Amatorska piłka ręczna (3) Cześć. Mam 21 lat i od małego trenowałem piłkę ręczną. Grałem w zespole Wisły... dawids Bilet - pytanie (2) Witam. mam sprawe jak kupilem dwa bilety na final mistrzostw europy w pilce... JA Piłka ręczna - gdzie można pograc w Trójmieście ? (38) Witam czy ktoś się orientuje gdzie można pograc rekreacyjnie w szczypiorniaka... paparazzi jakie gimnazjum 1 klasa prowadzi zajęcia z piłki ręcznej rocznik 2003- Gdynia/Sopot (1) Witam, szukam dla córki gimnazjum, w którym jest klasa sportowa nastawiona na... Kasia Piłka ręczna - młodzież (1) Witam, Szukam chętnych dziewczyn, które chciałyby razem ze mną zacząć... Monika Szukam koleżanki z dzielnicy :) (1) Czesc :) szukam kolezanki na wspolne spacerki (moja niunia ma 3 latka),... Kasia Szukam męskiej drużyny do gry w kosza lub piłkę ręczną Gdynia/Sopot (1) Witam, szukam jakiejś drużyny, chętnej do przyjęcia jednego zawodnika. Gdyby... Kiszney piłka ręczna Gdańsk amatorsko (24) Witam, może ma ktoś informacje o drużynie piłki ręcznej z chęcią się dołączę... Martyna Piłka Ręczna Rekreacyjnie (23) Witam, powtórzę pytanie z poprzednich wątków. Gdzie w trójmnieście można... Paweł Buty halowe - szukam sprawdzonych marek butów (1) hej, szukam sprawdzonych butów halowych. Mam na oku parę modeli znanych... melmac Piłka ręczna (1) Siemka;-) Ma ktoś jakieś wolne miejsca na piłkę ręczną w Gd? Chodziłoby mi... kamil Piłka ręczna (1) Witam Ja też jestem chętna, grałam 10lat w Gdyni. Mam 30lat i jeszcze jakąś... Monika Nabór do klasy sportowej -piłka ręczna -Karwiny (4) Klasa sportowa Szkoła Podstawowa Nr 42 w Gdyni prowadzi nabór do klasy... evita też bym pograła (1) Grałam 7 lat ale dawno temu, mam 30 lat i tez bym z chęcią pograła. jestem z... Ania piłka reczna treningi (1) witam pytanie czy w chwaszczynie odbywaja sie jakies treninngi z piłki... koks piłka reczna treningi (1) witam pytanie czy w chwaszczynie odbywaja sie jakies treninngi z piłki... koks piłka reczna treningi (1) witam jestem zainteresowanym z kolegami pogranie , potrenowaniem piłki... szczypiornista tez szukam (1) Witam mam 22 lata grałem w piłkę ręczną przez 5 lat, ostatnie dwa lata miałem... Mateusz gdzie w 3 miesicie graja Mastersi/+40 ? (2) Gdzie w 3 mieście graja Mastersi tak +40 , ktos wie może? GKS Awans Vive Kielce (2) Co myślcie o meczu VIVY z Metalurgiem Skopje. Moim zdanie wygrali na farcie,... grucha1302
1 z 2 »