PARKING PŁATNY - LAWENDOWA - WIPARKING - uwaga !!!

Temat dostępny też na forum: Stare Przedmieście
Witam,
Otrzymałem wczoraj karteczkę z rachunkiem nazywającym się "obowiązkowym wniesieniu opłaty dodatkowej" za miejsce parkingowe.
Za szybą miałem dowód zapłaty z parkometru do godziny 15.47 - "mandat" został wystawiony o godzinie 15.58. Tak - spóźniłem się ok 10 minut, ale Gdańsk był tak zakorkowany, że nie miałem możliwości zdążyć na czas. Wcześniej rozmawiałem z kontrolerem - chciałem uiścić większą opłatę za miejsce parkingowe wcześniej, żeby mieć więcej czasu, ale "kontrolorer" nie miał drobnych. Możliwości płacenia kartą nie było.
Rozumiem - można ukarać kogoś za 10 minutowe spóźnienie - ale 95zł w ciągu 7 dni lub 180 zł w ciągu 14 dni uważam za lekką przesadę.
Poza tym mam wrażenie, że firma Wiparking wprowadza lekko ludzi w błąd a potem to wykorzystuję - jest to swego rodzaju pewna manipulacja - parkingi wyglądają zupełnie jak miejskie, jednak instrukcje korzystania z parkometrów są dużo trudniejsze (właściwie nie wiadomo do końca jak obsłużyć parkometr) oraz regulamin korzystania z miejsca postojowego jest zupełnie inny niż miejskich !!!
Co można z tym zrobić ? Czy jest tutaj więcej osób czujących się skrzywdzonych przez firmę WIPARKING ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PARKING PŁATNY - LAWENDOWA - WIPARKING - uwaga !!!

po 11 minutach otrzymałeś wezwanie ale tego ile się spóźniłeś to nikt nie wie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wie kontroler - zreszta nie udzielaj sie w temacie o ktorym nie masz zielonego pojecia.
czekam na informacje od ludzi obeznanych z historia wiparking, a nie internetowego trola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...