Pies trudny (1) Bardzo polecam, uzyskałam pomoc behawioralna dotyczącą problemów z agresją... Marzenna Piskorz footgolf w przywidzu z rodziną (2) zdecydowanie polecam. Wystarczy że jest w miarę niezła pogoda to jest to... Darek Super sprawa! (2) spędziliśmy ze znajomymi bardzo miło czas grając w footgolf. polecam małym... dzejkop byliśmy i polecamy (1) byliśmy, zjedliśmy, jesteśmy zachwyceni - jedna z najlepszych pizz w... JFK Urodziny to źenada (2) W dniu 8 lipca moje dziecko uczestniczyło w "przyjęciu " Urodzinowym.... Wiolka Kiepsko (1) Jedzenie okropne jak z węgierskiej stołówki. Produkty konserwowe. Surówka z... Klient Naciąganie rakiet (1) W rakiecie przy założeniu naciągu zrobił 15 błędów w przeplocie, a rakietę... Robert Bardzo dobry specjalista (20) Zaawansowana nerwica natręctw zniszczyła mi życie. Zaczęły się pojawiać nowe... Marcin :) (5) szkola przyjazna dla studentow, przystepne ceny i dobrze wyszkolona kadra,... Kasia CO TO MA BYĆ !!! (2) Mieliśmy z narzeczonym nadzieje, że spedzimy miły wieczór w fajnym miejscu,... kLARSA Kolejny raz wykonany serwis klimatyzacji [Renault Megane II] (1) Polecam z czystym sumieniem. Fachowo i rzeczowo. Marcin Gorąco polecam (1) Profesjonalna obsługa w zakresie usług krawieckich. Szybko i solidnie!!!... Artur szybko i smacznie (1) Tak pysznej pizzy nie ma chyba w całym trojmieście. Nie jest to włoska... Alicja Uwaga na ceny (2) Raczej fachowiec tel. 507390674 Ale ceny ma z księżyca. Za wymianę zaworu do... Zbyszek Irytujący kierowca lini 167 (1) W dniu dzisiejszym 22,07 zostałam niemiło potraktowana przez kierowcę... Sylwia ... (2) Przyjmuje tylko monety, stawki w soboty, niedziele i święta są rzeźnickie.... Kierowca Średnio (2) W K&K (byłym CNF) wymieniałem komplet 4 opon zakupionych online. Jedna z... Tomasz Stare miasto (2) Fajny parking średnia obsługa, szkoda że nie ma płatności kartą ale tak jest... Bartek Dziękuję! (1) Wszystko w najlepszym porządku! Solidnie i na czas, bez poprawek. I jeszcze... Marek Profesjonalne i kompleksowe doradztwo (1) Serdecznie polecam usługi Pana Piotra, który pomógł mi w wyborze i procesie... Michał
1 z 9599 »