Osiedle Rozstaje

Temat dostępny też na forum: Osiedle Rozstaje
Osiedle Rozstaje to kompleks budynków mieszkalno - usługowych, które powstaną w świetnie skomunikowanym miejscu Gdańska, a zarazem nieopodal terenów rekreacyjnych oraz sporej ilości placówek handlowych.

Aktualnie w ofercie dewelopera znajduje się budynek, którego zakończenie budowy planuje się na I kwartał 2012 roku, oraz ostatnie mieszkania z budynku przy Drzewieckiego 9

Inwestycja ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ładny budynek, niezłe wykończenie, głośna wentylacja i drobne usterki

Przez wentylację można z sąsiadami rozmawiać, słychać rozmowy i szczęk talerzy, drzwi wejściowe do klatki z zamkiem kiepskiej jakości w ciągłej naprawie. Po podpisaniu umowy nie można nastawiać się na entuzjazm pracowników biura sprzedaży ale ostatecznie wszystko co potrzebne można załatwić. W bloku wcześniejszym miejsca parkingowe w hali garazowej są duże i jeszcze nie wszystkie wykupione. Poza tym w etapie wcześniejszym mieszka się bardzo dobrze, chyba że w lokalach usługowych zostanie otwarte coś uciążliwego. Trzeba brać pod uwagę że zarządzać będzie Spółdzielnia Rozstaje. Nie za można liczyć na UPC i telefon z TP SA, za to możliwa osiedlowa kablówka i internet. O perypetiach mieszkańców etapu wcześniejszego można poczytać i porozmawiać na http://gdansk-zaspa.mojeosiedle.pl/viewforum.php?f=2288. Ostatni budynek będzie 3-piętrowy i kameralny, kto nie wie że to zielone obok to stary cmentarz to się nie zorientuje, poza obchodami 1 września.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

:)

Mieszkam od 2 lat, mieszka sie super, świetna lokalizacja, wszędzie blisko i wszystko na miejscu. Budynek, wykonanie troszkę do życzenia (zła wentylacja, niektóre odpływy mają odrotny spadek, ale i to przeszliśmy, kilka usterek zgłaszanych do dewelopera - były usuwane w dogodnym terminie). Patrząc na inne budynki innych deweloperów i wady związane z ich wykonaniem, to ten jest idealny. Co prawda troszkę wieje jesienią, ale deweloper na to nie miał wpływu.:) Co do opiekuna w postaci Spółdzielni z początków, to powiem tylko tyle, że cieszę się, że mamy Wspólnotę.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wszędzie blisko

budynek super... nie to co te 16 piętrowe "nowe" falowce. Mieszkanie już prawie wykończone... jeszcze tylko przeprowadzka
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Idioto w Gdańsku nie ma nowych 16 piętrowych falowców ale co ty na swojej wiosce mogłeś się dowiedzieć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zaspa jest najlepsza

Jak można mieszkać w budynkach przy obwodnicy ze smrodem z Szadułek. Kiedyś wynajmowałem mieszkanie na osiedlu Pięciu Wzgórz - tragedia. Nie ma to jak Zaspa!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

w życiu nie zamieszkałabym w tych plomabach pomiędzy obskurnymi blokami i melinami

uwierz mi, wiem co mówię, jestem lekarzem i jeździłam w tym rejonie jeszcze rok temu karetką. Pana Boga za nogi nie złapaleś uwierz mi :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zaspa była najlepsza póki wasz łapówkarski deweloper nie wcisnął tu tych waszych beznadziejnych bloków pod które wykarczowano liczne kilkudziesięcioletnie drzewa. Łącznie czery hektary lasku i łąki
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaspą zainteresowało się i nadal interesuje wielu developerów, co świadczy o jej niewątpliwej atrakcyjności
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wspaniałe miejsce

Super lokalizacja, wysoki standard, fajni Sąsiedzi !!!

Gorąco polecam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

W ciągu dwóch miesięcy dwa razy zalało masze mieszkanie :( bo jakas rura trzsnęła u tego samego sąsiada. Miejsce jak miejsce, plusem niewatpliwie bliska odległość od maorza ale to trzeba lubić. Osiedle średnio bezpieczne i wieczorem córki z psem samej nie puszczam, kto mieszka ten wie o czym mówię.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

IDealne miejsce do zamieszkania!

wszedzie blisko, pelno sklepow, sasiedzi fajni i naprawde dobrze sie tu mieszka!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Projektant do kitu

Projektant Art Biuro Projektowe - Wojciech Wyka może się zna na rozkładach mieszkań, ale urbanistyka i mała architektura do kitu - do lokali użytkowych ludzie wchodzą po skarpie bo schody wiodą naokoło, do sklepu po żwirku koło murku bo chodnik idzie gdzieś obok, do klatki B w D9 po trawie albo naokoło placu zabaw, a z parkingu do klatek w D11 przez błoto które miało być trawnikiem. Wchodzącym do sklepu za kołnierz kapie woda z balkonu powyżej.
Altanka śmieciowa bez podjazdu, bo podjazd zaprojektowany 10m dalej i zastawiony parkującymi samochodami.
A inwestor-spółdzielnia to wszystko odebrała bez mrugnięcia okiem.

Natomiast mieszkania jak mieszkania, niczego sobie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

PBG i SMR

jeśli chodzi o miejsce to super, ale kwestie kto czego szuka... bo jak szukacie spokoju jak na wsi to słaby wybór... jeśli szukacie miejsca gdzie sklepy są blisko, komunikacja blisko do tego miejsca do wypoczynku (park Millenium i Regana) też blisko ....

kwestia tego co szukacie...

wygląd wg mnie OK, kwestia gustu, plany mieszkań?? wg mnie słabo, można było chyba lepiej, przynajmniej tak mi się wydaje jak odwiedzam sąsiadów....

wykonanie? na ścianach mega ilość tynku - piaskowego - jak coś robie to sie ściana sypie....

kable elektryczne kładzione jak leci... ale nie wiem czy nie wszędzie tak jest...

co do podejścia dewelopera to tak jak już ktoś pisał - jak podpiszesz to mają Cie w głębokim poważaniu....

SMR? no cóż ma to swoje plusy i minusy...

ja jestem zadowolony, ale czy byłoby lepiej gdzie indziej? kwestia ceny....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Liceum-jakie polecacie? (10 odpowiedzi)

Hej. Potrzebuje namiary na dobre liceum zaoczne,ponieważ chciałabym maturkę dokończyć. Czy macie...

Pilotów 21 (13 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...