Opinie o fizjoterapeucie - Aleksander Bielecki

Czy ktoś z was miał doczynienia z Panem Alkiem? Jego metody wydają mi się lekko kontrowersyjne a w sieci praktycznie brak opini... Trudno mi podważać taki autorytet sportowy lecz ciekaw jestem jakie podejście mają do niego zwykli pacjenci... Czy komuś jego rady zaszkodziły? W opinie tych zadowolonych nie wątpię ale to tylko jedna strona medalu.....
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 8

Po dwóch miesiącach mogę powiedzieć jedynie, że wkładki od Pana Bieleckiego niewiele pomogły. Poszedłbym na kolejną wizytę (a nuż doradzi coś więcej skoro to nie działa), ale boję się kosztów gdyby również miała nie przynieść żadnej poprawy.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Opinie o fizjoterapeucie - Aleksander Bielecki

W Ustce i Słupsku polecam medyczną terapię tutaj,
bo wie co robi-
http://stawiamnazdrowie.pl/akupunktura/lekarze-rehabilitacja-medyczna/vcard/gabinet-masazu-i-kregarstwa-mgr-andrzej-andrzejewski,18272008.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Trafiłam do Dr Bieleckiego z długotrwałym i silnym bólem kręgosłupa, który nie pozwalał mi normalnie funkcjonować . Wcześniejsze zabiegi i wizyty u specjalistów nie dawały efektów. Profesjonalna pomoc Dr postawiła mnie na nogi. Już po pierwszej wizycie poczułam się znacznie lepiej a z każdą kolejną odczuwałam coraz większą poprawę aż ból znikł całkowicie.
Dla mnie Dr Bielecki = ogromna wiedza, doświadczenie i profesjonalizm.
Dziękuję bardzo za pomoc i serdecznie polecam.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 15

Ponad 10 lat męczyłam się z potwornymi bólami głowy. Wszystkie badania, zabiegi , lekarstwa od neurologa i całego zastępu lekarzy -zawsze były zaaplikowane " za późno". Była ich cała szuflada i nie wiem czy były jeszcze jakieś badania i inne wizyty lekarskie , które mogłam "zaliczyć" by pozbyć się niedającego żyć! bólu głowy. Pan Alek mnie wyleczył! Trzy ( 3!) wizyty u Niego zmieniły moje życie o 180 stopni. Dał mi nowe życie! Jak pomyślę ile straciłam czasu i pieniędzy by się wyleczyć....... Nadal stosuję to co zalecił- podczas tych 3 wizyt ponad dwa lata temu i .... głowa nie boli! Wcale!!! Jak dobrze,że mogłam do Niego trafić i ,że akurat był na miejscu . Bardzo dziękuję Panie Alku. Jest to Specjalista, który chce pomóc i wyleczyć!!, a nie "leczyć" i wyciągać kasę. Polecam z całego serca!
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 17

a w jaki sposób pomógł na te bóle głowy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Opinie o fizjoterapeucie - Aleksander Bielecki

Jest fantastyczny i gorąco każdemu polecam. Ponieważ metody jego nie są mi obce (bo ciągle szukam pomocy poza medycyną konwencjonalną), to muszę przyznać że ten człowiek pomógł mi najwięcej.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: Opinie o fizjoterapeucie - Aleksander Bielecki

Potwierdzam , również polecam , to połączenie pasji z pracą we własnej osobie! W jego rękach Pacjent poczuje się w pełni zaopiekowany, a czas przestaje mieć znaczenie. dr.Aleksander Bielecki D.O to życzliwa i profesjonalna osoba, oddana swoim Pacjentom w 100%.Polecam
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Opinie o fizjoterapeucie - Aleksander Bielecki

Nie polecam wizyt u niego, nieprofesjonalne podejście do mnie jak i moich przyjaciół jako pacjentów, wymuszenie jedzenia według diety według grupy krwi, od razu na wejściu stwierdzenie że urodziłam się z cesarki (co nie jest prawda), co w ogóle nie było związane z leczeniem. Pomoc krótkotrwała oraz nie powiedział swojej diagnozy pomimo kilku spotkań u niego. Rozmowy polityczne podczas wizyty wydają się nie na miejscu.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 16

Korzystałam kiedyś i byłam zadowolona.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry -Anonimie
Muszę odnieść się do tej opinii , każdy ma prawo wydawać swoją opinie albo pozytywną albo negatywną ,w przypadku tej opinii uważam że jest krzywdzącą.
Podejście dr. Aleksandra Bieleckiego D.O do Pani jak i do Pani przyjaciół jako pacjentów nazwanym nieprofesjonalnym i wydanie takiej opinii moim zdaniem jest bardzo krzywdzące .
Na pewno wiedziała Pani ,że trafia do Ośrodka Terapii Manualnej i Naturalnej i będzie to holistyczna terapia manualna a
Dr Aleksander Bielecki D.O jest nie tylko fizjoterapeutą a też Osteopata ,przy holistycznej terapii manualnej i nie tylko , dieta jest podstawą przy zdrowieniu ,nie bardzo wieżę ,że Dr. wymuszał jedzenie według grupy krwi co najwyżej mógł zasugerować , a decyzja należy tylko do pacjenta .W osteopatii i holistycznej terapii manualnej wszystkie czynnik mają wielkie znaczenie począwszy od przebiegu ciąży , porodu ,ortopedii, stomatologii ,gastroenterologii ,ginekologii itp. Jak wiadomo holistyczna terapia manualna poddaje leczeniu cały organizm a nie tylko fragmenty ciała dające dolegliwości bólowe .Nie będę wywodziła się na temat osteopatii i holistycznej terapii manualnej , bo wiele informacji na ten temat można znaleźć .
Od dłuższego czasy jestem pacjentką Dr. Aleksandra Bieleckiego D.O z pozytywnym skutkiem .Jestem pełna podziwu za ogromną wiedzę popartą umiejętnościami ,co przekłada się na pozytywny efekt zdrowienia .Z mojej strony polecam Ośrodek Terapii Manualnej i Naturalnej Dr Aleksandra Bieleckiego D.O ,znajdziemy tam profesjonalizm dużą wiedzę ,fachowość skuteczność zabiegów , Jest to osoba ,która przywraca nadzieję , zdrowie na poziomie fundamentalnym ,sięga do przyczyn dolegliwości .Uzdatnia całe ciało co wywołuje właściwą reakcję organizmu. Wielka szkoda ,że o swoim niezadowoleniu z wizyt nie porozmawiała Pani bezpośrednio z Dr, i nie powiedziała Pani z czego jest nie zadowolona ,jestem pewna ,ze byście doszli do porozumienia i zaoszczędziła by sobie Pani rozczarowania z wizyt.
Każda opinia jest bardzo cenna nawet ta negatywna tylko należy pomyśleć czy słusznie ją wydajemy .
Umawiając się na wizytę musimy zastanowić się czy jesteśmy gotowi na podjęcie holistycznej terapii manualnej połączonej z osteopatią , aby nie być rozczarowanym .
Zupełnie inaczej wyglądają wizyty po urazach ,które oparte są tylko na fizjoterapii i po jednej ,dwóch wizytach czujemy poprawę .
Co do rozmów o polityce podczas wizyty to też nie bardzo wierzę , tylko tak sobie myślę że każdy temat jest dobry do mądrej rozmowy nawet ten o polityce .
Pozdrawiam
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 5

Moja ciocia chodziła do niego i była mega zadowolona. Mówiła że ma super podejście i ogólnie pomógł jej
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Prawdopodobnie nie każdemu p. Alek jest w stanie pomóc ,mnie pomógł i jestem wdzięczna.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 1

Albo teoria, że rzekome ustawienie pośladkowe pacjenta podczas jego porodu (trzeba zapytać własnej mamy) kilkadziesiąt lat temu musi rzutować na jego obecne bóle pleców... Na bank!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Opinie o fizjoterapeucie - Aleksander Bielecki

Jest fantastyczny. Metody mnie nie przerażają, bo nie są mi obce już od lat. Trafiłam do niego polecona przez koleżankę i do dziś bardzo jestem jej za to wdzięczna.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: Opinie o fizjoterapeucie - Aleksander Bielecki

Absurdy mistrz, proszę mi wierzyć. Od lat korzystam z jego usług, ja i moi znajomi. Faktycznie, nie zamyka,się w jednej szkole, wciąż poszukuje, to chyba te kontrowersje? Ale to znaczy że poszukuje, rozwija się. Naprawdę warto zaufac
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Opinie o fizjoterapeucie - Aleksander Bielecki

Tylko p. Olek bez chwili zastanowienia rzetelna wiedzą zawsze doradzi a przede wszystkim wspiera w różnych sytuacjach
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Wspaniały człowiek i fachowiec w swojej dziedzinie. Chodzę już do Doktora parę lat i w zeszłym roku bardzo mi pomógł. Od dłuższego czasu chodziłam z kaszlem i bólem w klatce piersiowej oraz w plecach, lekarze bagatelizowali objawy i zwalali na infekcje, których nie było. Dopiero jak zgłosiłam się do Dr. Bieleckiego z ogromnym bólem, Doktor polecił mi żebym wykonała prześwietlenie , bo najprawdopodobniej jest to sprawa onkologiczna. Niestety miał rację, okazało się , że mam nowotwór. Na szczęście w odpowiedni czas wykryty, dzięki czemu mogłam zacząć szybko leczenie i żyć dalej. Dr. Bielecki uratował mi życie, jak zawsze trafna diagnoza. Pozdrawiam serdecznie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

No trochę przykro (bo dosyć drogo) a od pewnego czasu staranności mało leżenie igły i nastawianie . Chodzę do P.dr od dawna i muszę być obiektywna fachowcem jest świetnym o dużej wiedzy i skuteczności nie stoi w miejscu , jednak od dłuższego czasu nie widać tego w jego pracy nad człowiekiem trochę idzie na łatwiznę za duże pieniądze ,a może to zmęczenie zawodowe (a może zbyt duża ilość pacjentów) które minie bo mimo wszystko to bardzo dobry fizjoterapeuta jak coś dolega to tylko do niego.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Sklepy sportowe? (31 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś może gdzie znajduję się fajny sklep sportowy z dużym wyborem sprzętu pływackiego?

Boks/sztuki walki (10 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Gdańsku najlepiej trenować boks lub jakieś sztuki walki?...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...