tani notariusz (14) Wkrótce będę załatwiać notariusza i związane z tym formalności przy zakupie... aga Zdzisław Klapa P.H.U. "Menedżer Administracyjny" P.P. z/s w Gdyni (52) Czy ktoś z forumowiczów miał lub ma doświadczenia ze współpracy z panem,... docent585 Wynajem dla turystow. (3) Witam, czy mozecie podzielic sie swoimi opiniami na temat wspolpracy z... naciagacz, corka dewelopera haha Najlepsze biuro nieruchomości/pośrednik w Trójmieście? (8) Poszukuję najbardziej doświadczonej osoby w handlu nieruchomościami w... Szukam większej przestrzeni do ż dobry pośrednik (1) CHCIAŁABYM PRZESTRZEC KAŻDEGO POTENCJALNEGO KLIENTA PRZED KORZYSTANIEM Z... blokowani... Dobry administrator wspólnoty w Gdańsku (2) Czy ktoś może polecić dobrego administratora? Marek Kredyty na mieszkanie (41) Hey powidzcie mi czy korzystaliście z usług pośredników kredytowych jeżeli... edi Pilnie kupie mieszkanie. (1) Kupie mieszkanie 3 pok. 1lub 2 pietro Gdansk Chelm. Mieszkanie moze byc do... Nieruchomosci Tyszkiewicz - opinie o firmie. (14) Witam. Proszę o informacje na temat tego pośrednika. Mam do sprzedania... marlena Uwaga na klientkę wynajmującą mieszkania (2) Pani z rocznika 1984 ma na imię Vanesa Jimenez Molina. Pochodzi z Hiszpanii,... Właściciel Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (11) Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z... XAO Administrator Gdynia (1) Witam proszę o namiary na dobrego i uczciwego administratora naszego budynku dana20 Stalko nieruchomości - czy warto? (7) Witam, czy ktoś z państwa miał umowę pośrednictwa z tym biurem? Zastanawiam... sprzedająca mieszkanie Alex T Great (2) Czy ktoś współpracował z tą firmą? Widziałem mieszkanie na sprzedaż i ta... AH Nie do końca uczciwi pośrednicy... (13) Właśnie znalazłem ogłoszenie sprzedaży mieszkania z biura nieruchomości za... vivi poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (45) Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami... Aga_gdansk Agencja Obrotu Nieruchomościami Joanna Kulska (5) Miał ktoś coś wspólnego z tym biurem? Oglądałem jedno mieszkanie za ich... VIN Tbs czy warto tak kupować (2) Witam poradżcie prosze czy warto kupować TSB KOBIETKA Lepiej nie dzwonić do Homebroker (3) Gdzieś miesiąc temu zadzwoniłam do HB (chyba tak określa się ich w skrócie) w... Iga Pepper house- nie polecam (12) Nie polecam tego biura gdyż jak dzwoniłam w sprawie mieszkania to opiekuna... user_138019153254
1 z 7 »