Połkolonie dla 4 latka - czy jest coś takiego w 3mieście?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko
jestem mamą 4 latka.. obecnie chodzi do przedszkola, ale w związku z tym, że zapisy na "wakacyjne dyżury" to jakaś masarka.. zdecydowałam się zostawić go na wakacje w domu, tym bardziej że niedawno urodziłam drugie dziecko więc i tak "siedzę w domu" ;) nie będę zajmować miejsca innym pracującym rodzicom...

zastanawiam się jednak czy w 3mieście jest jakaś oferta półkolonii dla takich małych dzieci? fajne by były jakieś sportowe albo taneczne zajęcia, bo tym synek się bardzo interesuje...

czy ktoś się może orientuje czy jest gdzieś coś takiego? najlepiej gdańsk lub sopot? może jakieś prywatne przedszkole ma taką wakacyjną ofertę?? albo jakiś klub osiedlowy? dom kultury? jeśli w ogóle jeszcze są takowe...

byłaby to jakaś atrakcja, zwłaszcza że ze względu na drugie malutkie dziecko raczej nigdzie nie wyjedziemy w tym roku..

w internecie znajduje tylko oferty dla szkolnych dzieci... 6-7 latków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi sie ze alchemia miala dla mlodszych ale nie jestem pewna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najwcześniej od 5 r.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?