Ochrona

Jaką ochronę polecacie i jaka poszukuje pracowników. (Nie do sklepów) jestem bez orzeczenia niepełnosprawności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam taka co pilnuje budowy . Zamykam brame siedze w budzie i oglądam telewizje. Kimac tez mogę . Minus to zarobki mala kasa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co to znaczy mała kasa, czy nie potrzebują ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dostawalem 1200 zależy od godzin na reke , ale teraz mam dostawac nie mniej niż 1500 . Ale mam blisko to nie wydaje na dojazd. Na razie nie potrzebują.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

szukasz cieciowania a nie pracy w ochronie ! Stróżowanie inaczej mówiąc dozorowanie to nie ochrona !!!!!! W takiej pracy to musisz miec niepełnosprawność ! Jeżeli jesteś zdrowy to dlaczego chcesz wykonywać zajęcie dla osób które potrzebują takiej lekkiej pracy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A ty myślisz ze może w ochronach biedronkach i handlu zapiep**ać po 14godz codziennie bez przerw.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tam raczej DOBRZE nie jest .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

marian przeczytaj najpierw gdzie on szuka pracy napisał że nie sklepy - więc szuka typowego cieciowania . A na ciecia to trzeba mieć orzeczenie o niepełnosprawności
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żadnej... w Polsce nie ma Agencji Ochrony są, a raczej zostały Zakłady Pracy Chronionej. No chyba, że masz broń i znasz język + masz kontakty :), ale wtedy nie szukasz pracy na forum. Firm w stylu Kowalsky Security ochrona monopolowego jest od groma.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

na szczęście znalazłem prace na bramę od 1 kwietnia bez żadnej grupy niepełnosprawności mało godz bo 150h ale bez niedziel i stawka 9,4 za 1h. Lepszy rydz niż nic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super praca ! Jesteś ambitny :))))))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

transport/logistyka czy technologia zywnosci (22 odpowiedzi)

Witam , mam pytanie, w trakcie którego kierunku byłoby łatwiej o pracę? Tzn, o posady, w których...

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

Praca w biedronce skierowania na badania (11 odpowiedzi)

Witam zostałam przyjęta do sklepu biedronka i dostałam skierowania na badania lekarskie do celów...