Położenie tapety-koszt

Temat dostępny też na forum: Usługi i wykonawcy
Jaki byłby koszt położenia przez fachowca tapety w 10m pokoju?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Położenie tapety-koszt

Fachowiec bierze 50zł od rolki tapety.Tyle liczyli sobie pod koniec zeszłego roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Położenie tapety-koszt

"Fachowiec bierze 50zł od rolki tapety.Tyle liczyli sobie pod koniec zeszłego roku"
Zależy od rodzaju i kosztu tapety. Jak tapeta kosztuje 500 pl to NIKT nie weżmie za tę usługę 50 zł za rolkę.........
Ps na cholerę zakładasz dwa takie same tematy??? Omg......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Położenie tapety-koszt

jasiu z za obwodnicy zrobi to za stówkę na gotowo plus paczka mocnych .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Położenie tapety-koszt

Daj kontakt do pana jasia. 698245930
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy od rodzaju tapety i tego czy to ty mu zapewniasz klej i tapete, czy sam ma je kupic. Wiadomo ze wtedy trzeba mu zwrócić koszty zakupów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiałem na sklepie internetowym http://www.ecowall24.pl a montaż lokalnie. Koszt montażu fototapety 300cm x 250cm to 280zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kładł ktoś samodzielnie tapetę? Czy jest to bardzo trudne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kładłam. I w sumie nie jest to jakieś trudne, dobrze jest jednak obejrzeć sobie wcześniej filmik, pokazujący jak sie za tapetowanie zabrać. Nie bedę tutaj opisywała jak kłaść tapetę, bo filmików w sieci na temat tego jak sobie z tym poradzić, znajdziesz bardzo wiele. Musisz jeszcze oczywiście zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia i klej.
Jeśli samodzielnie nie kładłaś nigdy tapety, to na pierwszy rzut nie polecam papierowej. Jest zwykle cieńsza od tapety winylowej oraz przez to trudniej się kladzie. Duży wybor tapet winylowych znajdziesz na przykład w Leroy Merlin:
https://www.leroymerlin.pl/dekoracja-scian-sufitow-i-innych-powierzchni/tapety-bordiury/tapety,a869.html - w sklepie też będzie duży wybór, aczkolwiek jeśli nie znajdziesz tego co Cię interesuje to jest możliwość zamówienia ze strony do domu albo na sklep. Sama mam w domu tapety w dwoch pomieszczeniach. Kładłam sama.
Te 10 m2, które jest w temacie, to naprawdę niewiele.... Tak wiec nie wiem czy jest sens kogoś wzywać. Jedno popołudnie i mozna poradzić sobie samodzielnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (181 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (28 odpowiedzi)

Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają są zwykle drogie, a...

Jakie schody? - co polecacie (53 odpowiedzi)

Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie dotyczące schodów...