Pokój dla dziecka - meble modułowe

Dzień dobry. Własnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki do Trójmiasta. Duża zmiana dla nas wszystkich. Mamy całe mieszkanie do umeblowania. O ile na salon i sypialnie mam juz pomysł to nie wiem co zrobić z pokojem mojej córki. Ma 12 lat. Czytałam o meblach modułowych. Są lepsze niz tradycyjna meblościanka? Co sądzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pokój dla dziecka - meble modułowe

Są przede wszystkim bardzo pakowne i nie zajmują dużo miejsca. Mam takie meble u siebie w salonie ale myślę, że nadają się do każdego pomieszczenia. Jak masz jakiś prblematyczny pokój to takie meble staną na wysokości zadania, zawsze możesz je dowolnie ustawić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pokój dla dziecka - meble modułowe

Tak, zdecydowanie lepsze, ja co prawda mam w kuchni meble modułowe z Agaty, ale pięknie wszystko mam dopasowane jak na zamówienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pokój dla dziecka - meble modułowe

Zdecydowanie moduły zamiast meblościanki. Można je dowolnie przestawiać, jak się znudzi jedno ustawienie, to stworzyć nową koncepcję. Possi light w salonie BRW mają jeszcze opcję z różnymi kolorami frontów, więc można wg swoich upodobań łączyć kolory no albo wybrać jeden, ale z szerokiej gamy. Meblościanki nie dają takich możliwości, już nie mówię o tym, że w ogóle mi się za bardzo nie podobają, bo zazwyczaj są takie nie na czasie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pokój dla dziecka - meble modułowe

Ja właśnie jestem świeżo po zakupie tych modułów possi light i naprawdę jestem zachwycona, idealnie mogłam je sobie dopasować do swojego salonu, z meblościanką tak się nie da. Poza tym ten styl, nowoczesny, wszystko dopracowane w każdym szczególe. Rozważam zakup tych modułów także do pokoju dziecka, planujemy przed szkołą na szybko remont jego pokoju
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pokój dla dziecka - meble modułowe

Zdecydowanie potwierdzam - nowe meble od BRW rozłożyły mnie na łopatki, choć moja wcześniejsza opinia o ich meblach nie była najlepsza. Tutaj przede wszystkim wyróżnia się funkcjonalnośc, gdyż - jak pisze Jo_Asia - moduły umożliwiają Ci w praktyce dowolną aranżację pomieszczenia. A w Possi Light dodatkowo decydujesz o kolorze mebli.

Czy będą OK do pokoju dziecka? Tego nie wiem, bo to kolekcja zaprojektowana wyraźnie pod kątem salonu. Może zwykłe Possi będzie bardziej OK?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pokój dla dziecka - meble modułowe

Meble systemowe będą jeszcze długo popularne, bo można je dowolnie dopasować do każdego wnętrza. Fajne zestawy są w agacie, sama kupowałam taki do kuchni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pokój dla dziecka - meble modułowe

ee
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam nie tylko w kuchni takie modułowe, ale narożnik sobie też z modułów wybrałam w tym salonie. Super dopasowałam idealnie teraz się prezentuje w salonie bo poprzedni był za mały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (41 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (65 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...

drzwi wewnętrzne. białe? (47 odpowiedzi)

zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są plusy i minusy...