OSIEDLE NOWE BANINO - SZAMBA

Czy to prawa ,że na Nowym Baninie zamiast kanalizacji miejskiej będą zamontowane szamba ? A przy tak dużym osiedlu pompowanie fekali będzie kilkanaście razy dziennie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

idź do biura i zapytaj
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kanalizacja ma być, chyba, że coś się zmieniło od czasu jak ich ostatnio o to pytałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ma być - pytanie tylko kiedy... za 5,10 lat?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: OSIEDLE NOWE BANINO - SZAMBA

U mnie miała być kanaliza po trzech latach jak się tu wprowadziłam ,czekam już 11 lat i chyba szybko się nie doczekam .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozwiązanie bardzo proste - zakazać wjazdu pojazdom powyżej 3t KAŻDYM - dać belki ograniczające i kanaliza szybko się zrobi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: OSIEDLE NOWE BANINO - SZAMBA

Uważajcie bo oni cos kręcą ja juz prawie podpisałem umowę bo oni mówią ze bedzie kanalizacja ale nie mówią kiedy.. przeciez tam nawet nie ma sie gdzie podłączyć a w standardzie do umowy piszą ze rury PCV i jak sie pytam wprost Pani z Biura mowi "ma byc" a nie ze bedzie jak sie wprowadzę. Niech mówią chociaż jak jest. Dziękuje bardzo za te ich kostki brukowe na osiedlu jak ta kostka sie zapadnie od szambiarek co pół godziny plus koszty wywozu masakra jakaś !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej nie prędko się to stanie chyba, że mieszkańcy sami na gminie wymuszą jak miało to miejsce z Szkołą Podstawową i kilkoma innymi rzeczami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

x.. Człowieku a niby dokąd mają podłączyć jak nie ma gdzie się podłączyć ? A kostki brukowe będą wszystkie rozbierane ? Wszystko ma swoją kolejność w pierwszej kolejności robi się kanalizację potem kostki brukowe. Gmina podłączy pewnie za 20 lat. Trochę nie w kolejności. Rozumie 1 dom z szambem ale 150 domów z szambem przy tak gęstej zabudowie ? Będzie smrodek ...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kanalizy nie ma, kostkę szambowozy rozjeżdżą ,a Wy jak byliście zieloni tak pozostaniecie. Deweloper Wam jeszcze powie, że zrobią latarnie, park, plac zabaw, on Wam wszystko powie, a my będziemy czytać posty następnych rozżalonych na niedotrzymywanie obietnic przez kolejnego dewelopera, który przecież obiecał...Dodam, że rozżalonych tylko na własną głupotę i naiwność. Cena za ten m2 przesłania ludziom wszystko, zapominają o parszywych dojazdach i powrotach z Gdańska, o natłoku ludzi i sąsiedzie patrzącym w okno z własnej łazienki. Chcecie kupić miejsce do życia na kilkadziesiąt lat, przemyślcie to dobrze, żeby za chwilę na szybko nie sprzedawać i jakoś wątpię, że z okazałym zyskiem.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłem niedawno oglądać nieruchomości w baninie, ale odstraszyły mnie dwie rzeczy - szamba i dojazd... Masakryczne korki! A szambo to jakaś pomyłka... nie spodziewałem się. Nie zdecyduje się na banino z pewnością.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Dąbrowie nie ma kanalizy. Miała być, ale coś tam pomylili w projekcie, trzeba go zmienić i przepadły wszystkie terminy włącznie z okazją złapania dotacji - mówiono o tym na spotkaniu w remizie w Miszewie.

Także przez najbliższe kilka lat - bym nie liczył. Będzie jakieś hiperszambo i abonament wspólny i codziennie wywożenie chyba, bo na tyle domów każdy osobne szambo to nie do ogarnięcia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Weekend upalny wieczorek,pierwsze grille i duma z krwawicy,bo goście zjechali a tu sru szambo wybiło i szadòłki bis dla wszystkich!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od kiedy to gmina zrobi kanalizacje w prywatnych drogach wewnetrznych ?! Ludzie zastanówcie się. Koszt kilku milionów złotych zostanie rozlożony na 150rodzin do tego koszt rozbiurki drog z kostek i ponownego ułozenia. Prawda jest taka ze kanalizacja nigdy nie powstanie na tym osiedlu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

projektuje i robi, ale wymaga kasy zwrotnej :) z tego co wiem, w dąbrowie ok. 5000zł od domu miało być.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...