie prościej tam zadzwonić z tym pytaniem?

Dostaniesz konkretną, aktualną odpowiedź
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Nowa przychodnia - proszę o opinie

Nie widzę sensu wypowiadania sie na forum, nie wnosząc żadnej odpowiedzi. Każdy wie, ze uzyska informacje dzwoniąc do przychodni, ale z dodzwonieniem sie przecież rożnie bywa... Pomagajmy sobie wzajemnie, zamiast sie krytykować.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...