Nie polecam (1) Obsługa straszna, klienci na wszystko długo czekają, podejście do klienta... Marek Gratulacje (1) Bardzo miły właściciel, zalatwia sprawy na ktorych inni polegli. Klient jest... Tomasz ze stoczni REWELACJA (2) Spróbowałam i.. żałuję, że dopiero teraz! Z pełnym przekonaniem: REWELACJA!... Iza K. Satysfakcja gwarantwana (1) Świetny kontakt, ogromny wybór i znakomite ceny. Listwy, które zakupiłem są... Klaczyński M. Polecam serdecznie :) (1) Fachowa i serdeczna obsługa, która potrafi zadbać o klienta. Po urazie palca... Natalia Zaoczne liceum dla dorosłych (8) Hej. Zastanawiam się nad wyborem zaocznego liceum dla dorosłych. Może ktoś... Adamo234 REWELACJA (1) Szczerze polecam! Pomimo mniejszych i większych trudności weselnych spisał... Marta R. Ohyda (1) Nie przypuszczałam, że tak prostą kuchnię można tak koncertowo spier***ić.... Kasia Nigdy więcej (1) Każdy kto chociaż trochę szanuję swój czas , pieniądze a szczególnie włosy... Kamila Rewelacja (1) Polecam z całego serca najlepsza pizza w trojmiescie. Właściciel sam robi... Emila Proszę o opinię n/t kierunku technik informatyk (17) Interesuje mnie przekwalifikowanie się, do tego informują, że kierunek za... Kasia Nie polecam (1) Nie polecam punktu w Galerii Zaspa. Panie są nie przyjemne i sprzedają stare... Patrycja Polecam (1) Kupowałem kamerkę do PS4. Oferta przystępna, wysyłka szybka i bezproblemowa. Patryk Serdecznie polecam Panią Karolinę (2) Serdecznie polecam salon Prive, niezwykle profesjonalna obsługa w bardzo... Marianna Angielskojezyczne nieduze wesele bez disco polo. Bez Adama by sie nam nie udalo! (1) W momencie kiedy poddawałam się już, kiedy przytłoczona kolejnymi... Joanna&holender Jestem naprawdę zadowolony (1) W gąszczu firm, które oferują swoje usługi w zakresie projektowania stron... Piotr Super (1) Polecam serdecznie, w 3 miesiące -7kg bez większego problemu. Marcin Polecam! (1) Pani Katarzyna wykonała dla mnie makijaż ślubny oraz makijaże dla kilku Pań z... Sylwia bez zastrzeżeń (1) Korzystam z usług Noril od ponad roku. Ogólnie bez większych zastrzeżeń,... Ola Komfort zadbania o stopy (1) Skorzystałam z rady mojej pani kosmetyczki żeby zrobić porządek z moimi... Kobieta
1 z 9513 »