Gdzie na wakacje? (18) Gdzie na wakacje z dzieckiem 3 letnim? Ktoś coś poleca? Aneta_ Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13) Polecicie coś? mamaalanka hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja (73) polećcie proszę dobry sprawdozny hotel Wiktoria29
Jaki bar mleczny w Warszawie polecacie? (1) Wybieramy się ze znajomymi na weekend do Warszawy ale chcemy jak najmniej... margac79 gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219) Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat... wakacje 1+1 Wakacje z dziećmi (111) nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w... asienkaj Wrocław czy Kraków? Urlop. (10) Które miasto wybrać na wakacje? Słyszałam, że oba są magiczne. Ale jak byście... wakacje Wyprawa w Tatry (5) Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak... Lanta Gdzie na wakacje za granice? (14) Chcemy gdzies jechac, ale nie mamy zielonego pojecia gdzie. Planujemy... biedronka24 Szukam sprawdzonego noclegu w okolicach Muszyny/Krynicy/Piwnicznej (14) Witam, Jak w tytule. Szukam kwatery lub domku w tych okolicach. Najlepiej... lysy_znad_wisly W góry pociągiem - gdzie? (49) Mam pytania do bardziej doświadczonych turystów. Gdzie najlepiej wybrać się... mama Gdzie w góry z dzieckiem na wakacje-miejsca godne polecenia (170) Jak co roku chciałabym pojechać na urlop w góry. Byle nie do Zakopanego- tam... asmarforol Wakacje z dziećmi, agroturystyka - gdzie? (29) Polecicie jakieś fajne gospodarstwo agroturystyczne na wakacje,może bory... julia Wakacje rodzinne z trzylatką, doradźcie sprawdzone miejsce (14) chcemy wybrać się gdzieś z trzyletnią córką, więc kryterium zasadniczym jest... majasia81 Czy laptop można wnieść jako podręczny do samolotu? (5) Chodzi mi o linie Wizz Air. Bo z ich instrukcji wynika że chyba nie ale... fwefwef Pociągiem w góry , przykładowe połączenia (1) Cześć, czy macie polecić sensowne połączenia pociągiem na wyjazd w góry z... Malaga10 Jaki hotel w Sopocie polecicie (10) Witam Nie jestem z Trójmiasta , ale zakładam temat na tym forum ponieważ... wakacje z dziećmi (32) ciekawe miejsca w Polsce na wakacje z dziećmi Gizela Rodzinny wyjazd na Mazury (1) Dajcie znać, gdzie polecacie wybrać się na Mazury, czy tutaj raczej od... Kokoszka zakopane noclegi - gdzie? (15) hej czy ktoś mógły mi polecić nie drogie noclegi w zakopanem ? gaua