Potrzebna pomoc dla piłkarza - licytacje - m.in. koszulka Lechii (1) Dzień dobry Państwu, zwracam się do czytelników portalu oraz fanów Lechii... Joszka Szukamy drużyny na sparingi (1) Cześć, razem z kolegami gramy w każdy wtorek w piłkę na Orliku w Rumi ( nasza... Tomek Pierwsza edycja Old Barrey Lechia Gdańsk (1) Hej Za jaką cenę można by było sprzedać pierwsza edycje butelki whyski Old... Maciek
Esport (6) Hej! Ostatnio zastanawiam się nad czymś takim jak E-sport. Co o tym myślicie?... renag54 Jak doskonalić umiejętności, czy warto? (2) Hej, Jestem całkiem przyzwoitym/dobrym graczem, ale jest coś, czego... lenogevne Nowy w piłce nożnej, ale nie masz ulubionej drużyny! (3) Obejrzałem większość meczów kwalifikacyjnych do mistrzostw świata w Kanadzie... ageilmelo piłka noża kobiety (3) czy jest gdzieś w trójmieście amatorska grupa piłki nożnej kobiet? A może... mmm Piłka halowa , gra na hali futsal (4) Cześć, Chciałbym pograć w piłkę na hali w tym rejonie... itkranc@gmail.com Karta kibica (6) Gdzie można wyrobić kartę kibica Lechii? 19NoName45 Chcę dołączyć do ligi amatorskiej piłki nożnej (3) Cześć, ja i jeden przyjaciel chcemy dołączyć do amatorskiej drużyny... Jo L. Szukam whisky old barey na 75 lecie Lechi Gdansk (4) witam Szukam sztuki , ktos ma i chce sprzedac? michal Czy Gareth Bale jest najlepszym walijskim graczem w historii? (3) Kiedy Walia zakwalifikowała się do drugiego w historii Pucharu Świata, a... oahenkepi szukam ekipy (3) Chętnie dołączę do luźniejszych gierek na terenie Gdyni (wiek 27).... p konflikt udowo-panewkowy (1) Cześć, Miał ktoś może operowane biodro (konflikt udowo-panewkowy z... Bioderko2 Zajęcia ogólnorozwojowe - piłka dla 2-3 latka (1) Co polecacie w Trójmieście w temacie zajęć ogólnorozwojowych - piłka nożna... Zaspiański Piłka nożna dla 5latka (13) Dziewczyny, gdzie są zajecia dla 5-cio latków z pilki nożnej i jaki to koszt mamamama Piłka nożna - chętni do gry (4) Poszukuję dwóch chętnych do drużyny piłkarskiej uczestniczącej w znanych... Konrad Chętnie pogram w piłkę nożną na hali, 50+ (1) W mojej grupie wiekowej poziom 4+. Gdańsk, Pruszcz Gdański JA Szukam ekipy do gry w piłkę nożną (3) Hej, Szukam jakieś ekipy do pogrania w piłkę nożną na terenie Gdańska... Johnny Bramkarz (5) Hej, szukam ekipy, która regularnie gra w piłkę, na powietrzu. Josse