Olimpijczyk

Przedszkola Szkoły prywatne i społeczne

Gdańsk, adm. Kazimierza Porębskiego 4

True - opinia (1) Poziom sportowy ok, reszta leży, mam porównanie dwójki dzieci - przepaść True Kris - opinia (2) Szkoła nastawiona wyłącznie na zysk i na zajęcia sportowe. Co prawda 3 lata... Kris Super organizacja i poziom (2) Mili nauczyciele i reszta personelu . Szczególnie wychowawca 7a pan Adrian... dorota
zerowka (1) Jestem mamą dziewczynki która po raz pierwszy cieszy się że idzie do... MA Jedna wielka pomyłka (4) Od tego roku szkolnego jest to placówka publiczna rodzice dopiero po... K. Profesjonalna kadra (5) Jestem mamą dwóch córek które chodzą do Olimpijczyka. Starsza do 5 klasy a... Jola Brak przedszkolanek w Przedszkolu, w Olimpijczyku - podsyłanie nauczycieli ze szkoły!!! (1) Nowa pani Dyrektor ( o p. Dyrektorze nikt nie wspomina, nie wiadomo dlaczego... andrzej Gorzej być nie może !!! (1) Jeśli ktoś chce patrzeć, jak jego dziecko z niechęcią przekracza progi... Niezadowolna mama Niczego tak nie żałuje... (1) Niestety to prawda ze przedszkole to dno. Niczego w życiu tak nie żałuje jak... Zrozpaczona mama Masakra!!! (1) Brak jakiejkolwiek profesjonalnej kadry - wszyscy pracują max. kilka miesięcy... mama - w poszukiwaniu innej plac wszystko jest ok (3) brak rotacji nauczycieli byłby problemem, bo jaki jest sens trzymać kogoś kto... Mandolina Olimpijczyk (2) Nie polecam. Dzieci zabrałem ze szkoły. 4 klasa cała rezygnuje. Ciągłe... Piotr Piechurski Całkiem niezła szkoła, cały czas się rozwija (1) Przeczytałem tu kilka złych opinii na temat szkoły Olimpijczyk. Szkoła jest... Wojtek Jakubowski Potencjał to nie wszytsko... (1) Drodzy rodzice, bądźmy obiektywni dobrze prowadzona placówka nie ma potrzeby... mama Opinia odpowiedź (1) Do osoby, która dodała komentarz pt. "Dobrze rodzice się zastanówcie zanim... Karolina Odpowiedź (1) W odpowiedzi do poprzednika, to jestem w tej szkole od kilku lat i owszem... Mama Dobrze rodzice sie zastanówcie zanim poslecie dziecko (1) Po ocenach innych rodziców widzę ze nie ma żadnego problemu....a jest. Opinia... Rodzic z Olimpijczyka Kiepskie zarządzanie (1) Nasze dziecko uczęszcza do tej szkoły już jakiś czas, poziom nauczania... Zawiedziony Półkolonie z Olimpijczykiem polecam (1) Dziecko już kolejny rok uczestniczyło w półkoloniach letnich. Zajęcia bardzo... Karina Jurkiewicz Polecam (2) Obecna Pani Dyrektor Przedszkola to rzeczywiście "perełka", ale bez dobrego... anna