SUPER (1) Czysty Profesjonalizm , nigdy wcześniej nie byliśmy z Mężem tak dobrze... Dominika Polecam (1) To było pierwsze miejsce, w jakim byłem gdzie w pokoju był kominek i można... vicus Jestem uczniem (1) Szkoła odnowiona, bardzo ładna. azem z basenem. Spełnia wszystkie wymagania... Paulina
Rewelacja (1) Super sklep, ceny na bardzo dobrym poziomie. Rewelacyjna atmosfera, chętnie... PJfoto Polecam !!! (1) Wraz z Mamą skorzystałyśmy z usług Masu Masu! bardzo miłe spędzony czas!... ewa stacja benzynowa przy leclercu-ostrzeżenie dla posiadaczy diesli (1) ostrzegam przed tankowaniem na tej stacji-zatankowałem tam olej, i później... poirytowany Telefon odebrał ktoś, kto zupełnie nie potrafi rozmawiać z innymi ludźmi. (2) Dzwonię grzecznie zadaję pytanie, a koleś odpowiada tak jakbym mu na odcisk... Niedoszły Klient Nowej Ekipie dziekujemy !! (1) Świeta racja !! Ci nowi ludzie to porazka! Kto wpadł na takie genialny pomysł... Basia Marcin - opinia (1) Zamawialem dzrzwi zewnetrzne z montarzem-wszystko OK Marcin bez rewelacji (2) Panie na pierwszym spotkaniu - bardzo miłe, z poczuciem humoru, pomocne. Na... mężatka Nie jest źle (1) Mimo wszystko polecam tą firmę http://hanesco.pl/index.php warto Irek Smacznie! (1) Pesce odwiedzam regularnie od 3 lat, czyli od samego początku lokalu w Rumi.... Paula Szczerze polecam (1) Szczerze polecam Z usług pierwszy raz skorzystałem dwa lata temu, teraz w... Darek Profesjonalna obsługa (1) Nie wiem czemu tak mało komentarzy:) Jeździliśmy z żoną w poszukiwaniu płytek... Marcin Polecam (1) Odwiedziłem to miejsce dwukrotnie, za pierwszym razem w grupie 11 osób i za... Grzegorz Zdjęcie do paszportu. (1) Najgorsze zdjęcie jakie miałam zrobione. Kasia Czas realizacji - SKANDAL! (1) W ofercie mięliśmy obiecany czas realizacji 10-12 dni roboczych, minęło 20 i... M. Polecam (1) Pani Magda jest bardzo fajną i miłą osobą, nie ma dziwnych teorii tylko... Emi opakowania i chemia z dowozem (1) zawsze jezdziłem do Makro a tu miła niespodzianka, wystarczy zadzwonić i... restauracja Beata - opinia (1) Polecam tę szkołę Wszystkim, tym osobom które chcą nie tylko zdać egzamin ale... Beata