Projekt ogrodu (1) Witam. Czy ktoś orientuje się, ile może kosztować sam projekt bez wykonawstwa... gochak Altanki, domki na narzędzia, ogrodowe - skąd zamówić? (8) Witajcie drodzy sąsiedzi ;-) Mam gorącą prośbę. Czy ktoś z Was mógłby... Aga Użyźnienie gleby (6) Mamy kawałek gleby który chcemy przeznaczyć pod uprawę warzyw typu ogórki,... CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER? (74) Czy to nie jakaś ściema? babcia przyniosła mi ten katalog, jak zamówisz to... Karolinka29 Choroby kwiatów doniczkowych-pomoc (4) Jak w tytule-potrzebuje kwiaciarni gdzie pomogliby mi rozpoznać chorobę... pomocpotrzebnaodzaraz Kwiaty na balkonie a wyjazd na urlop! (4) Jak sobie radzicie ze swoimi kwiatami na balkonie gdy wyjeżdżacie na urlop?... Papaja Ogrodnik (2) Szukam ogrodnika, kogoś kto się zna na podcinaniu, spryskiwaniu, sadzenie... K. Gdzie kupujecie rosliny do ogrodów (2) Witajcie ! Przeglądałam gazetki marketów ogrodniczych itp szukając jakiś... Janina46 aranżacja ogrodu - jakie drzewa/krzewy/kwiaty/projekty polecacie? (34) za jakiś czas czekają mnie prace nad aranżacją ogrodu (za domem). Nie znam... wiola1 Balkon - mini ogród. (6) Witam, pisze tu ponieważ chciałabym wołam o pomoc!! :) Co rośnie na balkonie?... m.x,,, Balkon - mini ogród. (1) Mop parowy - czy warto? (0) Znalazłam fajnego bloga dpblogpl, gdy szukałam recenzji mopa parowego, nad... MilkaKasia Prace w ogrodzie/działce w lutym (1) Czy oprócz przycięcia drzew i krzewów owocowych powinnam coś jeszcze zaplanować? Jaa Plaster drewna - gdzie dostanę? (5) Potrzebuję plaster drewna, o średnicy ok. 12 - 15 cm? Wiecie może gdzie mogę... am Jak pielęgnować rośliny ogrodowe jesienią i zimą? (3) Chodzi przede wszystkim o trawnik, o rośliny byliny, o które trzeba dbać... chamsa Koszenie trawy i pomoc w ogrodzie:) (4) Chetnie pomoge w pracach ogrodowych:-) W razie potrzeb zapraszam do kontaktu... MIchal Gdzie w Trójmieście wierzba hakuro (2) Witam! Czy ktoś się orientuje gdzie w Trójmieście i okolicach dostanę wierzbę... Kasia ślimaki na działce (15) czy znacie jakieś naturalne sposoby na wszechobecne ślimaki bez skorupy na... A-N Wątek ogrodniczy 2014 (88) Witam wszystkie ogrodniczki. W tym tygodniu zamierzam sadzić zioła do... emilia pomocy :) (3) Witam. Ja, wieczna mieszkanka bloków, kupiłam gotowy dom z ogrodem. Dom... anula
1 z 4 »