Gdzie w góry z dzieckiem na wakacje-miejsca godne polecenia (64) Jak co roku chciałabym pojechać na urlop w góry. Byle nie do Zakopanego- tam... asmarforol gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (90) Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat... wakacje 1+1 PARYŻ - ILE KASY :) (2) Dzień dobry!!! Potrzebuje porady.... ile zabrać pieniędzy na 7 dniowy wyjazd... Pola Podroz (2) podróż koleja skraca czas jazdy pociągiem . misiowaty Bieszczady bez samochodu - gdzie kwatery? (2) Wybieram się z dzieckiem w wakacje w Bieszczady. Pojedziemy... wakacje Wakacje nad morzem - polecicie jakiś ośrodek? (9) czy możecie polecić jakiś sprawdzony ośrodek na wakacje z dzieckiem nad... malina Wakacje z dziećmi, agroturystyka - gdzie? (16) Polecicie jakieś fajne gospodarstwo agroturystyczne na wakacje,może bory... julia Gdzie jest najlepsze gospodarstwo agroturystyczne do odwiedzenia z dziećmi? (1) Witajcie, Szukam fajnego i sprawdzonego gospodarstwa agroturystycznego,... jacek1978 W góry pociągiem - gdzie? (19) Mam pytania do bardziej doświadczonych turystów. Gdzie najlepiej wybrać się... mama Petersburg (6) Myślę o wypadzie na weekend majowy do Petersburga. Byliście już tam może,... koralik19 OMNIBUS Obozy letnie - nie polecam !!! (5) Nigdy nie pisaliśmy na żadnym forum, ale tym razem stwierdziliśmy, iż takie... Pontezore jesienią na urlop (10) witam, gdzie mozna w Polsce wyjechac na urlop teraz? poszukująca Jaki hotel w Sopocie polecicie (4) Witam Nie jestem z Trójmiasta , ale zakładam temat na tym forum ponieważ... Legoland Dania warto? (34) z 11 latkiem i 6 latkiem chcemy pojechac. Olga Ferie - jakie plany (6) Jutro zaczynają się ferie :D Macie jakieś plany z nimi związane :) ?... w Tatry (2) Witam, poznam ludzi, którzy jezdza w Tatry ... poszwedać sie po górach...Aśka Aska Jakie nowe kierunki wakacyjne z lotem z Gdańska Was interesują ? (3) Do mieszkańców Trójmiasta i okolic. Jakie kierunki wakacyjne z lotem z... Szymon - 24Holiday Pilne, nocleg Poznań. (8) Witam, poszukuję czystego i niedrogiego noclegu w Poznaniu. może ktoś z Was... kalka nocleg Karpacz - Szklarska Poręba (17) może macie jakies sprawdzone niedrogie z dzieckiem , chcemy jechać w wakacje... asienkaj Pilotaż i przewodnictwo (1) Witam, jestem studentką i piszę pracę licencjacką na temat deregulacji zawodu... Studentka
1 z 15 »