Pani do sprzątania - ile płacić?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Od kwietnia zamierzam zatrudnić znajomą sprzątaczkę do pomocy w mieszkaniu - do jej obowiązków należały by takie co tygodniowe porządki: odkurzanie, mycie podłóg, łazienek i kuchni, prasowanie. Raz na jakiś czas "większe sprzątanie" z myciem okien. I tu mam mały problem, bo kompletnie nie wiem ile powinnam jej zapłacić, a pani nie chce stawki godzinowej tylko po prostu stałą "pensję". Mieszkanie trzy pokoje, dwie łazienki plus kuchnia, pani przychodziłaby raz w tygodniu popołudniu - praca ok. 2-3 godz. - nie chcę zaproponować ani za mało, ani zbyt dużo, mogłybyście doradzić ile mniej więcej płacicie (lub dostajecie) za podobne prace?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

za generalne porządki z myciem okien 200zł
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

moja Mama kiedys sprzatala w domu to raz w tyg jakies5-6h 10zl na godzine i wychodzilo jej 200-250mscznie wiec mozesz policzyc ze dodatkowe prasowanie i mycie okien to tak z 200zl moze 250 powinno byc ok
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

raz na tydzień 50-100 zł.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Jakoś wątpię w dokładne posprzątanie takiej powierzchni, łazienek kuchnia i prasowanie w 2-3 h
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Madzia-16 to samo pomyślałam, ale ja raczej z tych dokładnych, więc może mam zły "przelicznik" :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

moim zdaniem również 3h to za mało na posprzątanie dokładne! takiego mieszkania. Srednia stawka za sprzątanie to około 10zł za godzinę. Ale w tym wypadku myślę ,że musisz liczyć lekko 5h
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Ja mam dokładnie takie mieszkanie i myślę że spokojnie można się wyrobić w 3 godziny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Myślę, że jak się chce zrobić dokładnie, to może zejść dłużej.. ;) chyba, że ktoś ma wprawę.. ;) 200 zł na mies będzie dużo dla niej, tzn ok.. :)

Albo zaczekaj z podaniem stawki.. Podaj ją po pierwszym dniu pracy.. Zobaczysz wtedy ile godz Pani zejdzie i wtedy pomnóż przez 10 zł.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Powiem Wam, ze moje mieszkanie jest wieksze, ja jestem pedantka i sprzatanie jest bardzo dokladne. Z prasowaniem, lub myciem polowy okien to jakies 4, max 5 godzin. Nigdy dluzej. Mamy stala stwake, 10zl/godz, ale zawsze place 50zl, czyli wychodzi 200zl, przy 4 dniach w miesiacu i 250zl przy 5 dniach. Wszystko jest wliczone, okna nie sa dodatkowo platne.
Moze u nas patentem jest czyste mieszkanie? Regularnie sprzatane co tydzien, bardzo dokladnie, od poczatku, po wprowadzeniu sie to jedna sprawa. W tygodniu ja tez oczywiscie sprzatam, bo balaganu nie toleruje. Druga rzecz, u nas sprzatajaca zajmuje sie wylacznie swoja robota. Nie ma ani jednej rzeczy lezacej na podlodze, wiszacej na krzesle, na blatach kuchennych, czy w pokoju synka. Porzadek jest idealny - balagan, taki codzienny to moja sprawa. Natomiast wymycie, odkurzenie, wypastowanie wszystkiego to praca sprzatajacej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

@ White_Rabbit, wychodzę z podobnego założenia, że sprzątająca nie będzie zbierać opakowań po jogurtach czy rozrzuconych ubrań, bo z tym radzimy sobie na co dzień. Mi takie odkurzenie i umycie mieszkania zajmuje maksymalnie 3,5 do 4 godz., więc myślę że pani uwinie się z tym szybciej, prasowania przy dwóch osobach też nie ma zbyt wiele. Chyba takie 50 zł za jeden raz będzie akurat, kobieta sprząta u nas w biurze i stawkę godzinową ma chyba 7 zł, myślę że tak kwota będzie akurat. Dzięki za rady dziewczyny!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

spokojnie w 3h mozna sie uwinac raczej nikt nie oczekuje mycia okien co tydzien:)co innego prasowanie no ale można się wyrobić:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Lola masz przechlapane nazywając kogoś sprzątaczką.
To nie te czasy.

Współczuję osobie którą omamisz.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Bez przesady, co jest takiego złego w tym słowie? kelnerka to też obraźlwie słowo?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

kelnerka też gorsza ,pierwsze słyszę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

A co w tym obrazliwego? Na kucharke mowisz Pani od gotowania? A na prostytutke Pani od bzykania?:D
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

hahaha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Jeśli kogoś stac na pomoc w sprzątaniu to uważam, że stawka 50zl jest zbyt mała. troche wstyd. Czasy się zmieniły drogie Panie.
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

ja2, długo myślałaś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Jesli pani ma wprawe to w 3 godziny spokojnie zdazy, zreszta jak przychodzi regularnie to tez inaczej, nie robi za kazdym razem "generalnych"porzadkow, raz umyje w jednym pokoju okna, raz w drugim, do tego prasowanie, mysle ze 60-70 zl, napewno nie stawka godzinowa, jak nie zdazy w 3 godziny, bedzie 4, zobaczycie w praktyce.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

hahaha to ja jestem pani od sprzedawania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Naprawdę więcej szacunku dla sprzątającej. To jest Pani Sprzątająca.FUJ!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

To żarty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

za 3 godziny to mozna posprzatac ale bez mycia okien , prasowanaia itd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

mySle ,z e 250 bedzie ok, i jkais bonusik czy prezent na swieta, tylko pamietaj ze to tez czlowiek:)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Do ja: No tak zapomniałam, że w dzisiejszych czasach nie ma sprzątaczek tylko są konserwatorki powierzchni płaskich, nie ma ekspedientek tylko menadżerki sprzedaży. Dla mnie nie ma nic złego w tym słowie - po prostu nazwa zawodu. Nie widzę tutaj powodu żebym miała mieć przechlapane.
Stawka 50zł zbyt mała? Taką stawkę założyłam przy 3 godzinach sprzątania. Jeśli faktycznie będzie pracować 4 godziny podwyższę jej stawkę do 60zł, czyli 15 zł/h. Jak pisałam wcześniej pani sprzątająca (żeby nie urazić tych politycznie poprawnych) pracuje u nas w firmie, w przeliczeniu jej pensja wynosi ok. 7zł/h. U mnie będzie zarabiać dwa razy tyle, więc chyba nie jest to ani "mamienie" ani "wykorzystywanie". Nie poszłybyście do dodatkowej pracy za podwójną stawkę? Ja bym poszła bez narzekania.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Bez przesady nie zwracaj uwagi, Pani na pewno bedzie szczesliwa ze oze sobie dorobic dodatkowe pieniazki i te 200-250 pewnie bedzie ejj tez na reke:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Stawka 50-60 zł jest bardzo ok.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Dziewczyny, a ile się płaci za sprzątanie po remoncie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Tylko jeszcze mały problem - skąd wziąć taką panią, żeby mieć do niej zaufanie? Moje 2 koleżanki już wiedzą, co to jest "pani z ogłoszenia", obydwie zostały okradzione, niestety. U jednej ginęły pieniądze z torebki, druga straciła kilka sztuk biżuterii z szuflady, ale może tylko one miały pecha?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Osobiscie nie znam takich przypadkow, wielu moich znajomych i i osob z rodziny zatrudnia pania sprzatajaca, nigdy nic nikomu nie ukradziono. Ja wszystkie dziewczyny znalazlam w necie, zwykle ogloszenia. Poniewaz byly to studentki, czesto wyjezdzajace na wakacje w czasie wakacji musialam zatrudnic nowa osobe i zwykle ona juz zostawala na kolejny rok. Od 2 lat przychodzi do nas studentka, ale pracujaca w wakacje na miejscu, wiec na szczescie zmiany nie sa potrzebne. Oczywiscie mam do Niej pelne zaufanie.
Po 7 latach nie obawiam sie kazdego i o wszystko co mam w domu ;). Uznaje za cos oczywistego, ze osoba sprzatajaca jest uczciwa. I jak ktos ma strasznego pecha to trafi na zlodziejke.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

janka - no właśnie, ja tez kogoś szukam z polecenia i nie mogę znaleźć, a z ogłoszenia to się boję

do założycielki wątku - a może twoja pani byłaby chętna na kolejne mieszkanko? wczesniej pani ktora mi pomagała w domu była raz w tyg - do ok 4 godz - chyba że ktoś z was może mi polecić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Ja moge, ale w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Sara, tylko jaka lokalizacja mniej więcej? No i tak jak mówiłam sprzątająca pracuje na etacie do 16. Panią mogę jak najbardziej polecić, co prawda u mnie zaczyna dopiero w weekend, ale widząc jak wykonuje pracę w firmie- solidna, uczciwa kobieta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

lokalizacja - Żabianka, no i zależałoby mi raczej na godz 12-16 zanim wrócę z pracy.
No ale myślę że to kwestia dogadania jeśli inne godz by wchodziły w grę...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Jak chodziłam sprzątać to potrafiłam dostać za jedno sprzątanie 200 zł za 6h więc chyba nie było tak źle; PP ale mieszkanie miało 3 piętra plus parter, łącznie ok. 500m, wspominam bardzo miło i wcale nie miałam ciężko:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Również zastanawiam się nad sprzątaniem u;kogoś; ponieważ lubię sprzątac.
Mam swoją pracę, pomimo że jestem emerytką.
Może się komuś przydam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

moja kolezanka chętnie dorobi sprzątając. Pracuje na dwie zmiany 6-14 lub 14-22 przed lub po pracy mogłaby podjać się pracy. Na terenie gdańska. Ręczę ze jest uczciwa i sumienna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Sugerujesz że wszyscy inni to obiboki i nie uczciwi ? Dlaczego tak sądzisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

słucham??? to do mnie?;) nic nie sugeruję hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

jolga - podeslij mi namiary do koleżanki na pw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Witam,czy nadal jest Pani zainteresowana sprzątaniem- w gre wchodzi dzielnica gdańsk Osowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

ja chodze sprzatac po ludziach maja zaufanie gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

wypitalaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Ja też poproszę o namiary do uczciwej Pani sprzątającej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

jolga - nie wiem czy wysyłałaś mi nr do koleżanki ale nic nie dostalam, jesli aktualne to czekam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Jestem chętna na sprzatanie ...ania15192@o2.pl
Trójmiasto...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

jak pracowalam we włoszech to posprzątanie mieszkania(*a tam są min. 60m) zajmowało 3,4 h,dostawalam zawsze taką samą stawke,czy prasowalam czy myłam okna czyli za godzine, ,czasami na prasowanie przychodziłam raz w tyg na 2h a w inny dzien sprzątałam,przewaznie sprzątanie raz lub 2 razy w tyg. poniewaz nie ma sie z tego ubezpieczenia ani nic prócz kasy to nie wypada płacic najniższej krajowej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

jestem chętna na sprzatanie ...) jestem z suchanina. aunrat@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Sprzatanie , prasowanie , gotowanie , sprzatam rowniez po remontach ...ania15192@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Witam mieszkam tez na suchaninie potrzebuje co dwa tygodnie na 5-6 godzin. Ile Pani bierze za takie sprzątanie i czy jest to dokładne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

szukam do posprzatania domku na stałe 5-6 godzin na suchaninie prosze o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

i ja podepnę się po wątek
Szukam osoby do umycia okien i gruntownego posprzątania po remoncie - dom. miejsce - Banino
E-mail : magdalenabieszk@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Wątek stary, ale odświerzę;)

Szukam Pani do wyszorowania kafli i fug na podłodze u mnie w domu na terenie Pruszcza Gd.

Może ktoś chciałby dorobić?

stawka do dogadania.kontakt poniżej:

jacha1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Witam, szukam Pani do sprzątania mieszkania na Chełmie - 60 mkw. 1 raz w tygodniu, około 3 godziny miedzy godziną 9 a 17, plus czasem prasowanie. Proszę o kontakt: nibuja@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

To bierz kurka miotłę szmatę i wypitalaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Witam wraz koleżanką zajmujemy się sprzątaniem jeśli jest pani zainteresowana proszę o tel 500307349 olsztyn
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Kurczę ludzie!!!! Kto nie ufa innym MUSI zapomnieć o zatrudnianiu kogoś.
Od 26 lat korzystam z pomocy - zawsze z ogłoszenia, najcześciej studentki. Były opiekunki do dzieci - studentki na godziny, Panie zajmujące sie domem i dziećmi zatrudniane na stałe, studentki zajmujące sie dziećmi okazjonalnie, studentki sprzątające etc Od 15 lat wynajmuje mieszkanie studentom.... Nigdy nic mi nie zginęło. Nigdy!!!!
Z moich obserwacji wynika, ze tylko Ci podejrzliwi sa okradani i krzywdzeni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Od 4-5lat sprzątam pewnemu małżeństwu mieszkanie 4-pokojowe raz w tyg, zajmuje mi to ok 4-4,5h. Dostaję za robotę 100zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Jaaa - jeśli szuka Pani jeszcze jakiegoś zajęcia, to proszę o kontakt na maila: caroca1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Jeśli szukacie kogoś do sprzątania zapraszam do napisania aneczka15192@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Szukam studentki do regularnego sprzątania raz w tygodniu i od czasu do czasu opieki nad dwójką dzieci (3 i 5 lat, płatne osobno). Mieszkanie we Wrzeszczu, 100m2, stawka stała 200zl/miesiąc + 50 zł za umycie okien raz na pół roku. Tylko sprzątanie (3-4h), nie układanie rzeczy. Kontakt: karing@onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Oferuje usługi sprzątania, posiadam referencje jowisz-7@wp.pl stawka do uzgodnienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

2,3 h raz w tygodniu to żart, i w takim czasie sprzątaczka ma posprzątać, wyprasować i czasem umyć okna? Jaki to jest metraż?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno wiele zależy od zakresu prac. Czy to ma być samo odkurzanie, mycie podłóg itd. czy też dokładne sprzątanie łazienki, kuchni, prasowanie. Z tego, co widziałam na stronie Kochaj i Dbaj, gdzie ogłaszają się takie osoby, to stawka za godzinę wynosi np. 12 zł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

witam czytam i się zastanawiam mam znajoma która spszota ma płacone na godzinę w tym jest wszystko spszotanie mycie okien prasowanie.i dziewczyna jest dokładna po też ją miałam i umnie spszotam i mówiła że nieraz jest tak że zrobi wszystko dwadzieścia mi wcześniej do jeszcze jej pociągają.a obowiązków dokładają.powiedzie mi czy jest sprawiedliwe że ktoś jest skromny idzie zarobić na chleb skoczy trochę szybciej ale wszystko zrobi ..i jeszcze nawet 2zte Ociągną.mi się wydaje że trochę jest wyzyzk biednych ludzi.czy się zgadzacie zemna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

To wszystko zależy od tego, czym jest "spszotanie".
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie, wszystko zależy jaki metraż i czym i co jest sprzątane. Ja mam swoją zaufaną firmę sprzątającą w Legnicy a mianowicie http://yax-ochrona.pl/ i oni nie są drodzy. Ale mimo wszystko nie ma ujednoliconej stawki, bo wiadomo, że jeśli masz większy dom to będzieszmusiał zapłacić więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

To jest firma sami rencisci z grupami wypitalac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam pytanie. bede miala pania do sprzatania. w czasie jej pracy bede obecna w domu. czy Wy jakos legitymujecie panie, ktore u was sprzataja?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Szefostwo mnie nie katroluje raczej podczas mojej pracy przechodza w inne pomieszczenie zeby mi nie przeszkadzac :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Minimum 25 zl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Odswiezymy informacje :-) ja sprzatam raz w tygodniu i zajmuje mi to ok3.5 i za dzien wychodzi 120 a jesli robie dodatkowa prace ktora nie byla umowiona to 100wiecej :-]+premie itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

A i ja nie prasuje :D standar kurz odkurzacz mop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani do sprzątania - ile płacić?

Za sprzatanie malego mieszkania (salon z kuchnia, duzy przedpokoj, lazienka, toaleta, latem balkon place 70 zl. Praca zajmuje 2-3 h,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

za dobrą panią sprzątającą, na dzień dzisiejszy, płacę 20zł/h - dokładne porządki domu zajmują pani ok. 6h - pani przychodzi raz w tygodniu, za każdym razem sprząta normalnie plus jakiś dodatek typu jedno duże okno lub generalne porządki jednego pokoju;
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

No sprzątanie to ciężka harówa moim zdaniem... Tu: http://glamourlook.pl/ile-kosztuje-sprzatanie-mieszkania-w-2022/ napisali, że sprzątaczki zarabiają od 30 do 50 złotych za godzinę. Myślę, że to sensowna kwota, ale wiadomo, to też zależy od metrażu mieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W naszej firmie zlecamy sprzątanie firmie ztira group. doskonale wykonują zlecenia, są bardzo dokładni i zwracają uwagę na szczegóły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Mały prezent z okazji ślubu (92 odpowiedzi)

Szukam inspiracji. Coś fajnego. Niezobowiązującego. Ślub kolegi(Męża) z dzieciństwa,...

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....