OIE Support - Laureate International Universities/HAYS

Chciałbym dowiedzieć się czegoś o tej firmie czy ktoś z Was był na rozmowie lub dostał tam posadę???? Jakie wrażenia?? Czy firma wiarygodna??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

juz wiem ze na enrollment advisor wyplata wynosi 4500zł brutto, niezle jak na poczatek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: OIE Support - Laureate International Universities/HAYS

Na razie jestem na drugim etapie rekrutacji, przeszłam rozmowę przez telefon i rozmowę z enrollment manager. niebawem dowiem się czy dostałam się do trzeciego etapu. Szkoda tylko że nie wyjawił ile wynosi obecnie podstawa. Powiedzieli tylko ze przy jednej sprzedaży pensja mieści się w 2gim pułapie podatkowym czyli 7000zl brutto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Amadeusz: pij, nie p%&$dol! :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma nastawiona "pro pracownik", bo desperacko próbuje zatrzymać tych, którzy jeszcze zostali. Następców ludzi, którzy odeszli, nie widać. Komuś zainteresowanemu przyczynami tej sytuacji polecam lekturę postów w tym wątku.

Przez kilka lat firma żyła w naiwnym przekonaniu, że pula potencjalnych pracowników jest niewyczerpana, więc nie trzeba szczególnie dbać o ludzi już zatrudnionych. Nadeszła pora zbierania owoców takiego myślenia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

To dlatego w ciągu pół roku odeszła połowa pracowników?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

MTM
2011-12-09 11:42:46
Chciałbym dowiedzieć się czegoś o tej firmie czy ktoś z Was był na rozmowie lub dostał tam posadę???? Jakie wrażenia?? Czy firma wiarygodna??
Firma jest po znacznych zmianach kadrowych, odswiezona i nastawiona pro pracownik.
Aktualnie pracuje w tym biurze i moge spokojnie polecić tą firmę jako pracodawce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: OIE Support - Laureate International Universities/HAYS

Widzę, że poszukiwany jest człowiek na stanowisko Associate Director Enrollment.
Czy to sama góra w hierarchii czy jest ktoś nad tą osobą?

Pozdro,.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: OIE Support - Laureate International Universities/HAYS

jak sie wam pracuje? l
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: OIE Support - Laureate International Universities/HAYS

a samo stanowisko AR Mngr? jaka jest "kultura" organizacyjna dot. zarządzania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: OIE Support - Laureate International Universities/HAYS

probuj, ale praca pod krolowa to powolna trucizna, ktora zabije w tobie bycie moralna osoba :) Zapomij o awansach w tej firmie :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: OIE Support - Laureate International Universities/HAYS

a jak wewnętrzne awansy? na pracuj jest teraz otwarte stanowisko AR Mngr - czy jest wewnętrzna rekrutaca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: OIE Support - Laureate International Universities/HAYS

No królowa to jest w ogóle ewenement. Środowisko międzynarodowe były czasy gdzie pracownicy musieli rozmawiać tylko i wyłącznie po angielsku ale nie dotyczyło to królowej czy koślawych menagerow. Kto pamięta takie perełki jak "Dick in" albo "No bady gonna die you"
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: OIE Support - Laureate International Universities/HAYS

Byla akcja przeciez, ze sprzataczki byly brane na spytki przez krolowa, chciala wiedziec jakie nastroje sa na floorze XD
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: OIE Support - Laureate International Universities/HAYS

Podążając ta logiką "To nie ja to oni" niedługo wyjdzie, ze to sprzątaczki są winne...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: OIE Support - Laureate International Universities/HAYS

HAHAHA !!! gdyby nie ta ciąża to by już ja dawno wywalili. Czyżby jedna z team liderek ? Uważajcie na pewne team liderki donoszą aż milo od początku OIE w Gdańsku nie wspominając już a tym ze kradną lidy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: OIE Support - Laureate International Universities/HAYS

Ruda tańczy jak szalona... Jakos mi pasuje ten rytm do niej.
Najpierw dogadywała sie z dyrkiem, a teraz jedzie po nim i dogaduje sie z naszymi gośćmi. Normalnie jak szalona :D i myśli, ze tego nie widzimy.
Jest inne określenie na to, ale juz nie bede taka dosadna, bo znów sie poryczy.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: OIE Support - Laureate International Universities/HAYS

Ruda w sensie Marlin od shake'ow z McDonalda ?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: OIE Support - Laureate International Universities/HAYS

Te gorzkie żale powoli zaczynają przeistaczać się w totalną dziecinadę.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: OIE Support - Laureate International Universities/HAYS

Fakt, ruda chodzi dumna jak paw, bo się na dyrektora szykuje. Oby nie, a jedyna kumata i konkretna menager, która zawsze pomagała zaszła w ciąże i kto nas teraz poprowadzi. Szkoda, tylko ona coś robiła w tej firmie i to nie tylko dla UK, a dla wszystkich - potrafiła działać. Teraz siedzą i spiskują bo nie ma kto za pozostałych myśleć i czarnej roboty odwalać. Biada nam!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: OIE Support - Laureate International Universities/HAYS

A ta moja managerka, menegerka, menedzerka... Tfuuu. Sama nie wiem jak to odmieniac, bo przeciez po imieniu mi nie przechodzi... Sama slyszalam jak zmawiaja sie na czterech slabych eajow. i jeszcze cos w stylu, zeby nie bylo na nie, ale jak szlam, to udawaly, ze mnie lubia, idiotki jakies, ale coz, ja to tylko ta co one chca wywalic, wiec sobie praktykuja, bo juz nikogo sie nie boja. A ta co najdluzej, to jakas nadeta jak faw chadza...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 12

Inne tematy z forum

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...