Ostrzegam przed korzystaniem z postoju Taxi przy Galerii Bałtyckiej

Temat dostępny też na forum: Galeria Bałtycka
Wczoraj skorzystałyśmy z córką z Taxi stojącej przy Galerii. Jechałyśmy do Brzeźna. Koszt dojazdu 70zł!!!!! Niestety nie wzięłyśmy rachunku. W ten sam dzień jechałyśmy taksówką z Riviery z Gdyni do Brzeźna w Gdańsku - koszt ten sam, pomimo 3 strefy taryfowej!!! Ostrzegam przed oszustami na postoju przed Galerią Bałtycką. Jedno jest pewne, karma lubi wracać.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ostrzegam przed korzystaniem z postoju Taxi przy Galerii Bałtyckiej

trzeba korzystać z ubera, masz ode mnie kod na darmowy 1 przejazd do 25 zł!

uh31yj8mue

sciagnij aplikacje na smartfona z google play lub app store , zarejestruj sie, podaj kod powyzej i jedziesz do 25 zł za darmo

P.S z Galerii do Brzezna na pewno bys sie zmiescila w tej kwocie:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Ostrzegam przed korzystaniem z postoju Taxi przy Galerii Bałtyckiej

jechałaś zrzeszoną taksówką? Jeśli tak trzeba było odmówić zapłaty i zadzwonić do korporacji. Chyba że Was wiózł jakąś okrężną drogą
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ostrzegam przed korzystaniem z postoju Taxi przy Galerii Bałtyckiej

To strasznie duzo, ja z miszewa do wrzeszcza zaplacilam troche ponad 70 i to w niedziele. Ale dzwonilismy po taxi czyli z korporacji, takze lepiej zadzwonic nawet jak jest postoj blisko.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ostrzegam przed korzystaniem z postoju Taxi przy Galerii Bałtyckiej

Trasa dworzec pks Gdańsk-Wrzeszcz ul,dmowskiego..5 minut jazdy za 70zł..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każda taksówka ma na szybie cennik ,trzeba patrzeć. Może były korki ,taksometr ma funkcję czasową . Trzeba brać paragony .. Nikt nie wyzywa prywatnych piekarzy od złodzieji a mają pieczywo 3 albo 4 razy droższe od Biedronki .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Każdy taksówkarz ma obowiązek umieszczenia na tylnej prawej szybie cennika. Ceny są różne, te korporacyjne od 1,80zł/km do 2,70zł/km (takie widziałem), a także niezrzeszeni kierowcy, gdzie ceny bywają różne, np. 10,00zł/km i np. 120,00zł za godzinę postoju. Taksometr liczy przejechane kilometry, a także czas, w którym taksówka stoi (czerwone światło, korek itp.). Zalecam czujność i rozsądek. Korzystanie z tych najtańszych również może być niekiedy złym doświadczeniem (wizualno-komfortowo-merytorycznie-zapachowo-). Do Ubera więcej nie wsiądę, choć tanio. Chyba student z poza 3miasta dorabiał w wolnej chwili, nie miał pojęcia o jakim miejscu Gdańska mówię: Dolne Miasto przy starej zajezdni tramwajowej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

zaginiony fryzjer z En Vouge Wrzeszcz !!! (38 odpowiedzi)

Rysopis: poszukuję wysokiego blondyna - fryzjera, który bardzo niedawno odszedł z pracy z salonu...