Płyty na Kubusia Puchatka

Ktoś coś wie, kiedy rusza akcja układania płyt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok 8 widziałem, że zaczęli robić. Z tego co zauważyłem, po wykopaniu KP ekipa wróciła na Jasia i Małgosi w zeszłym tygodniu. Tam już chyba skonczyli, więc pewnie w tym tygodniu będą kłaść u nas.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drogi nie ma co jest grane , facet z gminy powiedział , że jakieś protesty są . Co to ma znaczyć kwa.mać .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Porozmawiaj z kierownikiem. Położenie płyt w ten sposób jest extra płatne, realizowane po godzinach pracy. Szczegóły u kierownika.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super, ze będą kładli, trzymam kciuki za pogodę!
Powrócę do swojego pytania.
Jeżeli dokupię kilka płyt to czy od razu mi położą pomiędzy posesją a płytami?
Czy ktoś jest jeszcze zainteresowany takim rozwiązaniem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super że będą jumbo podziekowania dla organizatora
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Będą na 100%i kładą od poniedziałku. I nie chodzi o żadne podjazdy czy cokolwiek. Chodziło o poprawe studni chłonnej. Pod koniec tygodnia ma byc korytowanie ulicy. I zostawcie juz ten żałosny temat i ploty.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli płyty bedą ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przedszkole to się bawi jakiś czub z ulicy co pisze z tego samego IP, zmieniając numer przy pomocy ogólnie dostępnego programu, robiąc tutaj sztuczny tłok. Po co rozsiewasz nieprawdziwe informacje? Wstydź się! Żenada!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ŻENADA inaczej tego nazwać nie można. Co kogo obchodzą podjazdy prywatne. Jak ktoś ma za nisko to niech sobie podniesie na własny koszt, a nie teraz problemy stwarza, wypisując jakieś żale że się jest niewinnym zamieszania i podając numery telefonu żeby się wytłumaczyć jak w przedszkolu. Do czego to doszło żeby mniejszość decydowała o większości. Wstyd.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

A mi dzisiaj powiedzieli , że domki z przodu ulicy mają za nisko wjazdy i jest pat.
Nie chcą kłaść bo nie chcą awantur i rozbiórki . Mnie denerwuje to , że było tyle czasu na poprawę podjazdów lub rozbiórkę a obudzili się teraz i blokują budowę
To chyba dwie różne gminy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam pytanie, pewnie kilka osób będzie znało odpowiedź lub będzie zainteresowane tematem. Jeżeli dokupię kilka płyt to czy od razu mi położą pomiędzy posesją, a drogą - płytami. Znając życie i tak coś prędzej czy później będzie trzeba zrobić, bo będzie dziura na wjeździe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaka gmina, takie informacje. Plyty będą układane w całości, ale żeby je położyć, w pierwszej kolejności muszą poprawić studnię, bo źle jest zrobiona. Oby pogoda dopisała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale przecież wszystkie płyty są gminne, bo te "prywatne" zostały przekazane gminie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skąd ten news?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będzie układane owszem ale 20 metrów z płyt gminnych a nie z prywatnych . Teraz układana jest jasia i Małgosi .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Droga będzie układania w przyszłym tygodniu. Informacja jest potwierdzona przez kierownika. Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka wypowiedź (tj, że drogi nie będzie) spod tego samego IP (wiadomo, nie ma końcówki, ale to jakiś dziwny zbieg okoliczności) się pojawiła 3 miechy temu. Ktoś tu trolluje wątek. Życia prywatnego człowieku nie masz?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobieto, przestań siać ferment.Twoje informacje są nie prawdziwe! Bawi Cię to?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzwoniłam do urzędu i powiedzieli , że drogi nie będzie .
Komuś się droga nie podoba , jeszcze jej nie ma a się nie podoba .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Zadzwoń pod numer wskazany wyżej to się wszystkiego dowiesz. Bez zbędnego hejtu tutaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Szambo - wywóz (40 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...