Omega 2.5 TDS (1) Polecam V-tech Pomorze, jestem bardzo zadowolony z osiagow mojego auta.. Mila... Tczewiak Polecam Serdecznie (1) Serdecznie polecam szkołę OSK-MINI i instruktora Pana Tomasza. Jest on miłym... Matuesz Robiłam kilka razy... (1) i jestem zadowolona. Przede wszystkim miła obsługa i szybkie terminy. ka
Piękne wesele, POLECAMY !! (1) Nasze wesele odbyło się 11 maja b.r. na sali platynowej. Sala po całkowitym... Maja R. Polecam (1) Miałem drobną usterkę klimatyzacji w elektryce ale mi ją szybko usunięto... szwej Sa bardzo mili i starają się zawsze pomóc (1) Mimo kolejek jest bardzo sympatycznie. Karina Ogromne podziękowania (1) Dziękuje bardzo p. Michałowi Cieplińskiemu za wspaniałą naukę i niesamowitą... Milenka (...) (1) Mimo braku czasu pofatygowałem się napisać niniejsza opinię ponieważ jeszcze... daro Pizzeria na oś. Olimp - coraz gorsza w smaku! (1) Coś się popsuła pizza, a była naprawdę super.... Czy tylko ja to odczułem?... D4NI3L polecam (1) Jak dla mnie sklep i serwis jak najbardziej ok, miło i profesjonalnie, zawsze... Karolina Super salon. (2) Byłam chyba we wszystkich możliwych salonach w Trójmieście aż wreszcie... Alicja Naprawa Peugeot (1) Przyjechałem do serwisu z niedziałającym wentylatorem chłodnicy. Łączny czas... Łukasz Jowita Żebrowska-Zakrzewska (1) Polecam profesjonalizm i super wyposazony gabinet ef Ara (1) Byłam w Arze kilka razy i napewno wrócę nie raz wszystkim polecam Iza Zostawiam wielki pozytyw, bo wiem że to ważne (1) Też mam firmę i zawsze czekam na dobre opinie wiec daję 6ki. Babka młoda, ma... KamilaU Fachowo, szybko i na temat (1) Już wiele razy naprawiałem telefony prywatne i służbowe w tym serwisie i... marecki TRAGEDIA !!! (1) Płaciłem im pieniądze pół roku, kiedy okazało się, że w ogóle nie byłem... Zbigniew Ta Pizzeria to porażka (1) Tydzień temu zamówiłem Megapizzę Hawajską (50 cm) przez telefon. po pół... smakosz Polecam serwis klimatyzacji. (1) Usługa napełnienia i czyszczenia klimatyzacji z ozonowaniem i odgrzybianiem z... Mario Jest OK (1) Zamieniłem Solid na Juwentus i jest o niebo lepiej ! Płacę podobne pieniądze... Zbigniew