Polecicie jakąś dobrą książkę?

Hej, szukam nowej i ciekawej lektury. :) polecicie coś?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serie kryminalne skandynawskich pisarzy, takich jak np. Hakan Nesser. Jeśli wolisz coś z epizodem miłosnym, to Nora Roberts ("Dom na skarpie" na przykład).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łapcie - https://virtualo.pl/ebook/normalni-ludzie-i298254/
Książka o miłości, ale nie jakaś tam kolejna o tym samym.
Faktycznie poruszone są takie wątki, o których wcześniej nie słyszałam.
Fajna, mocna, jeden z hitów ostatnich lat. Powinna większość zadowolić ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam kryminały Bondy. Są bardzo wciągające.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzieła Lenina. Pasjonująca lektura.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

" Nielegalne Związki" Grażyna Plebanek. Suuuuuuuuuuuuuuper lektura....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za zamkniętymi drzwiami, znakomity debiut B.A.Paris
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Małe życie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fantastyczna ksiażka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej :) Jeśli lubisz thrillery z wątkiem medycznym bardzo polecam Tess Gerritsen. Szczególnie Cykl z Rizzoli i Isles. Zacznij chronologicznie od "Chirurga" - bardzo wciągające :)
Jeśli lubisz obyczajowe, od których nie można się oderwać to książki Jodie Picoult szczególnie „Bez mojej zgody”, „Krucha jak lód”, "Już czas".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obecnie czytam Kinga, a konkretnie jego "Przebudzenie". Jest moc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie skończyłem "Znalezione nie kradzione" Stephen King - polecam .
Kryminał z wątkami miłosnymi czyli saga z Fjällbacki - Camila Lackberg - najlepiej zacząć od początku czyli 'Księżniczka z lodu' .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Marie Brennan – Historia naturalna smoków, jak lubisz fantasy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Vargas Lllosa. Trochę obyczajówki, trochę kryminału, wszystko przystępne, ale nie głupie -moim zdaniem gość słusznie dostał Nobla :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś dla osób, które lubią tematykę współczesną - https://virtualo.pl/ebook/slepnac-od-swiatel-i151952/
Akcja dzieje się w mieście i tak naprawdę wszystko skupia się na pokazaniu tego, jak wyglądają obecne realia, nastawienie na kasę i to, że wszystko można kupić. Niby dosyć prosta tematyka, ale zwraca uwagę na pewne istotne kwestie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niedawno trafiłam na „Cisza przed burzą” Joanna Stańczyk i książka o „rasach” w Gliwicach do tego to mega nowość, jak dla mnie i nie spodziewałam się, że tak ciekawie można w polskich trochę realiach poprowadzić wątki urban fantasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znakomity ebook - https://virtualo.pl/ebook/czas-przeszly-i235503/ Książka, od której trudno się odwerwać. Bardzo konkretna, ciekawa, inspirująca. Tzn. wiadomo, że wszystko jest zmyślone, ale historia o tym facecie jest oryginalna. Widzieliście ekranizację? Moim zdaniem fajnie wyszła. Poza tym uważam, że jest to jedna z ciekawszych typu serii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie to cisza przed burzą jest bardzo dobra już nie mogę się doczekać kontynuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam kwiaty nad piekłem! Świetna książka!Niesamowicie wciągająca i mega zaskakująca. A główna bohaterka jest naprawdę niesamowita. Uwielbiam kobiety, którzy nie poddają się i mimo przeciwności losu walczą do samego końca. Naprawdę warto przeczytać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piękną książkę zamówiłam ostatnio w mojej ulubionej internetowej księgarni Arkady Mój piękny syn. To rzecz o wielkiej miłości ojca do syna, o uzależnieniu, poświęceniu, rodzinie, wartościach. Warta przeczytania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko napisane przez Kinga. Ostatnio w emipku kupilem calą serię jego tworczosci i nadrabiam :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W empiku ostatnio na Kinga była dobra promka, więc pewnie skorzystałeś :) Ja akurat Kinga czytałem praktycznie wszystko co było wydane w języku polskim i też mogę polecić. Świetne pióro, dobrze się czyta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, King król :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z nowości to Listy zza grobu podobno bardzo fajne :) Tutaj ktoś wspominał o Empiku to możecie tam wyłapać to w promce o ile dobrze kojarzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może tydzień temu dorwałam Dwór w Czartorowiczach. Historia płynie powoli, świetne opisy. Bardzo lubię takie lektury, w których można kompletnie odpłynąć w innych czasach. Tutaj akurat szlacheckie perypetie, trochę mezaliansu, dużo o codziennym życiu szlachty. Realizm bije po oczach i raczej dla prawdziwych pasjonatek prawdziwych sag.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi ostatnio w ręce wpadły dwie : Absurd Everestu Denis Urubko oraz biografia Anny Dymnej, ale nie wiem w czym gustujesz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko od stephena kinga jest super
__________________________
https://best-med.pl/wenerologia/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciężko coś polecić, bo każdy ma inny gust. Ja lubię kryminały, obecnie kończę Katarzynę Bondę i jej trylogię o psychologu kryminalnym. W sieci można znaleźć też ciekawe listy książek w podobnym tonie: http://plus50.pl/polecane-ksiazki-kryminalne/ z którymi można się zapoznać. Oczywiście jeżeli ten gatunek literacki nas interesuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam nową Powieść Reder 44. Niedawno skończyłem czytać. Wojenna z ciekawymi bohaterami i opowieścią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić Dylemat Paris B.A. Bardzo interesująca i ciekawa opowieść. Zakupiłam ją w https://nowysacz.rabatem.pl/oferta-Zlap-w-Empik-rabat-na-ksiazki-i-inne-produkty i jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej polecam wszystko Magdaleny Witkiewicz, naszej Gdańszczanki :) najlepiej zacznij od "Pierwsza na liście" albo "Pracownia dobrych myśli"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też chętnie po takie różne tytuły sięgam, które pozwalają nad sobą pracować budują większa wiedzę o ludzkiej psychice. Jeśli chodzi o ostatnie nowości to mogę Ci podpowiedzieć Emocje A-Z Maria Kerth.Trafiłem na tą książkę nieco przypadkiem, ale właśnie tematyka mnie zainteresowała wiec kupiłem i zdecydowanie duży plus. Książkę się bardzo dobrze czyta, dużo informacji o emocjach, czym są, czym się różnią od uczuć. Więc jak chcesz budować większą wrażliwość to na pewno sporo można się dowiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z klasyki to Cialdini - Wywieranie wpływu na ludzi
Mark Leary - Wywieranie wrażenia na innych
Christopher Hadnagy - Socjotechnika

Jeśli szukacie ciekawych rekomendacji książek do poczytania, polecam serwis: https://zoltaksiazka.pl/ Można poczytać sobie tutaj wiele dobrych polecanek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

Jak nauczyć się prowadzić sklep internetowy (11 odpowiedzi)

Jestem tutaj nowa, także bardzo proszę o wyrozumiałość Pomagam tacie rozkręcić jego biznes...

Książki jakie polecacie (3 odpowiedzi)

Witam, Od jakiegoś czasu nie mogę wciągnąć się w żadną książkę. Wystarczy, że kilka, kilkanaście...