Nowy etap osiedla Młody Straszyn

Temat dostępny też na forum: Straszyn
Widziałam budynki , które powstają przy Starogardzkiej i wyczytałam ze to nowy etap osiedla Mlody Straszyn. Czy ktos tam mieszka lub mieszkał? A może kupil mieszkanie? Szukam opinii bo bardzo tam ładnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

Mieszkam tu już prawie trzy lata, i jak narazie jest ok. Okolica spokojna. Jedyny duży minus to brak porzadnej drogi dojazdowej, ale może to sie zmieni jak zbuduja drugi etap. Panie w biurze sprzedaży też ok, pomocne. Standard wykonczenia tez ok,mieszkanie odebrane było bez wiekszych usterek tylko okna do regulacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

brak dobrej drogi dojazdowej, czyli żadnej drogi nie ma a do sklepu 2 km. Dlaczego ludzie nie potraficie napisać jak jest naprawdę..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

Jest sklep bardzo blisko, a i tak kaźdy w weekend raczej na wieksze zakupy jezdzi autem, wiec 2 km do sklepu to nie problem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

czyli do ceny zakupu mieszkania i wykończenia nalezy doliczyć zakup samochodu, więc chyba to nie jest już miasto w technicznym słowa znaczeniu, bo w mieście można poruszać się komunikacją miejską.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

logiczne jest, że dopóki trwa budowa to droga nie będzie zrobiona -to tylko by było niepotrzebnie wydanie pieniędzy,gdyż ciężarówki które jeżdżą na budowę szybko by ją zniszczyły,A co do sklepu to też jest nie prawda -już od roku mamy sklep sieci Groszek 100 m od osiedla,a do tego 2 sklepiki na Dworcowej (700 m),budynek handlowo-usługowy (Max 1000 m),Lidl 1300 przy którym budują nowy 3,5 tyś m2 oraz 2 km. Biedronka Ja na osiedlu mieszkam od ponad 4 lat i jestem bardzo zadowolona.Mieszkanie odebrane bez usterek ,owszem były okna do regulacji ale to jest standard w nowych budynkach które jeszcze osiadają.Poza tym mamy na Pocztowej bardzo duży Park rozrywki ,piękne tereny gdzie można spacerować oraz uprawiać sport .W planach jest jeszcze w pierwszym budynku z II etapu -sklepy oraz osobny budynek handlowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

Ja kupiłem i czekam na odbiór . Już wiem , ze w styczniu to nie nastapi. Ale ogólnie myśle ze będzie OK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

Hej.mieszkam od trzech lat.drogA fatalna zanim skoncza budowe to mina dlugie miesiace.mieszka sie fajnie.bez usterek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

No cóż, nie ma co udawać... Problemy z odbiorami były, liczniki do mieszkań uszkodzone i co niektóre pozamieniane, 2 lata zajęło nam udowodnienie, ze pobiera nam 25% wody więcej, bo poginęły dokumenty i nikogo to nie obchodziło, odwieczna kłótnia dewelopera z administratorem, sprzedana bez wiedzy mieszkańców kotłownia, cyrk na kółkach ogólnie. Napewno nikt wam w obiecanym terminie nie odda mieszkań ;) Droga tragedia i jeszcze długo tak będzie zapewne i jeszcze dużo dużo innych kwiatków .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

Cały czas próbuję obczaić gdzie tu był ZONK że się tak ludzie na to rzucili i jeszcze sobie tłumaczą sami wszelakie usterki, że np nie ma drogi bo jest budowa.

To na całym Jasieniu i połowie Ujeściska też nie powinno być dróg bo w końcu co chwilę coś dobudowują :)

W tej cenie co ten tajemniczy dewelopment, który jak do tej pory postawił trzy budynki na krzyż w swej historii, oferuje na swojej stronie to można mieć mieszkanie w Gdańsku a nie pod Pruszczem.

Musieli chyba ludziom dopłacać czy cuś...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

To co pan tu jeszcze robi? Zawsze,można wystawić mieszkanie na sprzedaż. Nikt tu siłą pana nie trzyma,to może pan odpowie na zadane pytanie,czemu pan sie rzucił i zakupił pan mieszkanie na tym osiedlu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

I jeszcze jako minus dodałabym,że połowa mieszkańców nie potrafi parkować,ale to niestety zależy od człowieka i jego umiejętności a nie od parkingu,dewelopera,czy budynku=D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

Chyba bym zgłupiał żeby na jakiejś wsi rozkopanej mieszkanie kupować, i jeszcze udawać że to jest Gdańśk wogóle, to forum otwarte więc sobie piszemy, może nowo kupującym się przyda.

A ja chyba za dużo pytań złych zadałem, bo już nawet się sami przyznajecie, że droga bulwiasta a dookoła samochody...

W sumie fakt, smutny to myusi być widok, pozdrawiam więc zdesperowanych kupujących :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

To,że droga licha to żadna tajemnica=)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

Zagłada tu ktoś z III budynku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

Nie potrafią parkować to prawda, ale na idiotów nie ma rady, burak to burak, burakiem zostanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

A pan zygrfryd to chyba pan były administrator co to płakał, ze go pobili, dlatego teraz sie msci:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

Jestem zwykłym detalicznym klientem, mieszkańcem osiedla w Gdańsku a nie gdzieś na jakiejś wiosce. Owszem, posiadam też inne mieszkanie w mieście ale też nie jakimś Straszydle.

Nie wmawiaj mi czegoś, czego nigdy nie napisałem. A że cię boli, że piszę obiektywnie to już nie moja wina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

bez kłótni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

Pan z miasta sie znalazł, hah
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

Witam, tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy etap osiedla Młody Straszyn

Przestrzegam przed kupowaniem mieszkań w nowo powstających blokach na osiedlu młody Straszyn. Może i ceny są przystępne , rozkład mieszkań też ciekawy ale deweloper to wilk w owczej skórze. Po sprzedaży mieszkania traktuje mieszkańców jak nie swoj problem. Po nabyciu lokalu już nic z nimi nie można załatwić.  Od czterech lat deweloper zalega z płatnościami wspólnotom mieszkaniowym . Źle osadzone , nieszczelne okna w kilkunastu mieszkaniach,  czego skutkiem jest wilgoć w mieszkaniach. Problemy z kominami ( woda i kamyczki przy odrobinie wiatru wpadają do wentylacji )  tragiczna droga dojazdowa a deweloper przed sprzedażą zapewniał że niedługo po zakupie mieszkań zostanie zrobiona - minęły 4 lata a droga jest tylko w gorszym stanie i nie zanosi się na poprawę.  Deweloper przy budowie nowych bloków ma gdzies mieszkańców którzy już mieszkają. Koparki pod oknami , kurz , hałas i zniszczonyche trawniki oraz chodniki. Można by wymieniać jeszcze długo.  Deweloper potrafi mydlić  oczy a potem jest już za późno. Stanowczo nie polecam !
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

Budowa domu w bliskich okolicach trójmiasta (14 odpowiedzi)

Witam Was, Powaznie rozważam lub wręcz prawie podjąłem decyzje o budowie domu w okolicach...

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...