Piwo dziś teraz zaraz!!! (6) Idzie kto na piwo?:P Chłop z Mazur wolna i samotna (11) jezeli jestes samotny po 50 lubisz prowadzic aktywny tryb zycia to napisz... sloneczna Szukam partnera do popełnienia zbrodni (18) ..przeciwko nudzie i monotonii ;) asik
Szukam Mężczyzny - bratniej duszy (21) Mam na imię Patrycja i mam 28 lat. Mieszkam we wrzeszczu... Jestem po... Pati28Gd hmm...Samotna 22 letnia mama pozna miłego,spokojnego chłopaka. (13) Poznam ,kogoś miłego,spokojnego,dojrzałego. Wiekowo do 25 lat ;) olx91@wp.pl ... kryzys wieku średniego? (7) witam jestem dojrzałą ( koło czterdziestki), niezależną kobietą. Kiedyś byłam... Dorota Samodzielna Mamuśka pozna ... (1) Witam, mieszkam w trojmiescie od roku i pilnie poznam sympatycznych ludzi..... 29_Katrina poznam ukochanego (7) wiem banalne to wszystko, ale poznam kogoś kto pomoże mi uwieżyć w miłość bo... GOSIA0884 poznam mamę z małym dzieckiem - wspólne spacery i rozmowy (2) Chętnie poznam mamę, która nudzi się w domu z małym dzieckiem. Mam 24 lata i... klaudia sympatyczna towarzyszke poznam (2) :) 26 latek na co dzien pracujący w wolnym czasie uprawiam sport :) 185cm... on Poznam koleżanki i kolegów do wspólnych wyjść (Gdańsk) (8) jw Mam 24 lata podaję swoje gg: 44604704 Kasia znajomość (5) Witam tak jak w tytule poszukuję chłopaka/ faceta w przedziale wiekowym... donia Poznam ciekawą dziewczynę (3) Mam 25 lat, jestem zwykłym facetem, od niedawna mieszkam w tym wielkim... remiq_1988 Pan szuka Pani (21) Wykształcenie wyższe, 30 lat, wzrost 185, własne mieszkanie, samochód, stała... Majkel Poznam mila pania (7) Czesc:) Poznam mila pania moze byc troszke wredna zeby nie bylo za... slodkimisiek babskie ploty :) (5) Hej, jestem "trójmiejskim obywatelem dochodzącym" :) tzn... jababa Poznam młodych ludzi :) (3) Hej, jestem Kasia! Mam 24 lata. Moi znajomi porozjeżdżali się po świecie, w... Kasia Poznam dziewczynę (wiek 18-22) ;p (6) Siemanko ;>. Mam na imię John, mam 19 lat i chciałbym poznać jakąś miłą... jbryant Witam (7) Są to może jakimś cudem kobiety z trójmiasta wolące od imprez bardziej... Ego Kobieta poszukiwana (9) Od niedawna mieszkam w Gdyni, nie znam tu praktycznie nikogo. Poznam... hans