Pediatra na MORENIE

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Przeprowadziłam się i szukam pilnie dobrego pediatry - najchętniej w przychodni MORENA. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź. Dzieci często mi chorują i chciałabym znaleźć lekarza, który jest wnikliwy, ma umiejętności i wyczucie. Czy macie jakieś informacje nt. lekarzy: Elżbieta Kulczyńska - Cichy, Lucyna Hinglot - Langner, Ryszard Siemaszko, Andrzej Turski?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Mam identyczna sytuacje i tez pilnie potrzebuje pediatry z tej przychodni. Jesli juz cos wiesz napisz prosze na mail maltez@gazeta.pl

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

odradzam dr Langer i dr Cichy.sama neleze do dr Cichy i własnie ja zmieniam poniewaz ta lekarka nie potrafi sama podjac decyzji,wiecznie wysyla mnie do szpitali i innych instytucji zeby tam lekarze zdiagnozowali co jest mojej 4-miesiecznej coreczce.Jest bardzo asekuracyjne.
Ps.zmieniam na turskiego,Siemaszko tez jest dobry.
ps2.Langer doprowadzila moja 2-miesieczna siostre do zapalenia płuc i szpitala poniewaz "olewała"oznaki choroby
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Pediatra na MORENIE

Dokładnie Dr Cichy nie polecam. mieszkam na Morenie i kiedyś moje dziecko zapisałam właśnie do niej. Od początku były problemy choćby że z wielką łaską ważyła mi dziecko. I faktycznie kiedy coś się dzieje to z reguły wysyła do szpitala, nas wysłała do neurologa z podejrzeniem krzywicy. Kiedy zgłosiłam sie do neurologa okazało się ze nie ma żadnej krzywicy. Sama nie jestem lekarzem ale mnie też się to wydawało mało prawdopodobne no ale chciałam sprawdzić. Niestety od wizyty u Pani Cichy do wizyty u neurologa minęło kilka dni więc bardzo się denerwowałam. Było jeszce wiele sytucji przez które musiałam zmienić tego lekarza, teraz chodzę do Dr Langer i na razie jestem zadowolona:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pediatra na MORENIE

Ja polecam dr langer
jest dokladna i nie leczy od razu antybiotykami.

ja sama chodze do dr.Turskiego ale nie jestem w 100% zadowolona bo leczy homeopatycznie a to małej nie pomaga ale jest dokładny i wnikliwy i ma super podejście do dzieci
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

ja polecam doktor dołasińską , jesteśmy zapisani do niej my i nasze dziecko- jest to bardzo wygodne, a kobieta bardzo fajna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Pediatra na MORENIE

a ja Dołasinska odradzam
byłam u niej jak mała miała zapelenie oskrzeli a ona powiedziała ze jest zdrowa
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

Dołasińska dwukrotnie nie wysłuchała u mojego syna ZAPALENIA PŁUC. Raz był szpital a drugi raz wiedziałam już co robić.Kazała leczyć dziecko czosnkiem. Masakra jakich mało. Wypisałam dziecko od niej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

zapalenia płuc się nie "słucha" tylko obrazuje rtg. Diagnoza w tej jednostce na słuch jest błędem medycznym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale najpierw trzeba wysłuchać choćby zapatrzony szmat pęcherzyków bądź rzezenia drobnobankowe nad płucem i skierować na rtg. A Pani doktor tego dwa razy nie zrobiła. Syn ma astmę prosiłam chociaż o inhalacje ale twierdziła że nie trzeba. Poszłam do drugiego lekarza który usłyszał coś w płucach od razu skierował na rtg i wyszło zapalenie płuc. Po pierwszym razie dałam jej szanse ale drugi raz nie wytrzymałam i już.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Teraz mądrej odpowiedzi "anonim" nie ma !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pediatra na MORENIE

U nas to samo. Byłam u niej ostatnio z 6tyg synkiem, bo miał katr i zaczął kaszleć, ale ona twierdziła, że nic nie słyszy (osłuchiwanie trwało może 10sek) i kazała pryskac wodą morską a mnie jeść czosnek, bo karmię piersią i w ten sposób leczyć dziecko. Skończyło się na Polanki z zapaleniem oskrzeli i pediatrzy tam łapali się za głowę słysząc co ona wygadywała. W najbliższym czasie się od niej wypisujemy, bo nie ufam jej jako lekarzowi mojego dziecka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na morenie

Utajone zapalenie pluc niestety nie daje osluchowych zmian.Tylko RTG to jest w stanie wykryć.Ale jesli cos z dzieckiem sie dzieje , nie jest pewna piwinna takowe zlecić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Zepsuć opinię jest bardzo łatwo,wystarczy usiąść przed komputerem i postukać w klawiaturę bez żadnego namysłu,tylko potem jak dziecko nie trafi na czas do szpitala to też będzie winna lekarka bo...,nie poznała choroby i nie skierowała do szpitala i było za póżno- niestety jeszcze się taki nie urodził,żeby każdemu dogodził-jak nie urok to....... !!! Czasami trzeba sie zastanowić zanim sie coś napisze szczególnie jak czytają to inni ,a jak Pani kończyła medycynę to niech leczy dziecko sama ,szczególnie polecam zioło-lecznictwo i uzdrowicieli z Filipin. A..... dr. Langer też nie podoła bo jest niedouczona... bo zdarzy Jej się wysłać na konsultacje do innego lekarza lub wystawić skierowanie do szpitala.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pediatra na MORENIE

skoro piszesz, zeby nie pisac pochopnie o lekarzach, to twoja opinia o niedouczeniu dr Langer czym jest? Pomysl, zanim napiszesz cos glupiego!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Pediatra na MORENIE

a pisanie nt dr Langer, że jest nie douczona - pachnie "łatwym psuciem opini" Skierowanie na badania do szpitala lub innego lekarza specjalisty to naturalna kolej rzeczy.
"zadowolona od 16-lat" powinnaś wiedzieć że lekarz pierwszego kontaktu w gabinecie nie ma specjalistycznej aparatury diagnostycznej, którą ma szpital i lekarze specjaliści.
dr Langer prowadzi nam drugie dziecko i odnoszę wrażenie że jest jeszcze lepsza niż 12 lat temu kiedy zaczynaliśmy się u niej leczyć.
Dodam, że nigdy nawet 12 lat temu nie miałem zastrzeżeń odnośnie diagnostyki chorób.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

Ironii nie rozpoznalibyście nawet jakby Was prosto w tyłek kopnęła
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Witam. Przez 2 lata nasze dziecko było zapisane do pani dr Elżbiety Kulczyńskiej-Cichy. Od samego początku nie przypadła mi do gustu (matczyne przeczucia) Ale ponieważ nasze dziecko nie chorowało i mając teraz 2,5 roku ani razu nie dostało antybiotyku uznaliśmy z mężem, że nie będziemy zmieniać bo przychodnia blisko a aby osłuchać dziecko i powiedzieć, że nadaje się do szczepienia to wydawało mi się, że każdy lekarz potrafi. Bliżej 2 lat nasze dziecko zanosiło się ogromnym płaczem przed wejściem do lekarza. To był straszny widok, nawet pielęgniarki się pytały czy on tak zawsze. Moje dziecko nie miało problemów z wejściem do jakiegoś innego nowego miejsca czy wogóle wyjścia do ludzi. Lekarka nic nie zrobiła, żeby mu w tym pomóc i go zachęcić. Wręcz przeciwnie kiedy już weszliśmy , jej zadzwonił telefon i wyprosiła nas do zabiegowego bo nie może się skupić. Nasze dziecko miało tyle stresu a ona jeszcze je przedłużyła. Stwarza atmosfere niepokoju, niezorganizowania, popłochu, często myliła karty, wizyta przebiegała szybko a badanie uważam po łebkach, byle szybko i aby dziecko płaczące szybko wyszło jakby się go bała i nie mogła tego znieść. Zgadzam się, że jest asekuracyjna i na pytania często odpowiadała dyplomatycznie z czego nic nie wynikało.Odsyła do innych lekarzy.Zmieniliśmy lekarza, dziecko chętnie wchodzi do gabinetu, na pierwszym spotkaniu dr opowiedział mu bajkę, byłam mile zaskoczona. Dziecko było najważniejszą częścią wizyty i to na nim lekarz skupił uwagę. Spokojny, opanowany, życzliwy z podejściem do dzieci bo widać, że je lubi. Dziecko teraz chętnie jedzie do lekarza i jeszcze lekarz nie prosi a juz otwiera buzie i mówi aaaaa;) Przychodnia Morena to porażka. Jedynie polecam dermatolog pania dr Pach-Rudnicka Jadwiga. Mogę powiedzieć, że jest to specjalista z powołania i z chęcią niesienia pomocy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pediatra na MORENIE

dolasinska nie polecam,ostatnio musialam isc do niej z corka bo nie bylo mojego lekarza,corka(8lat) miala na klatce piersiowej wysypke,a ona powiedziala mi ze to szkarlatyna odizolowalam ja bo mam prawie 3miesiecznego szkraba i 5 letnia corke w domu,a jak przeczytalam o tej szkarlatynie i skutkach zlego leczenia to sie przerazilam,spac nie moglam,poszlam jeszcze ze dwa razy do lekarza,i powiedzieli ze to alergiczna wysypka ,siemaszko tez nie polecam ,slyszalam ze dr,Langer jest dobra,ja chodze do dr.Turskiego moje dzieci bardzo czesto choruja od malenkiego i w dodatku sa alergikami i musze powiedziec ze bardzo dobrze je prowadzi nie zaluje skierowan na badania ,jest to jedyny lekarz do ktorego dziewczyny chetnie chodza,nie mieszkam juz na morenie ale jego nie zamienie na innego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

kuzynka od 10 lat chodzi z córką do Turkiego i jest z niego naprawdę zadowolona a dojeżdża aż z Kowal
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Chodzilam przez cale dziecinstwo (teraz jestem juz dorosla i sama mam dziecko) do Cichej. Miły kontakt, nigdzie mnie nie odsyłała jak Pań powyżej, nie bała się przepisać antybiotyku ale.. zap. płuc u mnie nie zdiagnozowala.
Zrobił to dopiero Siemaszko ktorego polecam z czystym sumieniem bo leczymy sie u niego cala rodzina do dzis (jest dostepny 24h/dobe) chociaz mieszkamy prawie na granicy Gdyni.
Polecam oczywiscie jesli ktos zniesie jego zarty w stylu "podlacz dziecko do odkurzacza jak ma katar" ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

ja polecam dr Langer. leczyłam sie u niej w dzieciństwie, a teraz również mój synek. jesteśmy bardzo zadowoleni. nie polecam dr Dołasińskiej, jest niemiła i ma raczej "olewający" stosunek do pacjentów.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

Czy muszę jako matka też być zapisana w tej przychodni, jeśli chcę zapisać tam dziecko i stamtąd też "zamówić" wizytę położnej środowiskowej? Obecnie jestem w MSWiA (tu mi najbliżej), ale tam podobno nie ma pediatrów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Acha, znalazłam że tam są dwie panie lekarki, czy wiecie coś na ich temat?
lek. med. Czesława Dąbrowska
lek. med. Alina Samsel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Ty i dzieci nie musicie być zapisane w tej samej przychodni. Moje córki należą do przychodni na Morenie, a my z mężem nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

Dziękuję za info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Tylko dr.Turski ! Gdybym nie On i Jego dbałość i dociekliwość , moje dziecko nie żyło by lub w najlepszym wypadku było po przeszczepie serca .Moje dziecko miało dwa latka kiedy trafiło do niego od dr.Langer ( rejonizacja) ,a On przy pierwszej wizycie wysłuchał szmery w sercu , inni pediatrzy albo nie słyszeli albo ignorowali to .Dziś dziecko jest trzy lata po operacji i czuje się świetnie !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

tylko turski a w zastępstwie Langer , siemaszko , cichy i dołasińska nie są dobrymi lekarzami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Co człowiek co opinia;)
Ja osobiście polecam dr Siemaszko- chodzę do niego z córką już parę ładnych lat i jesteśmy b. zadowolone;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

kuzynka od 10 lat chodzi do Turskiego z córką i bardzo sobie go chwali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Ja od maleńka jestem zapisana do Langer i jestem z niej zadowolona
Bardzo chorowita byłam i nigdy nie wylądowałam w szpitalu bo ona coś olała
Najpierw starała się bez antybiotyku aa jak jużnie dało rady to go dopiero przepisywała
Gdybym mieszkała na Morenie to moja córka też była by tam zapisana ale i tak za jakis czas chce ją przepisać do Langer więc polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

tez polecam dr Langer - lekarz z powolania! Ostatnio jak mialam problem i nie moglam dostac sie do lekarza przyjela mnie u siebie w domu :))))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Nie polecam dr Siemaszko ,ponieważ jest mało komunikatywny , a bywa wręcz niegrzeczny.Dwukrotnie zdiagnozowal u dziecka anginę, a po dodatkowej konsultacji okazało się , że to tylko infekcja gardłowa. Widząc go na dyżurze rezygnuję z wizyty i korzystam z porady szpitalnej.Gorąco polecam Panią Prof. Balcerską, świetny lekarz i cudowny człowiek .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pediatra na MORENIE

my chodzimy z Liwia do dr.Langer
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Ja polecam dr. cichy bardzo fajna babka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Nie polecam dr Cichy, nie jest dobrym lekarzem wiem to z własnego doświadczenia, kiedy to u mojej córki wykryła niby krzywice co u neurologa zupełnie wykluczyli i dziwili się że dosłałyśmy skierowanie. Tylko przeżyliśmy nie potrzebny stres:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

polecam dr Langner :) fachowa, rzeczowa i przesympatyczna kobieta :) znam ją od wielu lat :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

również polecam dr Langer, po przebojach z dr Cichy trafiłam do niej z polecenia i jestem bardzo zadowolona:)

To że to dobry lekarz świadczą o tym, że dłużej czeka się na zapis, kiedy chodziłam do Cichy rejestrowałam się często tego samego dnia lub na drugi dzień. Do dr Langer zdecydowanie są dłuższe kolejki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Nie polecam dr Dolasińskiej, szpikuje antybiotykami nawet przy zwykłym przeziębieniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Ja również polecam tę wspaniałą Panią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

ja z moimi córkami chodzę do dr.Lucyna Hinglot - Langner i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru, czasami sie zdarza że godzina wizyty przesuwa się do 45min. Nie leczy odrazu antybiotykami i bardzo szczegółowo odpowiada na zadawane pytania. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

My chodzimy do dr Turskiego. Niby oki, ale ostatnio na bilansie miałam wrażenie, że się spieszył :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Polecam pediatrę, P. dr Kulczyńską-Cichy - to nie tylko kompetentny, ale i - co rzadkie w polskiej służbie zdrowia - niezwykle uprzejmy i życzliwy lekarz. P. doktor traktuje swoją pracę serio i rzetelnie - u niej wizyty nie trwają przysłowiowych 5 min. Na każde pytanie udziela odpowiedzi chętnie, drobiazgowo, a jednocześnie w sposób przystępny. Traktuje pacjenta jak partnera, człowiek nie ma wrażenia, że jest zbywany jak jakiś intruz. Nigdy nie odmawia wizyt po godzinach pracy, nawet jeśli jest to późna pora. Zdarza się, że wysyła naszą córcię na dodatkowe badania, ale nigdy nie traktujemy tego jako straszenie nas chorobami. Trudno zatem czynić jej z tego zarzut (patrz inne opinie), to po prostu profilaktyka! Wolę lekarza uważnego, który stara się wyłapywać ewent. choróbska w zarodku, a nie wypalonego konowała, który olewa temat dla świętego spokoju rodziców. I jeszcze jedno - nie bazgrze jak kura pazurem na receptach, co również moim zdaniem świadczy o jej solidności. Babka z klasą - duży pozytyw!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pediatra na MORENIE

My od dwóch lat chodzimy do Hinglot-Langer...jak na razie powodów do narzekań nie mamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

ja chodze z corka do dr Dołąsińskiej i szczerze mowiac chyba ja zmienie bo nie jestem z niej zadowolona. przepisala mi lek i nie powiedziala nawet ze zawiera sterydy- stosowalam 3 tyg az kolezanka mnie uswiadomijla jakie moge byc konsekwencje u 4 miesiecznego dziecka. na kazde moje pytanie odpowiada wymijajaco. nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

A my od wielu lat chodzimy do dr Siemaszko i jesteśmy bardzo zadowoleni, zawsze bada dziecko bardzo dokładnie i wnikliwie, nie przepisuje antybiotyków na dzień dobry (co jest dla mnie bardzo ważne), zawsze stawia na to, aby organizm dziecka sam zwalczył infekcję i antybiotyk zapisuje w ostateczności, jak dzieje się coś złego. Jakiś czas byliśmy zapisani do dr Turskiego, ale nie byliśmy zadowoleni- zapisywał od groma leków homeopatycznych za które płaciłam ok.200 zł,a w ostatecznie i tak kończyło się na antybiotyku i kolejne pieniądze szły w kanał...:/ Zdecydowanie polecam dr Siemaszko, ma bardzo zdrowe i konkretne podejście do dziecka, z niczym nie każe przesadzać, (tak samo nie zaleca szczepić dziecka na wszystko), bo więcej można dziecku zaszkodzić niż pomóc. My jesteśmy bardzo zadowoleni :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

doktor Siemaszko już nie pracuje w przychodni...tak poinformowała mnie niedawno pani z rejestracji, gdy dzwoniłam, aby umówić się na wizytę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Ktos wie gdzie teraz pracuje dr Siemaszko ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

No właśnie niestety dr Siemaszko już nie pracuje na Morenie, a szkoda, bo też byliśmy zadowoleni (może już odszedł na emeryturę?). A na szczepienie na zastępstwo trafiliśmy do G(D?)ołasińskiej i nie sprawiła na mnie dobrego wrażenia. Podobno od stycznia ma być ktoś nowy w miejsce dr Siemaszko, zobaczymy kto to będzie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Na emeryturę nie ale za to przytrafiło mu się coś innego i to na własne życzenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

pracuje w przychodni na chelmie chałubińskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Langer i Siemaszko to doświadczeni lekarze wiele lat pracują w tej przychodni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Kurcze ale numer z tym, że Siemaszko już nie pracuje na morenie :( Trochę mnie to podłamało, bo chodziliśmy do tego lekarza od lat i byliśmy z niego b. zadowoleni :((((
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Doktor Siemaszko jest konkretny. Jego diagnozy są trafione i leczenie skuteczne.Jeżeli ktoś wie gdzie teraz pracuje proszę o info.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

My chodzimy do dr Cichy. Nie uważam, żeby złą cechą było odsyłanie dzieci do specjalistów, w końcu po to oni są, żeby w ramach swoich specjalizacji właściwie zdiagnozować chorobę i nie przegapić zagrozenia. Trzeba jej też przyznać, że jest osobą z bardzo sympatycznym podejściem do pacjenta i potrafiąca wyważyć pomiędzy leczeniem za pomocą homeopatii i przepisywaniem antybiotyków.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

Dr Siemaszko jest fantastyczny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najważniejsze jest to, że stawia trafne diagnozy i daje człowiekowi szansę na walkę z chorobą bez antybiotyków. Całą rodziną jesteśmy jego fanami i bardzo nam przykro, że już nie pracuje na Morenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Czy ktoś wie gdzie teraz przyjmuje dr Siemaszko? Strasznie ubolewam nad tym, że nie ma go już na morenie i nadal chcielibyśmy do niego chodzić :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Dr.Siemaszko musiał się zwolnić z przychodni.......donos "życzliwej" pacjentki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Byłam świdakiem całego zdarzenia.. i nie chciałabym się o tym rozwodzić bo to nie jest fajna sprawa. Prawdą jest że to donoś pacjentki, tego samego dnia, byłam umówiona na wizytę do pana doktora Siemaszko.

Z tego co wiem, to teraz jest na urlopie przez kolejne 3 miesiące. Pewnie jeszcze sam nie wie czy będzie szukał pracy. Na morenę nie wróci, jestem przekonana.

Jestem zadowolona, choć trzeba poznać i przyzwyczaić się ze sposobu bycie pana doktora.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Podpowiedzcie dziewczyny kiedy zapisuje się dziecko do pediatry. Już po urodzeniu, czy jeszcze przed (bo np są jakieś kolejki do danego specjalisty). I czy w przychodni zgłasza się informację o urodzeniu dziecka, aby siostra środowiskowa przyszła? Chodzi mi konkretnie o przychodnie na Morenie, dlatego pozwoliłam sobie zapytać w tym wątku. Z góry dziękuję za info :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

możesz się zapytać jeszcze przed, ale pewnie i tak każą Ci przyjść po urodzeniu
Zarejestruj jak najszybciej i idz od razu do lekarza po skierowanie na usg bioderek, bo podobno już u nas w przych nie robią a są długie kolejki
I musisz wiedzieć, że na morenie tylko 1 raz w miesiącu jest rejestracja do dzieci zdrowych, tj ostatni poniedziałek miesiąca. Musisz o tym pamiętać zwłaszcza przy szczepieniach... Jak się dziecko rozchoruje to masakra bo czekasz kolejny miesiąc na następną wizytę... Przynajmniej do dra Turskiego nie jestem pewna czy u innych też

A położna jest z ginekologii to zupełnie inna bajka ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

Hej, do doktora Turskiego nie ma wolnych miejsc, najlepiej zadzwonić, babeczki w rejestracji sa mile, wszystko podpowiedzą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Kurcze kiepska sprawa z tym, że dr Siemaszko nie będzie już w tej przychodni :((( Nie wiem o co tam tak naprawdę poszło, ale jak dla mnie był to jedyny sensowny pediatra w całej tej przychodni :( A życzliwej pacjentce dr Siemaszko życzę wszystkiego najgorszego w Nowym Roku, nie spełnienia marzeń i litrów wylanych łez, bo być może mnie czyta :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Pediatra na MORENIE

myślę że nie powinnaś tak pisać... doskonale rozumiem tą pacjentkę. I naprawdę, niestety miała powody... lekarz "popełnił błąd" za który teraz płaci.. a ze trafiło się to dobremu pediatrze- cierpimy i my- pacjenci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Wiem, wiem pacjentka-masz rację, jestem tylko zła na to, że musiał odejść tak fantastyczny pediatra, ale z drugiej strony każdy jest tylko człowiekiem i popełnia błędy, przecież jemu też się to mogło zdarzyć, akurat lekarz ma o tyle przerąbane, że u niego pomyłka zazwyczaj oznacza krzywdę dla drugiej osoby, ale niestety - nikt nie jest ideałem, a zauważ że akurat on był pediatrą przez tyle lat i był znakomity w tym, co robił i wpadki mu się nie zdarzały. Kurczę, nie mogę tego przeboleć :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

rozumiem.. że to dobry lekarz, jednak tak jak pisałam, każdy powinien ponieść odpowiedzialność za swoje błędy. To co zrobił było złe i mam nadzieję, że to dobry przykład dla innych lekarzy czy osób na stanowiskach odpowiedzialnych za zdrowie i życie ludzi.

Mam nadzieję, że kontakt ( wizyty domowe) będą/ są z Panem Doktorem możliwe....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Pacjentka też mam taką nadzieję, że dr będzie nadal prowadził wizyty domowe. Kurcze znam dr Siemaszko już tyle lat i nie sądzę, żeby umyślnie popełnił jakiś błąd :( A nieumyślnie popełniony może się zdarzyć każdemu. Cały czas mam jednak nadzieję, że wróci do przychodni na morenie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Niestety nie było to nieświadome działanie... Buziaki dla Piotrusia , pozdrawiam życząc jednocześnie Pięknych Świąt przy Śpiewie Kolęd :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Pacjentka dziękuję i Tobie również życzę pogodnych i wyjątkowych świąt spędzonych w gronie najbliższych oraz udanego Sylwestra i całego 2011 roku! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

O rany, dr Siemaszko już nie pracuje na Morenie??? Jeśli ktokolwiek wie, gdzie doktor teraz pracuje, będę bardzo wdzięczna za namiary!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

jaki jest numer telefonu dr siemaszko - chcę umówić dziecko prywatnie?
czy te wizyty domowe realizował w ramach swojej prywatnej prakryki lekarskiej?
czy będą zawieszone?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

mamasynków z tego co się dowiadywałam, to dr Siemaszko prywatne wizyty również "zawiesił" :(((
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Siemaszko leczyl mnie ponad 14 lat - bylem bardzo zadowolony. Chodze teraz po innych lekarzach i jest tragedia. On byl juz jak rodzina :(


Pamietacie tekst dr o okladzie z piersi ? :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

niefajnie :(
mojego syna leczył od urodzenia, a to już 7 lat....
może jednak za jakiś czas wznowi praktykę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

pacjentka też mam taką nadzieję, że jednak dr Siemaszko wznowi praktykę...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

właśnie się dowiedziałam, że Pan Doktor nie przyjmuje już na Morenie - przeczytałam całe forum i mam wrażenie,że to chyba poważna sprawa ten cały donos... a jeśli nie to może trzeba by było jakąś petycję wystosować czy coś żeby wrócił, bo szczerze mówiąc nie znam tak dobrego pediatry...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

odejście dr Siemaszko jest ogromną stratą dla nas ,pacjentów. Może dr przeczyta nasze wpisy i podejmie jednak decyzję o powrocie do pracy. Donos jednej pacjentki nie powinna zaważyć na losie całej ZADOWOLONEJ reszty. Moje dzieci i ja byliśmy pod opieką dr wiele lat i zawsze byłam zadowolona. Jego diagnozy zawsze były trafne, nigdy nie leczył na "ślepo" jak trzeba było zlecał konieczne badania. Niestety teraz zostaliśmy bez opieki .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

To prawda zostalismy pozbawieni opieki lekarskiej,Pan Doktor leczył moich rodziców,mnie i mojego 12-letniego syna.Nigdy nie robił problemów,przyjmował pacjentów bez wcześniejszej rejestracji.Jego diagnozy zawsze były trafne.Teraz jest problem,dorośli mają przepisać się do lekarza ogólnego na pierwszym piętrze,a na wizytę do pediatry trzeba się zarejstrować kilka dni wcześniej.Wczoraj byłam świadkiem awantury zdenerwoawnych pacjentów,których Pan Siemaszko leczył od wielu lat..............
Każdy człowiek zasługuje na drugą szansę!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

zgadzam się szkoda, że my Polacy nie potrafimy zjednoczyć się w dobrym, błagam gdyby ktoś cos wiedział czy dr gdzieś przyjmuje albo może prywatnie będę wdzięczna za informację
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

Z tego co się orientuje to jeszcze nigdzie, na ta chwilę pełni tylko dyżury w przychodni na ul. Mickiewicza we Wrzeszczu, byłam jego pacjentką ponad 10 lat, a i w dzieciństwie mnie leczył, pół mojej wielkiej rodziny leczył na Morenie i nie ukrywam, że dla nas to duży problem, że teraz nie ma żadnego dobrego pediatry na Morenie, gdyby ktoś wiedział coś więcej będę wdzięczna za info
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pediatra na MORENIE

doktor Siemaszko od lutego będzie przyjmował w przychodni Nowy Chełm - to info od rejestratorki z przychodni Morena :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

dzwoniłam też do przychodni Nowy Chełm (Chałubińskiego), to prawda, dr będzie przyjmował tam od jutra :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

NA RAZIE PRZYJMUJE TYLKO DOROSŁYCH ALE GDYBY INTERESOWAŁO SIĘ WIĘCEJ OSÓB TO JEST SZANSA ŻE BĘDZIE PRZYJMOWAŁ TEŻ DZIECI NA CO BARDZO LICZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

wieloletnia pacjetntko chyba troszkę przesadziłaś że na Morenie nie ma teraz żanego dobrego poediatry .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

pmagdaleno a kto jest Twoim zdaniem dobrym pediatrą z tych co zostali na morenie? Jak dla mnie żaden :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

Dla mnie też żaden... Najpierw chodziliśmy do dr Dołasińskiej, bo polecili znajomi, ale nam nie przypadła do gustu. Kilka razy pytała, jakie dziecko pije mleko, a na koniec wpisała mi w kartę zupełnie inne, a była to naprawdę istotna rzecz. Dla mnie pani doktor jest za powolna i jakaś taka wiecznie rozkojarzona. Przepisaliśmy się do dr. Siemaszko i to był strzał w 10-kę. Facet trafnie diagnozuje, nie kombinuje jak zarobić na wymyślnych szczepionkach i syropkach, antybiotyk w ostateczności, jednym tekstem potrafi usadzić rozhisteryzowane mamuśki. Nie skasował nas za wizytę, kiedy nie mieliśmy ubezpieczenia. No i ma poczucie humoru takie samo jak ja :P I tak dojeżdżam kawał drogi na Morenę, więc Chełm mi żadnej różnicy nie zrobi... Postaram zapisać tam dzieciaki jak tylko to będzie możliwe. Moje dzieci na szczęście nie chorują, więc są to w sumie wizyty kontrolne, ale wolę, żeby oglądał je ktoś sprawdzony i komu ufam. Kiedyś wygonił moją koleżankę z przychodni, jak przyszła po raz trzeci w tygodniu, bo dziecko ma katar. Kazał jej najpierw wyleczyć siebie :D Brutalnie, ale pomogło, bo się dziewczyna nad tym zastanowiła i przestała być matką-kwoką :) Szczerze żałuję, że doktor sobie odpuścił sprawę i odszedł z przychodni...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

Ja odradzam Dołasińską, oczywiście nie wykryła asymetrii córki, teraz jesteśmy u Ja polecam dr langer i bardzo polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

Od kiedy pamiętam chodziłem do dr. Dołasińskiej, po 26 latach życia mam się dobrze i nie powiem złego słowa o tej Pani. Tym co mają większą wiedzę niż doktorzy, naczytają się objawów i innych mądrości w internecie pozdrawiam. Ot same geniusze w koło. Zdrowia życzę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Podbijam temat - chciałabym poznać Waszą opinię na chwilę obecną (z tego, co wiem to np. dr Siemaszko pracuje już gdzie indziej i nie wiem jak jest na dzień dzisiejszy).
Z góry dziękuję za sugestie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Polecam Turskiego i Langer tylko trudno się do nich dostać to w tej chwili najlepsi lekarze pediatrzy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Polecam dr Turskiego!

Należę do niego od urodzenia. Jestem bardzo zadowolona i choć jestem już dorosła i nie mieszkam już na Morenie, nie zamierzam zmieniać lekarza. Turski jest dokładny, zawsze o wszystko wypyta, wysłucha i nie daje od razu antybiotyków, jeśli nie jest to konieczne.

Bez problemu wystawia skierowania na badania, wystarczy, że powiedziałam, że chciałabym sobie sprawdzić tarczycę i zrobić ogólne badania krwi i moczu, bo coś się słabo ostatnio czuję i lekarz od razu wypisał wszystkie skierowania. Liczy się ze zdaniem pacjenta i nigdy nie bagatelizuje problemu.

dr Dołasińskiej zdecydowanie nie polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Elżbieta Kulczyńska - Cichy
Nie polecam, zdecydowanie nie mam zaufania do tej pediatry.

Mam wrażenie, że Pani Kulczyńska doradzając szczepionki i produkty pielęgnacyjne nie kieruje się dobrem dziecka, tylko własnym interesem ($)! O ile na polecanie płynu do kąpieli jeszcze mogę przymknąć oko, to rekomendowanie szczepionek tylko jednej konkretnej firmy farmaceutycznej i mówienie, że te konkretne szczepionki są ważniejsze niż inne (jak później sprawdziłam te inne są innych producentów), uważam za skandaliczne. Do tego wciska w bardzo nachalny sposób.

Poza tym Pani ta bada dziecko niedokładnie i rozmawia w trakcie osłuchiwania (!).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia w całym swoim życiu to dr Langer. Żaden inny lekarz i rzesze specjalistów nie mogą równać się z wiedzą, doświadczeniem oraz zyczliwością pani doktor.
Zawsze trafna diagnoza, szybkie leczenie.
Jestem stałą pacjentką od 13 lat ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

Faktycznie to dobry lekarz, ale umówienie się na wizytę do niej graniczy z cudem :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

Mnie i moją całą rodzinę leczył zawsze dr Andrzej Turski. I byliśmy bardzo zadowoleni. Miły,konkretny,kompetentny. Kiedyś miałem okazję się przekonać jaka jest różnica między nim a np. dr Dolańską i nie było to miłe przeżycie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pediatra na MORENIE

witam ja jestem pacjętką doktor cichej od ponad 10 córka 9 letnia tez i synek 3 mieieczny tez.
JAk dla mnie idealna pediatra.:)
gdy inni pediatrzy z przychodni mowili że corka ma zwykłe ciagle przewlekłe zapalenie gardla ..to wkońcu Dr Cichy powiedziała że to migdałki ,skierowanie do szpitala i tak przyrost 3 migdała i niesamowicie powiekszone dwa pozostałe:(zabieg natychmiast..
Inna sytuacja odkryła u ccórki podejżenie wady wzroku....Racja okazało się że curka ma niesamowicie wysokie ciśnienie w oczach..:( jaska wrodzona wykluczona...ale jest z byt mała by zrobić jej kompleksowe badania...obecnie co tydzień ma badanie ciśnienia oka:(
doktor Cichy zawsze dobrze doradzi wytłumaczy,,
co do szczepień pyta czy te dodatkowe czy nas stać czy warto nie warto...nie daje antybiotyków odrazu...
Zawsze dobrze doradzi...a na morenie mieszkam od 20lat.
Zawsze znajdzie czas po godzinach ...w wolnej chwili zawsze moge zaczepic spytac o porade:)
ALE JAK TO BYWA Z LEKARZAMI JAK Z KAŻDYM INNYM LEKARZEM..JEDNYM TEN PASUJE DRUGIM TEN..
SIEMASZKO-potwór....gdy miałam tlyko oko chore kazał mi sie rozebrac i sciągnąc biustonosz..cel...nie wiem..zawsze zadawał dziwne krępujące pytania..aż cuż znikł z przychodni...
Lange-róznie bywa jedni że fajna drudzy że antybiotyki daje...raz byłam u tej pani i ok .
Dołasińska---szok..boję sie tej kobiety córka też:( ale mam i znajome które bardzo ją cenią.
Turski--a tu to nigdy nie pujde nigdy choćby był jedynym lekarzem na świecie....sąsiadki córka jest jego pacjętka...przez długi czas zgłaszała mu szmery w sercu że coś słyszy ,ze coś złe corka na wadze przybiera,on powtarzał że to normalne każde dziecko ma szmery,,,prosiła błagala o skierowanie do szpitala on nie...wkońcu córka straciła przytomność okazało sie w szpitalu że wada serca....serce do przeszczepu tak wyniszczone...wątroba też chora...nigdy nie widziałam takiej rozpaczy gdy czekająć do rejestracji robiła niesamowita awanture Turskiemu..
Druga sprawa...ze swego życia poszłam z synek do niego bo Cichy już nie było i innej żadnej i syn mial wysypke pow ze to rózyczka z pokrzywką..dziecko 2 tyg karmione piersia..i do szpitala skierowanie gdzie wspomniałam że może potowki..i co okazało sie że to tlyko potoki wyśmiali nas w szpitalu..
Wieć co do lekrarzy nie ma ideałow.do każdego podchodzą indywidualnie...hmm może jednych lubią drugich nie hheh
Kazdy na swój sposób jest dobry:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pediatra na MORENIE

A może by tak włączać korektor błędów w komputerze, jak się tak źle pisze. Oto błędy:
w końcu
pacjentka
podejrzenie
córka
zbyt
od razu
cóż
pójdę

chyba za dużo jak na 1 post
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Pediatra na MORENIE

Nie polecam dr Gosk, wszystkiego się boi i z byle "katarem" kieruje do szpitala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może przychodnia Nowy Chełm na MYŚLIWSKIEJ?
1. Odbierają telefony od razu, rejestracja bez problemu!
2. Dr Komorowska nam bardzo pasuje. Jeśli jej nie ma, zapisują do innej lekarki.

Pozdrawiam, E.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po 10 latach to raczej mało przydatna informacja dla autorki ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Domy na Morenie (10 odpowiedzi)

Inwestycja powstanie na granicy Moreny i Wrzeszcza. Niewielkie osiedle składa się zaledwie z...

Wzgórze Hoplity (4 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej - w dobrze skomunikowanym miejscu, w...

Kusocińskiego (13 odpowiedzi)

Morena to dzielnica ceniona za dogodną infrastrukturę, szeroką ofertę handlową, edukacyjną i...