Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza na rynku ubezpieczeń !!

Temat dostępny też na forum: Beata Plewa ubezpieczenia
Jako młody kierowca bez historii ubezpieczenia OC, szukałam multiagencji jako ostatniej deski ratunku przy pomocy w wybraniu korzystnej polisy. Porównywanie ofert na rankomacie spowodowało, że byłam już o krok od sprzedania auta (wysokość składki przewyższała niejednokrotnie wartość samochodu). Sugerując się opiniami trafiłam do Pani Beaty. Znalazła mi bardzo korzystną ofertę !!! Żałowałam, że nie trafiłam do tej agencji rok temu, gdyż sporo kosztowała mnie poprzednia polisa. Mega plusem jest wybór ubezpieczalni, jakie posiada Pani Beata. Ceny duuużo niższe niż w porównywarkach internetowych. Wszystko załatwione migusiem, nowa polisa + wypowiedzenie starej. Szczerze polecam tą agencję !!! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Adrianno, cała przyjemność po mojej stronie. Proszę jeździć ostrożnie, żebym mogła w przyszłym roku zrobić Pani jeszcze większą niespodziankę :) Pozdrawiam serdecznie. Szerokiej drogi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Kamila - opinia (3 odpowiedzi)

Przestronny i czysty salon. Dobra jakość usług, doświadczeni pracownicy!polecam

Agnieszka - ocena (3 odpowiedzi)

Jedzenie dobre. Niestety do środka nie można wejść z pieskiem- nawet szczeniakiem, a takiego...