PRACA W PRALNI (5) Witam czy ktos pracował w pralni w Madisonie ? Jak sie tam pracuje jaka... Basia Zasiłek dla bezrobotnych (10) hey ile trzeba przepracować by otrzymać zasiłek dla bezrobotnych i czy musi... Sara Nie oczekujecie odpowiedzi... (1) (zaznaczmy(pisze w imieniu swoim i znajomych, że nie odnosimy się do spraw... chłopka-roztropka
Agencja zatrudnie nia euro-pol PAMIĘTAJCIE !!!!!!!! JA DAŁEM SIĘ OSZUKAĆ, ALE PRZESTRZEGAM NASTĘPNYCH, WY NIE DAJCIE SIĘ (3) PAMIĘTAJCIE !!!!!!!! JA DAŁEM SIĘ OSZUKAĆ, ALE PRZESTRZEGAM NASTĘPNYCH, WY... waldi61 FRAJERSTWO -TO JUŻ PONIŻEJ PASA (1) CZYTAM OGŁOSZENIA O PRACĘ I CO WIDZĘ SZUKAJĄ FRAJERÓW NIEWOLNIKÓW ZA 10 ZŁ ,... MADMAXXX Stena line - a wyglada jak oszustwo bo ? /masaz, fizjo itd (2) wiec pewnie jest zwyklym zbieraniem danych, zero informacji i czegokolwiek -... sd k & k praca lakiernik (1) co myslicie o tym warsztacie o zarobkach wujek BELL BATORY (19) kpina totalna , odradzam.W opisie jest praca stała hm ciekawe czemu tak... ANONIM JAAR Firma handlowa (1) Czy ktoś posiada jakieś rzetelne informacje dotyczące firmy handlowej JAAR z... osoba Papier.. (2) chciałbym zapytać tych z Was, którzy poszukują(bądź do niedawna poszukiwali)... ops Good luck club (1) Osoby ubiegające się o pracę muszą posiadać anielską cierpliwość aby ominąć... xy WAŁEK (1) Siemanko wszystkim. Uważajcie na to całe euro-pol. W dzisiejszych czasach... PETERSTM90 bezrobotni z wyzszym wyksztalceniem...duzo was jest? (9) podzielmy sie ... jak dlugo szukacie pracy, lub bez niej pozostajecie..ilu z... pelnanadziejii Ocean Park Praca Władysławowo (2) Czy do kogoś odezwał się ktoś z tej firmy? Ostatnio było bardzo dużo ogłoszeń... ojx HTL Logistics - spedycja??? (2) witam ktoś pracował dla tej firmy? proszę o opinie 234567 praca telemarketera (1) Witam, mam spotkanie rekrutacyjne w Netii na stanowisko telemarketera (... aleksandra odezwał się do kogoś randstad - hostessy? (4) hej, odezwał się do was randstad w sprawie rekrutacji na hostesse na targi?... k@ EURO-POL (1) Za co agencje zatrudnienia nie mogą pobierać opłat? Agencja zatrudnienia od... Kierowca Lidl praca (1) czy ktoś orientuje się gdzie przyjmują do lidla. WioletaWojas nic tylko nędza... (3) w tym kraju...było tak za prl i teraz jest tak a raczej jeszcze gorzej, dno ,... wykształcona nędzarka