Zadowolona klientka :) (1) Pani adwokat - super przemiła i sympatyczna osoba, jednocześnie konkretna i... Ania Bardzo zadowolona (1) Very nice ,wspaniala koloryzacja Pani Ewelina zawsze dobierze idealny... Lucy elaar (1) Panie działu obsługi i kasy (w tej samej osobie) bardzo nieuprzejme. Towar... Ela Arent Naciąganie klientów. (1) Dwukrotnie dzwoniłem dowiedzieć się ile kosztuje wymiana OPON (nie koł) na... zły klient Polecam! (1) Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Radka. Profesjonalny, szybko znalazł... Halina Nie polecam (3) Zasadę Klient nasz pan napewno w tym zagładzie nie stosują. Obsłudze napewno... Robert Omijać dużym łukiem (3) Szkoda że nie ma możliwości zamieszczenia zdjęcia tego CO otrzymałam w danym... Daria Nie polecam !!! (1) Zamówiłam tort na chrzest, był poplamiony i krzywy. Dodatkowo zamówiłam... Joanna Polecam (1) Jedzenie bardzo ok, trochę na wzór domowego. Przyjechało szybko i było ciepłe... Bartek Super atmosfera i motywacja! (1) Super atmosfera i motywacja! Odchudzanie z klubem to przyjemność, nie... Ania Dobra firma (1) Asortymen super,miła osługa,polecam kabanos SUPER DUET (1) Polecam współpracę z idealnie zgranym tandemem Panią Justyną Imielską i... Tomek szkoda (2) Byłam zmuszona zrezygnować z cateringu maczfit po trzech dniach korzystania z... Marta Bardzo polecam (1) Prowadzący - komunikatywny, pomocny, wyrozumiały. Kurs - podstawy wiedzy... Basia Piękna, oryginalna biżuteria (1) Posiadam wiele bransoletek zakupionych w Lilou Gdańsk. Obsługa bardzo... Angela Bardzo polecam (2) Świetne doradztwo pana Łukasza. Natomiast wykonawstwo firmy Mariusz & Jacek... Rafał. Polecam! (1) Miałem okazję jeździć z Arturem, co bardzo wszystkim polecam. Jest bardzo... georgie the spider Super Obiad (1) Miałem przyjemność w ostatni weekend być w tej resutauracji. Zupa Ucha Mega,... Muru Super:) (1) Pyszne Herbaty i Kawy . Bardzo klimatyczne miejsce. Idealne na spędzenie... Gość BARDZO SOLIDNIE I FACHOWO!! (2) Bardzo profesjonalna i kompetentna firma. Panowie zespół 3 osobowy - każdy... Kazimierz Gutkowski
1 z 9370 »