Promem do Szwecji - Karlskrona (35) Planujemy weekendowy wypad do Szwecji-rejsik promem plus 12 godzin w... rudziaczek Lato w zimie gdzie z dziećmi? Luty (22) Może byłyście w zimowe miesiące gdzieś gdzie jest ciepełko, chcemy... wakacyjna Wakacje nad Bałtykiem - gdzie? (6) Mamy z dziecmi, czy możecie polecic fajne, blisko morza domy wczasowe? Z... sałatka
Hotel Roberts Port Mikołajki - proszę o opinie (1) W planach mam spędzić ferie z dziećmi w tym hotelu,był może ktoś ostatnio? aga Grecja 2015 (7) Może ktoś był i poleci hotel w Grecji dla rodzinki z dwójką maluchów pozdrawiam gosia24 Weekend dla pary z dzieckiem, niedaleko trójmiasta, polećcie. (1) moze byc hotel moze byc domek caloroczny..cos na nast wekend mama wakacje z 3 i 4 latkiem (6) Chcielibyśmy wyruszyć pierwszy raz za granicę lecz nie bardzo wiemy gdzie... amadzia5 Kulig na Kaszubach - gdzie? (1) cześć czy zna ktoś fajny domek na kaszubach gdzie można w weekend pojechać i... ola Ankieta o SKM, czas trwania 3 minuty. Studenci UG proszą o pomoc. (1) Badania oceny usług SKM Szanowni Państwo, Studenci ekonomii Uniwersytetu... Paweł Kraków - Zakopane w ferie, nie na narty (2) Planuję wybrać się w okolice Krakowa i Zakopanego z 5 - latką na ok. tydzień... Mama Marty W gory na swieta:) (2) Witam :) licze na Wasza pomoc i rade,w tym roku chcialabym spedzic swieta... zegarynka lotnisko gdańsk (3) hejka..niedlugo wylatuje do znajomych ..jestem z wiochy..i tu moje... wieśniara Polskim busem w nocy... (8) hej, planuję podróż tym transportem w nocy i zastanwiam się czy jest to... kalka polećcie domek tak w okolicach między krakowem a zakopanem (3) Planujemy tygodniowy wypad w lipcu z dziećmi. Chcemy wynająć domek może ktoś... ja Nie ma już bezpośredniego pociągu do Zakopanego??? (9) Sprawdzam połączenia i wszystkie pociągi z przesiadkami,podróż zajmuje 17... ja Toruń - gdzie nocleg? (1) szukam taniego noclegu w Toruniu! emila Święta na Kaszubach, polećcie jakiś ośrodek. (3) Czy mógłby ktoś polecić ośrodek gdzie organizują Święta Bożego Narodzenia,nie... aga Na wakacje z dzieckiem - z którym biurem? (1) Bardzo bym prosiła aby mi ktos polecił dobre biuro podróży. Monia Krótka ankieta - Meksyk (magisterka) (1) Proszę o pomoc w postaci wypełnienia krótkiej ankiety na potrzeby pracy... studentturystyki kto był w Białce Tatrzańskiej na nartach z dzieckiem (1) mam pytanie ponieważ szukam miejsca dla os dor +dziecko 6 lat proszę o radę w... goralka