Poznam nimfomankę :)

29 letni nimfoman pozna nimfomankę w celach wymiany doświadczeń :).
mail:
nimfomanki3m@yandex.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Raz sie zyje.
Poszlo ;p
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podaj nr.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wpycha się na trzeciego:p
A skoro temat powstał i właściwie się skończył, to czy w nimfomanii chodzi o ilość czy różnorodność? Dwoje nimfomanów może być dla siebie na wyłączność czy to z założenia nie możliwe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w nimfomanii nie chodzi o nic innego niż uzależnienie. to jak papierosy, nieważne jakie palisz, byle była w nich nikotyna i byle było ich pod dostatkiem żebyś mógł po nie sięgnąć kiedy tylko cię najdzie ochota.

nimfomanki nigdy nie przywiązują się do jednej osoby i nie chodzi też o chęć próbowania nowych rzeczy. one chcą poczuć się zaspokojone dokładnie w momencie, w którym poczują potrzebę. nieistotne z kim, nieistotne gdzie. swoją drogą choroby przenoszone drogą płciową to u nimfomanek norma, podejrzewam, że autor miałby jakie doświadczenia wymieniać ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę? (4 odpowiedzi)

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą...

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (49 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...