PILNUJCIE TE SWOJE DZIECI!

Ludzie ile można sluchac wiecznie dracego sie bachora w ogrodzie? Ja rozumiem ze dzieci sie bawia itd. Ale sa jakieś granice! Jest roznica pomiedzy dziećmi ktore potrafia sie normalnie bawić a wiecznie dracego morde dzieciaka. Darujcie sobie komentarze typu: wiedziales co kupujesz, ze szeregi itd. Mysle ze kazdy sie z tym liczył. Ale jak widzę pewnych sasiadow kilka domow dalej ktorzy siedza jak swiete krowy na tarasie, a syneczek wiek na ok. 6-8 lat biega jak z ADHD cały dzien po ogrodzie jednocześnie drąc morde to jest chyba cos nie halo? Bezstresowe wychowanie nie jest najlepszym wyjsciem. Ludzie sami tu nie mieszkacie!
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 15

Chlopaku, podkręć muzykę i walnij się w basenie, z kieliszkiem wina, workiem do góry.
Żyj i daj żyć :)

Ps
"Kilka domów dalej" ...ło rety...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 16

Tak i to wystarczy aby dokladnie slyszec darcie tego bachora. Nie wiesz to nie oceniaj ;) Ps. Nie da sie walnac w spokoju z piwem jak powiadasz przy czyms takim.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie oceniam :) Radzę "zbombardować się" od czasu do czasu ;)

http://youtu.be/WyjubTRg21E
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNUJCIE TE SWOJE DZIECI!

Zgadzam się w 100 % ! Kariny i sebixy zajmijcie się swoimi niewychowanymy dzieciarami! Sami tu nie mieszkacie.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1

Muszę się przejechać do tego Banina :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

sam sobie komentarze piszesz? słyszałeś o widocznym numerze IP ? hahaha
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przejdź się do owego sąsiada i zwróć uwagę. Odwagi wystarcza na stukanie w klawisze?
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5

No sorki ale zapomniales jak sam byles dzieckiem??? Kup se dobre sluchawki na uszy!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 16

Jesli Tobie nie przeszkadza taka patologia to sie nie udzielaj. Poza tym doskonale pamietam jak bylem dzieckiem i nie darlem ryja non stop przez caly dzien. Niestety jak sie trafi na sasiada typowego,, sebixa z brajankiem" wtedy sa problemy. Dookola wszedzie ludzie maja dzieci gdzie wiekszosc potrafi się normalnie zachowywac. Wszystko zalezy od rodzicow i ich wychowania.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3

Idiota
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

Miło z Twojej strony ze chciales się nam przedstawić ;) Moze cos więcej jednak chciales dodać?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zapytam kolejny raz, czemu nie zwrócisz uwagi osobiście tylko wylewasz tutaj żale?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

To samo przychodzi mi do głowy. Co da klepanie w klawiature, jak nikt nie wie o kogo chodzi - o jakie osiedle, jaką ulicę, jakiego sąsiada, czy ten sąsiad w ogóle wchodzi na forum? Nie lepiej osobiście zwrócić uwagę?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Klepanie w klawiaturę jest swoistym typem sondażu. Autor chciał się upewnić, czy zachowanie dzieci i ich rodziców jest nienormalne, czy może jego zachowanie odbiega od normy i jest zwykłym czepialstwen. Każdy głos poparcia utwierdza go w przekonaniu, że będzie warto podjąć kolejne kroki w walce z rozwydrzoną dzieciarnią, a właściwie z ich rodzicami.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

kilkukrotnie już pisałem ;zamieszkanie tu jest wyzwaniem któremu nie każdy podoła.czy szeregi czy dom,jedno i drugie wymaga dużego zachodu, wszystko trzeba samemu.do tego niskie ceny powodują że zjeżdża tu różny sort ludzi .dla części na początku oznacza to pełną samowole jakby nikogo wokół nie było.dla innych po paru miesiącach przychodzi szok ile to wszystko wymaga pracy.a jesienią robi się ciemno,mokro,zle.I wtedy mamusiu.co ja zrobiłem.10 razy się zastanowić,nie ulegać magom developer.i specjalista z market.po szkole policealna.więcej spokoju i myślenia.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zwróci uwagi sam bo to Miękka parówa.by dostał po pysku i tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

dokładnie, wychowanie przez rodziców ma naprawdę wielkie znaczenie, wczoraj byłem świadkiem jak zozwrzeszczany synek darł się do ojca że piesek uciekł i trzeba go złapać więc niewiele myślący ojciec wsiadł do samochodu razem ze swoim synkiem w wieku ok. 6-ciu lat i pojechali po niego, i nie było by w tym nic dziwnego ale synek wychylał się przez okno samochodu do połowy a tatusiek zadowolony i uśmiechnięty gnał do przodu swoim samochodem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z Tobą. Ja mam sąsiada ktory codziennie prawie stoi tylko przy grillu albo pije piwo. A jego zoneczka lezy wylozona na lezaczku. Zas synek biega jak nienormalny caly czas po ogrodzie i doslownie wrzeszczy nieustannie! A rodzice nic! Ani be ani me. Dodatkowo kupili mu ogrodowy worek treningowy i syneczek napier***a w to jak szalony. Pozostali sasiedzi nie moga nawet wypic kawy w spokoju w ogrodzie. No paranoja. A zwrócić takiemu uwage jak ktos wczesniej pisal? Nic nie skutkuje. Tylko sie poklocisz z takimi sasiadami, bo oni mysla ze wszystko jest w porzadku ;/
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bo jest.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

czekam z niecierpliwością aż ktoś zadzwoni do moich drzwi i zwróci mi uwagę że moje dziecko zachowuje się "za głośno" w swoim własnym ogrodzie :)))
w d*pie ci sie poprzewracało gościu
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 21

Chyba Tobie pajacu
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

dzieci ci przeszkadzają? kup sobie leśniczówkę

co za patologia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 16

Normalne dzieci nikomu nie przeszkadzaja. Ale Ty widocznie tez jestes jednym z tych tatusiow sebixow którzy maja rozwydrzone bachory :)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

zdefiniuj "normalne dzieci"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ty nie zrozumiesz co oznaczaja,, normalne dzieci " bo takich nigdy nie bedziesz mial. Nie maja po kim być normalni.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

hahaha tak jak myślałem. Zero argumentów i jakiejkolwiek logiki czy też wiedzy na temat wychowania dzieci. Tylko pieniactwo. Jakie to banińskie.
No więc życzę ci abyś miał wokół same "nienormalne" dzieci
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15

jeżeli nie wiesz odsyłam do google.. może nie ma dzieci i nie chce mieć więc nie zna definicji.. Ty za to powinieneś znać
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

mości adwokacie, jeśli się posługuje jakąś definicją to wypada ją znać, to nie ja zacząłem dzielić dzieci na normalne i nienormalne
jeśli nie ma dzieci, nie chce mieć i denerwują go krzyki i śmiechy bawiących się dzieciaków, to gratuluję idealnego wyboru miejsca zamieszkania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Haha a kto powiedział ze nie mam dzieci? Tylko Ty :D A więc Krzysiu zajmij sie lepiej sobą i nie odzywaj gdy madrzy ludzie rozmawiaja bo i tak nie zrozumiesz ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie dość że nie potrafić poprawnie sformułować zdania po polsku, to jeszcze w dodatku nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Rozumiem, jad zalewa ci oczy, niebawem utoniesz ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Pewnie o tobie jest mowa dlatego się tak denerwujesz hehe
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestes zalosny ze swoimi komentarzami. No cóż, madrzejszy musi ustąpić glupszemu ;) A więc zegnam Krzysiu ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mario trafne spostrzeżenie ;) Krzysiu to pewnie ten grubas co stoi przy grillu wiecznie i ma rozwydrzonego bachora ;D
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

To dziecko, które mówi 'Dzień dobry, przepraszam, dziękuję, proszę". i MÓWI, a nie wrzeszczy
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli dziecko wrzeszczy, a nie mówi, to najprawdopodobniej jest chore, a nie "nienormalne". Słyszałaś o czymś takim jak autyzm albo zaburzenia ze spektrum autystycznego?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Najczęściej dotyczy to rodziców, różnych sebixów i karyn, a nie dzieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ile czasu normalny człowiek może słuchać skomlenia nie wychowanych bachorów?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie przyjdę, puszczę głośno utwory "Popka" może te utwory lepiej wychowają Twoje dzieci niż Ty potrafisz:)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żebyś się nie zdziwil, i wtedy nie będziesz wiedział co powiedzieć jak ktoś ci prawdę w oczy powie. Typowy ,,sebix"..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzieci na goździkowej biegają miedzy samochodami ,grają w piłkę, czekam tylko aż piłka uderzy w mój samochód.. od razu wzywam policję będzie spokój chociaż na jakiś czas.. czemu w swoich ogródkach nie trzymacie tego bydła tylko musi biegać po ulicy? wyskoczy zza samochodu ja nie zauważę przejadę po dziecku efektem czego będzie moja przeprowadzka do więzienia a dla was brakiem dziecka lub dzieckiem na wózku.. tak trudno pilnować swoich dzieci.. a obawiam się że to się nie zmieni do pierwszej tragedii a wtedy będzie dla kogoś za późno
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 8

KRZYSIO ale z ciebie burak
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

w ustach banińskiego frustrata to komplement. Ostatnie czego bym chciał to być takim jak wy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Po to sobie ludzie kupują dom z ogrodem żeby dzieci miały miejsce. Tak już jest rozwojowo,że muszą się ruszać, robią hałas niestety ale to normalne. Przejdź się człowieku na korytarz szkoły podstawowej na przerwie to zobaczysz,że to normalne, nie rozwydrzone dzieci tak się po prostu bawią. Jak jesteś przewrażliwiony, to trzeba było dom wolno stojący w lesie sobie kupić bez sąsiadów. Pewnie ten dzieciak zwyczajnie się bawi jak to inne dzieci w jego wieku. Pewnie nie masz dzieci.Co do wychowywania to każdy wiadomo, najlepiej wie jak należy wychowywać dzieci innych.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10

Nie porownuj halasu ogromnej ilości dzieci w szkole do jednego gowniarza. Czytaj ze zrozumieniem. Dookola wszyscy maja dzieci, ja rowniez. I jest tylko jedno p*****te ktore non stop drze morde bo rodzice nie reaguja.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skoro to jedno tak się zachowuje to może jest chore? Rozmawiałeś z rodzicami? Moje dzieci też nie należą do cichych ale zwracam im uwagę i raczej aż tak nie hałasują żeby sąsiedzi się skarżyli. Dodatkowo jedno z moich dzieci ma autyzm i bywa różnie, choć staram się żeby jak ma "atak"- a wtedy krzyczy to był w domu. Nie zawsze głośne dziecko to brak wychowania, to krzywdząca generalizacja. Dlatego też w bloku by było nam ciężko. W domu to już tak nie słychać jak ma akcje, a w blokach cienkie ściany. Teraz jest starszy, terapia dużo mu dała i leki ale bywało ciężko. Przeprowadziliśmy się,żeby było bardziej kameralnie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Twoje dziecko najwyraźniej zachowuje się podobnie skoro się udzielasz. Normalny rodzic powie swojemu dziecku co można a czego nie. Zachowanie takiego rozkapryszonego dziecka które calymi dniami potrafi się tylko wydzierac świadczy o jego rodzicach. I wtedy wielkie zdziwienie ze jest się na ustach wielu sąsiadów...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na goździkowej jest strefa zamieszkania i dzieci mogą biegać po drodze, ograniczenie prędkości obowiązuje również. Jak potrącisz dzieciaka będziesz miał sam problemy.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ale w interesie rodziców jest bezpieczeństwo ich dzieci i to jak one się zachowują bo to świadczy o nich samych...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Haha no skoro jest tam strefa zamieszkania to po co masz Karyna pilnowac Dzesiki co nie? Jestes zalosna!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

otóż mylisz się, jeśli dzieciak wybiegnie zza samochodu czy wtargnie nagle goniąc piłkę, kierowca winy nie poniesie
smutne że dzieci muszą bawić się na jezdni
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

nawet gdyby jakimś cudem kierowca miałby ponieść jakieś konsekwencje w takim wypadku, dziecka to nie zwróci zastanówcie się czy tego chcecie dla swoich dzieci ulicy. macie ogródki czy tam nie mogą sobie biegać? place zabaw też są.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Art. 89. Kto, mając obowiązek opieki lub nadzoru nad małoletnimi do lat 7, dopuszcza do przebywania małoletniego na drodze publicznej lub na torach pojazdu szynowego,
podlega karze grzywny albo karze nagany.
Art. 43. 1. Dziecko w wieku do 7 lat może korzystać z drogi tylko pod opieką osoby, która osiągnęła wiek co najmniej 10 lat. Nie dotyczy to strefy zamieszkania.
2. Dziecko w wieku do 15 lat, poruszające się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym, jest obowiązane używać elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu.
3. Przepisy ust. 1 i 2 nie dotyczą drogi przeznaczonej wyłącznie dla pieszych
Art. 160. § 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Jeżeli na sprawcy ciąży obowiązek opieki nad osobą narażoną na niebezpieczeństwo,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 3. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 lub 2 działa nieumyślnie,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 4. Nie podlega karze za przestępstwo określone w § 1-3 sprawca, który dobrowolnie uchylił grożące niebezpieczeństwo.
§ 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 3 następuje na wniosek pokrzywdzonego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cytuję za jedną ze stron, zapisy dotyczące strefy zamieszkania obowiązującej na os. familijnym:
"Dla zapewnienia bezpieczeństwa pieszym, a kierującym możliwości należytej obserwacji odbywającego się ruchu pieszych i odpowiedniego reagowania w „strefie zamieszkania” obowiązuje prędkość pojazdów ograniczona do 20 km/h. Często w strefie stosuje się różne rozwiązania, wymuszające na kierowcach zdjęcie nogi z gazu i zachowanie bezpiecznej prędkości jazdy, takie jak progi zwalniające, szykany, czy tez małe ronda. Jest to szczególnie ważne w okresie jesiennym i zimowym, kiedy wcześnie zapadający zmrok i warunki pogodowe znacznie utrudniają kierowcom uważną obserwację drogi.
Przyporządkowanie ruchu pieszym w strefie zamieszkania znosi obowiązek zapewnienia opieki pieszym do lat 7, co daje możliwość przebywania na drodze dziecka, nie do końca umiejącego rozpoznać zagrożenia i należycie reagować na zaistniałą sytuację w ruchu drogowym. Osobną i bardzo indywidualną sprawą jest decyzja rodziców pozwalających na samodzielne przebywanie dziecka w takich strefach."

Reasumując dzieci mogą grać w piłkę na drodze pomiędzy szeregami, ale jak napisano, to czy rodzic się na to zgadza jest sprawą indywidualną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

co gdy uszkodzi piłką samochód bo nie raz widziałem jak obija się o samochód, co w takim wypadku zrobić ? jakoś się dogadać z rodzicem czy od razu wzywać policję ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

skrzyżowania równorzędne obowiązuję na wszystkich drogach w Baninie,ech szkoda się udzielać dobrze że się stąd wyprowadzam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niektórzy nie maja ogródków...
Wiec dzieci sie bawia przed domem...
A poza tym dzieci chca sie bawic z rowiesnikami a no same :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

to na plac zabaw albo do kolegi do ogródka ;) chyba nie na ulicę ?:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Krzysio cwaniaczku Woność Tomku w swoim domku co? Gdybyś bucu mieszkał w Niemczech to do twojego dracego ryja dzieciaka by Policja przyjechała za zakłócanie miru domowego sąsiadom. Ale co takie buraczane panisko może o tym wiedzieć! KULTURA wymaga tego by szanować sasiadów a jak tego nie kumasz to sam się wyprowadz bo między ludzmi chyba nie potrafisz żyć. U mnie na ulicy był problem z gimbazą. Darcie mord, głosna muzyka , mamuska twierdziła ,że to normalne a gdzie się maja wyszaleć? Raz była Policja, drugi raz a za trzecim sprawa w sądzie. Pomogło na szczęście i mamuśka i córeczka już spokojniej żyją.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

To chyba w Niemczech nie byłeś, tam dzieciaki jak święte krowy robią co chcą. Większego chamstwa to ja nie oglądałam jak właśnie w Niemczech. Ciężko tam pójść gdzieś do knajpy bo jak dzikusy się dzieci zachowują. Ciekawe,że dorośli są kulturalni;) Pocieszać się więc można jedynie tym,że te krzykacze dorosną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: PILNUJCIE TE SWOJE DZIECI!

A czego się spodziewać w szeregach prywatności. Widziały cały co brały.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: PILNUJCIE TE SWOJE DZIECI!

Grubo na tym waszym forum. Schodzi na najnizszy poziom Banino. Nic dodac nic ujac. Pewnie mnie teraz zjadą ale mi to wisi. Powodzenia!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

mówisz o tym bachorze który w ostatni wekend rano wydawał pisk jak psychol ? a kilka miesięcy temu w okresie komunii św darł gardło jak opętane dziecko na tramplinie? kiedyś go zdejmę z wiatrówki :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zycze Ci celnego strzalu :D Bedzie spokoj :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

do żal nie przesadzaj bo to już są grożby karalne.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na której ulicy macie problem z tym głośnym dzieciakiem????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiec co? Maja zakneblowac te biedne dzieci?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

nie. wychować poprostu
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Juliusz, wchodzę w to...
Załatw dresik w pandę. "Krzynkę" z narzędziami mam własną ~:)
http://youtu.be/7tl4qQl5zqY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

albo wychować, albo podawać mocne leki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o i printscreen leci na policję
powodzenia :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

rąb*c was cholerne konfitury co nic tylko dzwonią na policje!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PILNUJCIE TE SWOJE DZIECI!

To byś zagłosował na szkołe w Miszewie i pomógl dzieciakom to te z Banina z ciekawości by przyjechali do Miszewa i chwile miał byś spokój.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PILNUJCIE TE SWOJE DZIECI!

Normalnie patologia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale wielka afera, dobrze ze nie przeszkadzaja wam sr*jace i szczekajace caly dzien psy w ogrodzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

ciulu,przeszkadzaja
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie tylko wy macie taki problem. U was jest jeden bachor, a u nas dziesiątki takich krzykaczy. Na jednym placu zabaw. One nie bawią się, tylko bez przerwy wrzeszczą.
I wielogodzinne tłuczenie ciężką piłką na stole do ping-ponga przez prawie dorosłych.
Mieszkańcy innych bloków przyprowadzają swe niewychowane, patologiczne bachory przed inny blok (falowiec N. Port). A u siebie przed oknami mają spokój. U siebie mają tylko kwiatki i trawkę. Cwaniaczki.
Tu ktoś założył post o tym: http://forum.trojmiasto.pl/Halasy-przed-falowcem-prosba-o-opinieporade-i-dzialania-mieszkancow-t751217,5,8.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A wy w dziecinstwie bawiliscie sie w ciszy???? Nikt nie otwieral buzi,same niemowy???? A teraz komunikujecie sie tylko za pomoca jezyka migowego? Nie sadze. Dajcie zyc tym biednym dzieciom. To bylo logiczne ze jesli sie przeprowadzicie do szeregowca to nie unikniecie obecnosci dzieci. Gdzie biedaki maja sie bawic? Piwnic przeciez nie macie. Dziwne ze bqrdziej nie przeszkadza wam ruch uliczny czy samoloty i koparki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Akurat problemow z samolotami czy ruchem ulicznym nie ma. Jedynie z niewychowanymi bachorami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja popieram, za małolata co chwile ktoś krzyczał, "mamo! Rzuć kasę na loda" ;) Na podwórku siedziało się od rana do wieczora, nie było telefonów. Czasem krzyczało się z podwórka obok. Albo do kolegi dwa bloki dalej ;) Czy wyjdzie na dwór :D
Grało się w piłkę na podwórku właśnie, nie w nogę tylko wymyślaliśmy różne zabawy, my nazywaliśmy to "grą w murzyna" itd.

Jadło się różne dziwne niezdrowe rzeczy. Ale jednak byliśmy szczupli, nikt nie miał ADHD, dysortografii, a do szkoły chodziło się piechotą.

Teraz o zgrozo nawet kredą po chodniku dzieciaki często malować nie mogą :P
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

500+ dostajecie to wyślijcie chociaż na kolonie dzieci niech się wyszaleją bo zachowują się jakby w domu były cały czas zamknięte w skrzyni a na ulice wyjdą to szaleją
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dred i kiedyś dzieci nie deptały trawników, nie łamały krzewów i tak ryja nie darły może dlatego ,że pod blokami były drabinki, huśtawki i zabawy typu berek,podchody itp. Teraz najlepiej do kompa posadzić to się zajmie. Nie wszyscy rodzice oczywiście bo jest wielu fajnych ludzi na poziomie , którzy potrafią zorganizować dzieciakom czas.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aż dziwne, Lokale "bezczynszowe" to chyba spółdzielnia powinna tak jak w miastach pod blokami budować pace zabaw. Ludzie kupują "domy" bez działki i potem niech ktoś ich dzieciom zapewni boisko, plac zabaw, i inne... A nie łatwiej pomyśleć przed zakupem, że nie ma, i parkować też nie ma gdzie....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rodzic ok bez czynszu pozornie zaoszczędzone pieniądze ale pod uwagę nie brali dobra dziecka wywalić na ulicę niech się drze ,biega przed samochodami, niszczy cudze mienie. Nie mówię o tych rodzicach którzy potrafią wychować dziecko , zorganizować mu czas i warunki do rozwoju czego nie zrobi droga z kostki brukowej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...