Najlepszy wybór dla naszych dzieci (2) Mam porównanie 3 szkół Lingwisty, GASP i ISG - starsza córka. ISG jest... Anita Sz. Piękna przychodnia, ale lekarze pierwszego kontaktu zaraz po szkole (1) Lekarze rodzinni beznadziejni, zero empatii, brak umiejętność wypisania... pacjent (...) odkurzacze ROBOCLEAN (273) Nie dajcie sie oglupic przedstawicielom fim sprzedajacym super szybki,... engelsbease Dyrektorka powoli niszczy fajną szkołę (2) Najpierw chcialbym ocenic szkole z perpektywny samego poziomu nauczania... Ja Polecam (1) Bardzo smacznie i w przystępnych cenach Robert POMYŁKA. Oceny pozytywne to fikcja. (2) Po roku szkolnym 2015/16 odczhodzi 70% uczniów. Drodzy rodzice, nie chcecie... Monika Ztm (1) Dlaczego za dnia autobusy dojeżdżaja na Chełm a w nocy nie ma kursów ? Ja... Kinga Polecam (1) Fajna oferta akcesoriów do jabłkowych urządzeń, pomocna obsługa jak w... Tom3k profesjonalnie dla osób ktorym zalerzy na jakości (1) witam z firmą 2fast współpracuje ok 3 lat . banery do tej pory dobrze sie... Wojtek Fantastyczna restauracja w Sopocie (2) Byliśmy wlasnie we dwójkę w restauracji Secretariat i bylismy ogromnie... PR Gdybym mogła cofnąć czas, ponownie wybrałabym EUROMOTO ! (1) Nauka jazdy samochodem jest ciężką pracą pracą dla kursanta. Nie każdemu... Grażyna L. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza na rynku ubezpieczeń !! (2) Jako młody kierowca bez historii ubezpieczenia OC, szukałam multiagencji jako... Adrianna Szczerze polecam! (2) Profesjonalne, konkretne podejście do tematu i zasada, że nie ma rzeczy... zadowolona klientka Zdecydowanie polecam (2) Zachęcony zamieszczonymi opiniami zdecydowałem skorzystać się z usług firmy i... Krzysztof Polecam ! (1) Miła i fachowa obsługa.Salon może nie jest duży ale wybór oprawek mają,... Klientka bardzo polecam tą aptekę zawsze mogę liczyć na dobrą radę pani Mgr (1) chciałem polecić tą aptekę gdyż zawsze mogę liczyć na fachową obsługę... Adam O Tak (9) Powodem tego ze szkoła ta jest powszechnie krytykowana z powodu wygórowanego... 666 Jest zacnie (1) Pizza z lekką spalenizną co w którymś momencie przeszkadzało. Może się dorobi... Ratamahatta Polecam, niedrogo i ładnie (2) Skorzystałam z polecenia i nie żałuję. Pozdrawiam ekipę z Osowy i dziękuję za... Anna kotka Tula (1) Bardzo profesjonalna obsługa, pacjentka i jej rodzina zadowoleni, polecamy. Edyta
1 z 9276 »