Egzamin z ELCAR to rzeczywiście formalność (1) Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Teoria podana w bardzo przystępny... Radek Dziwna zmiana cen (1) Przez telefon dowiedziałem się że cena wymiany opon z wyważeniem kosztuje 50... vincii Milion razy na TAK!! (1) Cóż, zacznę od tego, iż kiedyś wydawało mi się niemożliwe mieć prawo jazdy, a... Aga
Miło jak w domu:) (1) Do tego przedszkola chodzi mój wnuczek. Bardzo tu miło, kolorowo, pachnie... Babcia:) Przesympatycznie (1) W Elfunie zorganizowaliśmy 4-te urodziny syna. Jesteśmy oczarowani miejscem -... mola POLECAM (1) Krótko i rzeczowo - polecam. Bardzo dobry gabinet dentystyczny.... Karbowska polecam! (1) Jeden z najlepszych kebabow jakie jadlam. Pomimo późnej pory tj. 3 nad ranem... Paulina Brawo The Tower (1) Wreszcie mamy kultowy lokal, dla starszych i młodszych, ceny nie wygórowane,... Lucy Super (1) Jestem bardzo zadowolona ze znalazłam ich w odpowiednim czasie, mamy obrączki... Joanna Psychole (2) To chory klub dla psycholi, który zniszczył mi zdrowie, zycie i przyszłość... Ania polecam:) (1) Miło, sympatycznie, egzamin zdany za pierwszym razem :)) Kasia Polecam gorąco (1) Klimatyczne wnętrze, które każdy powinien odwiedzić- można zatracić się w... Anika studio godne polecenia (2) Studio godne polecenia ponieważ: Pan Adam potrafi przeprowadzić Klienta przez... Żaneta SUPER (1) Wpadłam dziś rano w sytuacji awaryjnej i zostałam SUPER obsłużona :) Fryzjer... Joanna Odradzam - ceny znacznie wyższe niż u konkurencji (1) Idea dużych marketów z zabawkami jest prosta - duży wybór i konkurencyjna... Voodoo Milena - opinia (1) POLECAM, ZARÓWNO SOLARIUM JAK I SLIM CENTER. JESTEM ZADOWOLONA Z EFEKTÓW.... Milena Kompletne dno (2) 1) 30 minut reklam przed filmem dla *dzieci*. Podkresle: dla DZIECI. Nie... Wkurzony Joryx naprawa blacharsko-lakiernicza (2) Z całą odpowiedzialnością polecam Auto Servis Car Czajkowski. Jakość i... Krzysztof Naumowicz Podziękowanie dla instruktora jazdy p. Wojtka Naklickiego :-) (1) Panie Wojtku - dziękuję Panu za cierpliwość oraz za bezstresową, spokojną i... Claudia Nie warte swojej ceny! (1) Wczoraj wybrałam się team z mężem i dzieckiem na obiad. Po wejściu witają nas... Zuza