Pilnie szukam dobrego elektryka

Miejsce: Sierakowice
Termin: Styczeń 2010

Zlecenie polega na przygotowaniu instalacji elektrycznej pod zabudowę g-k, polegającym na przeglądzie istniejącej instalacji, dokończeniu jej i wprowadzeniu poprawek. Musi być dobry fachowiec.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

witam zapraszam na naszą stronę

www.elektryk-gdynia.cba.pl

posiadamy niezbędne uprawnienia i duże doświadczenie jesteśmy zainteresowani pana zleceniem

Kontakt :
518 036 797

pozdrawiam

Arkadiusz Nimoth
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/uslugi-inne/instalacje-elektrycznesieci-strukturalnemonitoringautomatyka-systemy-p-poz-ogl2230273.html
Polecam ich,są tani i solidni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystałem z usług http://szawal.com.pl/gdzie-znajdziemy-rzetelnego-elektryka/ bardzo dobry fachowiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

Nie znam fachowca, który zgodzi się na taki zakres prac. Na poprawianie papraniny po tanim poprzedniku zgodzi się tylko kolejny tani papracz. Życzę powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

To się okaże. Może akurat znajdziemy tu fachowca o złotym sercu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

http://www.elektryk24h.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

To aż taki skomplikowany zakres prac?.....no to widać jacy fachowcy tutaj zaglądają....a poza tym przecież nie napisał, ze chce to zrobić za 5zł, więc dlaczego nie miałby się ktoś znaleźć?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

ty znawca ty się na wszystkim znasz i na pewno byś tej pani naprawił instalację
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

znawca z góry założył że wszystko tam jest źle, najlepiej wymienić całą instalację bez oglądania jej hehe.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

sa tacy co 1,5 klada na gniazdka i twierdza wrecz ze petle zwarcia nawet zrobia i pomiary oczywiscie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

są też tacy którzy na jednym bezpieczniku całą elektrykę w domu zrobią, ale chyba najważniejsze jest by sprawdzić co i jak jest zrobione a potem ewentualne błędy naprawić....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

najgorsze są naprawy instalacji po tzw. złotych rączkach już wiele widziałem,jednak ludzie nie zdają sobie sprawy czym może grozić błąd w instalacji wykonanej przez pseudo-fachowca z prądem nie ma żartów,w najlepszym wypadku mogą ulec uszkodzeniu urządzenia podłączone do sieci w naszym mieszkaniu a w najgorszym wiadomo ,dlatego warto zatrudnić doświadczonych i posiadających niezbędne uprawnienia elektryków co uchroni nas przed kłopotami w przyszłości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

Fachowcy też popełniają błędy po to się testuje instalację. Nikt nie podłącza do niesprawdzonej instalacji "drogiego" urządzenia, które mogłoby się spalić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

przyjadą ludzie z elektrowni zrobimy pomiary i będzie klasyk próba wyłudzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

Masz rację!!
W naszym uroczym kraju jest tak, że każdy podejmie się wykonania dowolnej pracy. Dlatego mamy rolników, którzy sezonowo wykonują remonty, hydarulików co robią elektrykę, malarzy - hydraulików itp.
Niestety skutki ich pracy mogą przyprawić o zawał. Jeżeli zatrudnimy rolnika, który przemaluje lub wyszpachluje ściany i zrobi to byle jak - to i tak pół biedy, bo jedyną niedogodnością będzie brzydki wygląd. Gorzej jeżeli instalację elektryczną zrobi "Ździsiu złota rączka", co to nie wie nic o elektryce i później spali nam się cały sprzęt RTV - AGD albo i mieszkanie.
Z własnego doświadczenia polecam angażowanie ludzi, którzy mają stosowne uprawnienia. Owszem, liczą oni sobie wiecej za pracę. Ale za jakość i bezpieczeństwo trzeba w życiu płacić.
To jak z jedzeniem: można kupić 1 kg orzeszków ziemnych marki TESCO za 6,99 (które ze względu na obecność zarodników pleśni nie sprzeszły kontroli jakościowej w Niemczech), albo np. 1kg orzeszków ziemnych marki FELIX za 19,99. To orzeszki i to orzeszki. Jedne tanie i nieskiej jakości, drugie droższe i dobrej jakości.
Wybór zależy od konsumenta.
Pozdrawiam wszystkich.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

www.el-masters.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

Polecam firmę HERSEN, uprawnienia, gwarancje, faktura, gwarancja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

Naprawiliśmy .nową instalację w dobudówce domu położyli magicy ,zastaliśmy "milion"puszek w dwupokojowym +kuchnia+łazienka mieszkaniu a reszta wołała o pomstę do nieba. nawet nie chcę mi się pisać czym grozi takie narażanie ludzi chęcią zarobku przez pseudo fachowców bez wiedzy i uprawnień ,radzę przyszłym inwestorom chcącym zaoszczędzić parę groszy aby się zastanowili komu powierzają bezpieczeństwo swojego domu i rodziny .z prądem nie ma żartów Prąd elektryczny jest jednym z najbardziej przyjaznych i najbezpieczniejszych nośników energii. Jednak by w pełni korzystać z zalet energii elektrycznej i zasilanych nią urządzeń w sposób całkowicie bezpieczny, domowa instalacja elektryczna powinna być wykonana zgodnie z obowiązującymi przepisami. Prawidłowy projekt oraz dobór odpowiednich urządzeń i elementów domowej instalacji elektrycznej gwarantuje bezpieczeństwo i sprawne działanie wszystkich przyłączonych sprzętów zasilanych prądem!!!!

www.elektryk-gdynia.cba.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

694 177 129 jestem zainyteresowany up sep do 1kw duze doswiadczenie okolo 12 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

Zenon myśmy już u tej pani byli ,już naprawione
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

Wykonam zlecenie na terenie Wielkopolski
w zakresie
- montaż instalacji elektrycznych dla domu - naprawa instalacji elektrycznych - instalacje telefoniczne i tv-naprawa reklam świetlnych-inne elektroinstalacje.-kontakt : -Tel kom: 724510284
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

gdzie wielkopolska a gdzie trójmiasto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

Oferujemy usługi w zakresie:
1. Trasy Kablowe
2. Montaż rozdzielni
3. Instalacje oświetleniowe
4. Obwody siłowe i gniazdowe
5. Montaż osprzętu elektrycznego
6. Instalacje odgromowe
7. Pomiary instalacji elektrycznej
Instalacje w budownictwie mieszkalnym oraz przemysłowym:
1. Instalacje podtynkowe i nad tynkowe obwodów oświetleniowych i gniazdowych
2. Instalacje techniczne
3. Instalacje prowadzone rurach winidurowych, listowych oraz kanałach plastikowych
w pomieszczeniach biurowych oraz technicznych
4. Montaż tablic technicznych
5. Montaż osprzętu elektrycznego

Wycenę na roboty robimy gratis !!!

tel. 889-531-367
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

Wstyt sie przyznac ale jakis czas temu zatrudniliśmy " pseudo Fachowcow" niby po znajomosci , niby miało byc tanio i dobrze lecz wyszło niestety inaczej. Ci panowie zajmuja sie elektryka, hydraulika a nawed wykonczeniami w mieszkaniach , podam ich nr aby juz nikt sie na nich nie naciol bo będzie bardzo tego zalowal jak ja jeden to Piotr 516 650 332 a drugi to Sebastian 502 877 385 z tego co mi wiadomo to pracuja razem. Jesli chcecie uchronic sie od prawdziwych paprokow to szczerze radze zapamietac te nr. nie bede sie rozpisywac bo dlugo by m i zeszlo na pisanie tego co oni wyczyniaja, w karzdym bądz razie nie mam dokonczonej elektryki w mieszkani i jesli ktos zna naprawde dobrego elektryka z malopolski to prosze odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

Mogę pomóc tel 509-902-079
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

zapraszam wiecej pod numerem telefonu 506692865
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie szukam dobrego elektryka

Sprawdzonych i polecanych fachowców w tym elektryków z trójmiasta znajdziesz na http://www.ofachowcach.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witajcie . Jeśli szukacie dobrego elektryka polecam zaglądnąć do ofert tej firmy http://hipersystem.pl/ . Mają korzystne ceny i dbają o sowich klientów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lub http://www.trojmiasto-elektryk.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma bez danych kontaktowych nie budzi mojego zaufania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja wychodzę z założenia, że im mniej danych dla telemarketerów, tym lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak to prawda, natomiast najważniejsze dane należy umieścić. Ja natomiast mogę polecić Pana z Gdańska. Jest młody, ambitny, bardzo pomysłowy i zna się na rzeczy. Byłam bardzo zadowolona z jego usługi. Dla zainteresowanych podaję nr telefonu do fachowca: 794 056 469 Pan Damian.
Każdy kto potrzebuje dobrego elektryka niech się nie zastanawia. Polecam gorąco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
https://www.elektryk24h.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przeprowadzka do UK - szukam firmy do przeprowadzki (4 odpowiedzi)

Czy macie jakąś sprawdzoną firmę lub prywatną osobę ,która zajmuję się przeprowadzkami z Polski...

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

Fotowoltaika (56 odpowiedzi)

Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu jednorodzinnym ale nie mam...