Praca w Vectra Gdynia - opinie

Witam, czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca w firmie Vectra w Gdyni na stanowisku Konsultant ds. Obsługi Klientów w Centrum Telemarketingu? Pracę mam zacząć już niebawem ale mam wiele obaw. Bardzo proszę o szczere opinie na temat tej firmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

A jakie masz obawy? Z zasłyszenia - raczej OK, kasa około -2-2,5 Nie wiem jak tam z umowami, czy podpisują o pracę czy zlecenia. Do tej firmy nie poszukują tak często pracowników jak do TePsy, Hestii czy PF, więc ludzie tak często nie odchodzą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Moje obawy wiążą się głównie z systemem pracy jaki tam może panować. Pracowałam w Call Center jednej z firm komórkowych i nie wspominam tego najlepiej. Szkolenie w ogóle nie przygotowało potencjalnych pracowników do danej pracy. Zastanawiam się jak to wygląda w Vectrze...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

jeśli masz taką możliwość, to bierz te pracę. jeśli się nie uda, to trudno. w najgorszym wypadku i tak do cv będziesz miała dodatkowe kilka zdań. bo wiesz, jest bardzo źle z pracą i w ogóle z naszą gospodarką. grecja i argentyna miały lepszą sytuację i mniejsze zadłużenie, kiedy bankrutowały. lata 2005-2007 minęły bezpowrotnie. to wtedy ludzie podwyżki dostawali, wtedy umowy na czas nieokreślony podpisywano. media trąbiły co prawda, ze było bardzo źle, że był faszyzm niemalże, nawet sam dałem się nabrać na to. ale w przeciwieństwie do lemingów potrafię przyznać się do błędu i wspomnieć np. moją niedoszłą teściową, która pracując w pralni po raz pierwszy w życiu była szczęśliwa, że takie podwyżki dają i takie fajne warunki pracy oferują. a teraz nie. teraz niektórzy biedni ludzie dali się rudemu zbajerować i wrócili z emigracji. zobaczyli co jest grane i natychmiast postanowili spieprzać z powrotem. ale często nie ma dokąd, sorry winnetou.
ale co ja Ci będę... jeśli masz seksylion ofert pracy, to nie bierz byle czego. w końcu mamy rząd tysiąclecia, który tak nas kocha, że możemy sobie pozwolić na luksus wybrzydzania i przebierania w ofertach

http://www.youtube.com/watch?v=N_wXQuAUMlE
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

"jeśli masz taką możliwość, to bierz te pracę. jeśli się nie uda, to trudno. w najgorszym wypadku i tak do cv będziesz miała dodatkowe kilka zdań.."
Powyższa rada, na pierwszy "rzut oka" rozsądna.
Tyle, że jak takich okresów będzie kilka, np. 1, 2, 3 m-cy,
to kolejny pracodawca się zapyta dlaczego tak krótko ?
A nie wszystkim można powyższe wytłumaczyć..
Trzeba bardzo uważać.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

szczerze mówiąc nie polecam. pracowałam tam długo. Zarobki wcale juz nie wynosza 2-2,5 ponieważ plany ida w górę a pensje w dół :) więcej niz 1500 nie wyciagniesz zmiana godzinowa 10-15 15-21 wiec godzinowka tez slabo bo 7 zł/h no i tylko umowa zlecenie... ;/ firma przereklamowana
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Ja się z tym nie zgodzę. Pracuje już tam pewien czas i nie narzekam. Zmiany są przynajmniej 7 godzinne a stawka godzinowa 8zł "na rękę" i prowizje. Plan jest wysoki ale nawet nie robiąc go w całości da się zarobić nawet 3 tysiące. Najlepsi wyciągają ponad 4 tysiące! W porównaniu do innych firm tutaj na prawdę da się zarobić, bo nie wszystkie firmy mają obydwie formy naliczania pensji. Zazwyczaj jest tylko stawka godzinowa, która wynosi tyle samo co w Vectra.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 26

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

nie zgadzam sie z Twoja wypowiedzia. 4 tysiace to moze zarabialo sie w czasach świetności vectry - poki co usługi przez nich swiadczone sa coraz gorsze. nie polecam ani pracy ani produktu !
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Witam MALAMI czy nadal pracujesz w VECTRA?? mam zacząć tam pracę no i najlepiej poszukać opinie u kogoś kto zna trochę już firmę. Jeśli chciała byś ze mną porozmawiać i udzielić kilku wskazówek będzie mi miło mój numer gg 11879042
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Witam wszystkich.
Może ta wypowiedź nie będzie jako taką opinią na temat pracy w Vectrze ale na pewno da jakiś pogląd na to co tam się dzieje.
Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, parę dni później dostałem zaproszenie na szkolenie, myślę sobie fajnie, ale gdzie rozmowa na temat zarobków itd?No cóż , jak się później okazało nie było takiej rozmowy w ogóle.
Szkolenie zupełnie ok, 3 dni scenek(podział na grupy,scenki typu ktoś sprzedaje ktoś jest klientem ect.) i informacji produktowych.ZERO jakichkolwiek informacji na temat zarobków, tak więc przygotujcie się jak was na szkolenie zaproszą że nie dowiecie się ile będziecie zarabiać a i nie macie pewności czy otrzymacie pracę.Po szkoleniu(1 dzień 6h, 2 dni po ok 3h)jest test, test wydał mi się banalny,prosty i był z zakresu materiału jaki obejmowało , szkolenie, bardzo spoko, osobiście jestem pewien że test "poszedł mi" bardzo dobrze :)W sobotę telefon, dzieńdobry, nie przeszedł Pan kolejnego etapu rekrutacji, moje zdziwienie nie ukrywam było dość spore, nie uważam żebym wypadł źle na szkoleniu albo odstawał od grupy a i sam test jak już wspomniałem wypadł w moim odczuciu bardzo dobrze.Jakakolwiek próba dowiedzenia się czegoś od pani informującej mnie o tym że pracy w vectrze nie dostałem spaliła na panewce, numer telefonu również zastrzeżony.Niestety ta firma na etapie rekrutacji nie udziela żadnych ważnych dla pracownika informacji poza produktowymi:/Pracy szukam dość długo, wiemy jak pięknie jest w Polsce w chwili obecnej znaleźć sensowną pracę i powiem szczerze że jestem zawiedziony że się nie dostałem,tym bardziej że nie wiem dlaczego a taka informacja była by chyba na miejscu...podejrzane prawda?Ciekawe jaka jest szansa że z tych 12 osób które były na szkoleniu pracę dostały te które były z polecenia, heh...spróbuję się tego dowiedzieć.Generalnie opinia nie ma być krzywdząca żaden sposób dla firmy Vectra, ale dobrze żebyście wiedzieli jak was na rozmowę zaproszą czego się spodziewać, ja osobiście jestem bardzo zniesmaczony,byłem przekonany że pracę dostanę.
Pozdrawiam wszystkich szukających pracy jak też takich którzy podobnie jak ja nacięli się na firmę,która z niewiadomych powodów wykorzystuje czas potencjalnie dobrego pracownika, po to żeby podziękować mu później z niewiadomych przyczyn.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

DO WSZYSTKICH CHCĄCYCH ROZPOCZĄĆ KARIERĘ W VECTRA-UCIEKAJCIEEEEEEEEEEEEE ! Uciekajcie, gdzie pieprz rośnie, byle tylko nie do tej "FIRMY" chyba, że: 1- Chcecie się dowiedzieć po dłuższym czasie, że zabierane jest Wam 30% premii za nie wyrobienie planu (o czym oczywiście "miła PANI J." od t.zw."rekrutacji" nie wspomniała na jakże miłej rozmowie kwalifikacyjnej, na której jak widać wszelkie informacje były utajone-mimo moich obaw co do wynagrodzenia, informacja ta została zatajona) 2-Jeżeli chcecie się dowiedzieć po jakimś czasie, że brak podpisu na liście obecności kwalifikuje pracodawcę, do zabrania Wam pieniędzy za ten dzień pracy (uznawane jest to tak,jakby Was w pracy nie było i okaże się, że po całym dniu pracy dostaniecie figę, a nie kasę za pracę-to nie jest zgodne z prawem DRODZY PAŃSTWO!) oczywiście system komputerowy na którym pracujecie monitoruje wszelkie Wasze poczynania (wyjście do WC, na lunch, na t.zw "dymka"etc) więc przełożeni widzą wszystko: od momentu rozpoczęcia pracy do jej zakończenia, są kamery i jest pełen monitoring, gdyż pracownicy posiadają karty magnetyczne-ale to dla firmy Vectra nie jest problemem-zabierają Ci Twoje pieniądze tłumacząc, że ma to ZDYSCYPLINOWAĆ PRACOWNIKÓW 3-Jeżeli chcecie pracować w atmosferze fałszu, kłamu i obłudy. Ostatni podpunkt byłby może do zniesienia(pozdrawiam pracowników, którzy na wzajem obrabiają innych za ich plecami, uznając się za dobrych"kolegów"), ale zabierania kasy to przegięcie po całości. Sama bardzo BARDZO żałuję, że nie posłuchałam mojej koleżanki, która odradzała mi tą firmę, mówiąc, że ma złą reputację.Zrobiłam błąd, że tam pracowałam, zmarnowałam tylko swój cenny czas, ale uczymy się na błędach.
DO DONUT: Uwierz, nie masz czego żałować.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Ja mam raczej podobne zdanie co K.
Co do tych 30 % to ja akurat o tym się dowiedziałam jeszcze przed podpisaniem umowy więc byłam tego świadoma. Może to nie jest do końca fair ale wg niektórych osób w końcu coś musi nas "motywować". nawet bez tych 30% da się w miarę dobrą pensję otrzymać. Brak podpisu na liście, to dość świeży wymysł i czy jest to zgodne z prawem, to nie jestem do tego przekonana. Kodeks pracy nas nie obowiązuje, bo to umowa cywilno prawna więc jak to oceniać, sama nie wiem. Moim zdaniem to jest to niezgodne z prawem ale jak to udowodnić? (ciekawe czy jakiś dyrektor o tym wie i co by o tym powiedział...) Tak jak napisała K. jest wiele innych sposobów by sprawdzić, że faktycznie ktoś był w pracy. Moim zdaniem ukazuje się tu po prostu brak zaufania do konsultantów, a może i pokazanie czego oni nie mogą zrobić by nam było jeszcze gorzej.
Faktycznie co raz częściej obgaduje się tam inne osoby, bo "ktoś coś powiedział" i nie ważne czy to prawda czy nie. Możesz być osobą bez skazy a i tak Cię zmieszają z błotem i wymyślą na Twój temat milion niestworzonych rzeczy.
Rekrutacja też pozostawia wiele do życzenia i jeżeli ktoś ma możliwość rozpoczęcia pracy gdzie indziej to niech nawet nie marnuje swojego cennego czasu w tej firmie. Trzy miesiące okresu próbnego po którym albo zostajesz albo wylatujesz bo niby się nie sprawdziłeś a tak na prawdę po prostu miałeś swoje zdanie, które co niektórym się nie podobało.
Jeżeli ktoś stanie przed wyborem praca w Vectrze czy u jakiegoś operatora np Orange, TP, Play to myślę że jednak w Vectrze jest lepiej, ale jeżeli potencjalna praca miała by polegać na czym innym jak siedzenie na słuchawce jak w Vectrze to osobiście omijałabym V. z daleka.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

30 procent nadal jest , plany wysokie , składana dyspozycyjność jest nie rozpatrywana (czasami w jakiś przypadkach wyjatkowych tylko). Premii wiecej jak 1500 nie wyciagniesz. Srednio to 1000-1500 przy 160-180 h + podstawa najnizsza krajowa na zleceniu okolo 7,5 na h netto.

ps:kilka lat temu było lepiej , teraz nie polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Taaaaaaa, co do tej dyspozycyjności (zwracam się w szczególności do osób które w ogóle planują pracować w Vectrze na poziomie "0" czyli na parterze w CC lub CT - czyli na słuchawkach) to to pozostawia wiele do życzenia. Należę do osób podchodzących bardzo poważnie do zarabiania pieniędzy, bo utrzymuję się sama, to mogę powiedzieć raz jeszcze, że "kłam" był wiodącym haczykiem w trakcie przyjmowania do tej pracy. Na szczęście udało mi się uciec, jednakże na samym początku t.zw. temat dyspozycyjności dawał wiele możliwości według 'pani' Asi - gdyż tak nas o tym poinformowała słowami "sam decydujesz ile i kiedy pracujesz, pamiętając tylko o tym, że nie można brać wolnego codziennie - pracować będziecie na umowie zlecenie więc sami wiecie, jak to jest - na luzie - informujecie nas tylko tym pisemnie CO TYDZIEŃ w jakie dni i na ile możecie przyjść" Acha...tylko że to wszystko było ściemą na maksa... :/ Nagle się okazało, że nie masz tam prawa mieć własnego zdania, że na grafik musi się zgodzić t.zw. kierowniczka, że dyspozycyjność robisz na miesiąc przed, a nie na tydzień i że jak Ci coś wypadnie, to po pupie masz ich lizać żeby Ci pozwolili wyjść wcześniej-tutaj wspomne osoby które preferowały włażenie w tyłek. Co do pieniędzy - żenada...(pozwólcie że tego komentować nie będę, jednakże słyszałam opinie, że można ładnie zarobić nawet do 4000zł -na rękę-od osoby która znała tam kogoś, kto pracował w dziale technicznym - czy to prawdą jest na 10% nie wiem, bo tej czy tych osób nie poznałam). Wiem, że Ci co są wyżej w piramidzie - czyli siedzą na piętrach +1, 2, 3...to zapewne zarabiają ładnie -świadczyć o tym mogą auta i ubrania :) hehe, ale wiadomo - kierownictwo.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

w vectrze nie ma trzeciego piętra.....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

pewnie chodziło o dach ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Taaaaaaa, co do tej dyspozycyjności (zwracam się w szczególności do osób które w ogóle planują pracować w Vectrze na poziomie \\\"0\\\" czyli na parterze w CC lub CT - czyli na słuchawkach) to to pozostawia wiele do życzenia. Należę do osób podchodzących bardzo poważnie do zarabiania pieniędzy, bo utrzymuję się sama, to mogę powiedzieć raz jeszcze, że \\\"kłam\\\" był wiodącym haczykiem w trakcie przyjmowania do tej pracy. Na szczęście udało mi się uciec, jednakże na samym początku t.zw. temat dyspozycyjności dawał wiele możliwości według \\\'pani\\\' Asi - gdyż tak nas o tym poinformowała słowami \\\"sam decydujesz ile i kiedy pracujesz, pamiętając tylko o tym, że nie można brać wolnego codziennie - pracować będziecie na umowie zlecenie więc sami wiecie, jak to jest - na luzie - informujecie nas tylko tym pisemnie CO TYDZIEŃ w jakie dni i na ile możecie przyjść\\\" Acha...tylko że to wszystko było ściemą na maksa... :/ Nagle się okazało, że nie masz tam prawa mieć własnego zdania, że na grafik musi się zgodzić t.zw. kierowniczka, że dyspozycyjność robisz na miesiąc przed, a nie na tydzień i że jak Ci coś wypadnie, to po pupie masz ich lizać żeby Ci pozwolili wyjść wcześniej-tutaj wspomne osoby które preferowały włażenie w tyłek. Co do pieniędzy - żenada...(pozwólcie że tego komentować nie będę, jednakże słyszałam opinie, że można ładnie zarobić nawet do 4000zł -na rękę-od osoby która znała tam kogoś, kto pracował w dziale technicznym - czy to prawdą jest na 10% nie wiem, bo tej czy tych osób nie poznałam). Wiem, że Ci co są wyżej w piramidzie - czyli siedzą na piętrach +1, 2, 3...to zapewne zarabiają ładnie -świadczyć o tym mogą auta i ubrania :) hehe, ale wiadomo - kierownictwo. ', 'Taaaaaaa, co do tej dyspozycyjności (zwracam się w szczególności do osób które w ogóle planują pracować w Vectrze na poziomie \\\"0\\\" czyli na parterze w CC lub CT - czyli na słuchawkach) to to pozostawia wiele do życzenia. Należę do osób podchodzących bardzo poważnie do zarabiania pieniędzy, bo utrzymuję się sama, to mogę powiedzieć raz jeszcze, że \\\"kłam\\\" był wiodącym haczykiem w trakcie przyjmowania do tej pracy. Na szczęście udało mi się uciec, jednakże na samym początku t.zw. temat dyspozycyjności dawał wiele możliwości według \\\'pani\\\' Asi - gdyż tak nas o tym poinformowała słowami \\\"sam decydujesz ile i kiedy pracujesz, pamiętając tylko o tym, że nie można brać wolnego codziennie - pracować będziecie na umowie zlecenie więc sami wiecie, jak to jest - na luzie - informujecie nas tylko tym pisemnie CO TYDZIEŃ w jakie dni i na ile możecie przyjść\\\" Acha...tylko że to wszystko było ściemą na maksa... :/ Nagle się okazało, że nie masz tam prawa mieć własnego zdania, że na grafik musi się zgodzić t.zw. kierowniczka, że dyspozycyjność robisz na miesiąc przed, a nie na tydzień i że jak Ci coś wypadnie, to po pupie masz ich lizać żeby Ci pozwolili wyjść wcześniej-tutaj wspomne osoby które preferowały włażenie w tyłek. Co do pieniędzy - żenada...(pozwólcie że tego komentować nie będę, jednakże słyszałam opinie, że można ładnie zarobić nawet do 4000zł -na rękę-od osoby która znała tam kogoś, kto pracował w dziale technicznym - czy to prawdą jest na 10% nie wiem, bo tej czy tych osób nie poznałam). Wiem, że Ci co są wyżej w piramidzie - czyli siedzą na piętrach +1, 2, 3...to zapewne zarabiają ładnie -świadczyć o tym mogą auta i ubrania :) hehe, ale wiadomo - kierownictwo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Pracującym tam ludziom polecam zapoznanie się z art. 22 § 1 Kodeksu pracy.

Tym bardziej polecam go byłym pracownikom, może uda się wam ugrać w sądzie ekwiwalent za nie wykorzystany urlop.



http://www.eporady24.pl/umowa_o_prace_czy_umowa_zlecenie___kiedy_umowa_zlecenie_jest_niedopuszczalna_,aktualnosci,1345.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Rozumiem twoj zal, bo wiesz- w pracy sie pracuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

dokladnie tak jest ja piszesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

a ja polecam prace, atmosfera przemila, wynagrodzenie godziwe.

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 25

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Czy w tej firmie na każdym stanowisku z umowy zlecenie przechodzi się na własną działalność? Byłem kilka dni temu na rozmowie u nich do działu korespondencji i dwie Panie powiedziały mi, że u nich tylko na zlecenie się pracuje i że działalności nie trzeba zakładać. Że umowa próbna na trzy miechy, a potem się zobaczy. Nie wiem na ile w to wierzyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

nie wiem jak tam jest z tą dyspozycyjnością, ale wiem jedno, okradają pracowników na słuchawkach.

Dzwonisz, kombinujesz, łapiesz zlecenia, pieknie. Ale jakoś pare zleceń miesięcznie ginie...jak sprawdzasz w systemie,jest niby spisane na kogoś z góry tj kierownika albo kogos, a kasa ci ucieka...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Zgadza się. Tam jest tylko umowa zlecenie i działalności nie trzeba zakładać.Umowa próbna obejmuje trzy miesiące a później to naprawdę różnie bywa.... możesz starać się jak możesz a wystarczy, że twój leader cię nie polubi to i tak umowy ci nie przedłużą.....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Cześć, pracowałam w Vectrze bardzo długo i nie do końca zgodzę się z Waszymi opniami. Po pierwsze CC znajdujące się na parterze dzieli się na CT, czyli sprzedaż i COK, czyli obsługę posprzedażową. Nie będę się wypowiadać na temat CT, gdyż tam nie pracowałam, natomiast w COK jest na prawdę spoko. Ludzie i atmosfera jest super. Wynagrodzenie nie jest złe, zwłaszcza po okresie próbnym. Grafik znaliśmy z miesięcznym wyprzedzeniem i większość naszych próśb do grafiku było spełnianych, a jak nie to zawsze się było można z kimś zamienić. Nigdy nie zdażyło się również aby zabrano nam część kasy. Generalnie polecam tę pracę wszystkim młodym ludziom, którzy chcą zdobyć szerokie doświadczenie. Ja dzięki doświadczeniu zdobytemu w Vectrze mam teraz wymarzoną pracę.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Ja pracuję prawie rok w Vectrze i jak dotej pory z grafikiem nie było problemu, zawsze miałam wolne wtedy jak potrzebowałam. Godziny pracy w CT są bardzo fajne, pracuje się 6h i zarobki są całkiem całkiem. Stawki godzinowę - to 3 progi i jak jesteś dobrym pracownikiem to szybko wskakujesz na najwyszą stawkę!!!! a co do prowizji to są one dość wysokie. Prawdą jest że zabierają 30% ale to jest normalne, przecież płacą Ci podstawę za godzinę a prowizję dostaniesz w 100% jak wyrobisz plan! mi praca odpowiada, ale ja uważam że w pracy trzeba pracować a nie pić kawkę, chodzić na fajkę itp.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

ja tam startowalam, na szkoleniu milo i sciemy bez pokrycia potem w umowie i grafiku. Nie wiem czy pracuje tam jeszcze taka mloda gruba zapluta - nie wiem kto to byl ale strasznie niekulturalna i prostacka baba, wtedy byla team liderem, po prostu nieapetyczny prostak ktory powinien pracowac w miesnym. Dzisiaj siedze w uk I ZA TAKIE PODEJSCIE DO PRACOWNIKA LASKA BY SIEDZIALA PO PIERWSZYM DONOSIE.

ogolnie po tym jak przy podpisywaniu umowy stawki itp nie zgadzaly sie z ustaleniami na szkoleniu, powiedzialam sajonara.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Powyższa opinia jest po prostu żenująca. Nie wiem na jakie podstawie tak oceniasz ludzi. Nie będę się wykłócała jakie informacje dotyczące wynagrodzenia zostały Ci przedstawione. Być może zostałaś wprowadzona w błąd ale to nie znaczy, że masz prawo ludzi obrażać. Może i dobrze, że powiedziałaś ,,sajonara'' bo z taką WYSOKĄ KULTURĄ OSOBISTĄ długo zapewne być nie popracowała.

Ja pracuję w COKu już prawie rok i powiem jedno wynagrodzenie może nie powala na kolana ale atmosfera jest świetna ludzie przesympatyczni i pomocni w każdej sytuacji. Chodzi się z uśmiechem na twarzy i bez stresu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Aha...na pewno. Już w to wierzę...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

P.S ~kons# zmień godzinę w swoim kompie - przestaw ją lub zmień na tryb automatyczny...taka rada.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Nikt nie musi mi wierzyć pisze jak jest. Być może na sprzedaży jest inaczej wiem,że tam jest duża rotacja. W COKu panuje œwietna atmosfera, pienišdze nie sš za duże ale nie wymagajmy, że na słuchawkach można było dorobić się fortuny...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

aha to pewnie ty jestes ta gruba baba z miesnego :P dobrze ci powiedziala...idz cos zjesc...np siebie to moze sie ogarniesz
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Zenada... Poziom inteligencji na bardzo ,,wysokim'' poziomie... Nie dostaliscie pracy to teraz cisniecie... Zal
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Praca raczej dla kogoś kto nigdy nie pracował i gdzieś musi zacząć. Zarobki: 1500 brutto plus 500 zł brutto premii, ale premia jest pod znakiem zapytania. Umowa zlecenie oczywiście.
Byłem na rozmowie i takie warunki mi podano.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

O ile w ogóle wyplacą ci pensje, znam kogos kto pracuje tam już trzeci miesiac i jeszcze nie dostał pensji chociaz ostatni dzien na jej wpłynięcia minał dzis... powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

nawet nie raczyli do mnie zadzwonić po rozmowie kwalifikacyjnej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Widocznie byłeś tak beznadziejny, że nie było sensu :D
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

dostałam propozycję pracy w sekcji korespondencji i reklamacji, nie wiem czy się zdecydować, czy ktoś wie jaka tam jest atmosfera? ile się zarabia i czy można pracować na umowę o pracę i po jakim czasie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

byłam na rozmowie, tylko umowa zlecenie wchodzi w grę
stawki marne jakieś 1100 netto na okresie próbnym i 1350 netto po okresie próbnym plus premia ale nie wiem od czego uzależniona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

może ktoś coś napisze o samej pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

A gruba jeszcze tam pracuje? :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

tam jest wiele grubych
najmniej uprzejma, nie polecam to chyba Anka S........-P.....
taka tęga farbowana, niska blondynka
jak jej nie podpasujesz to Cie zje
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

ile tak mniej więcej osób pracuje w sekcji korespondencji i reklamacji?
i jaka tam jest atmosfera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

mówimy o kierowniczce ?? tak dalej pitoli farmazony... coraz gorzej jest tam mają taką desperacje bo ludzie nie chcą tam przychodzić że ogłoszenia wszędzie wiszą... A liderzy coraz gorsi opierdol i kij co róż. A no i Karina
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Na pewno nie na dziale obsługi ogólnej, tam liderem jest jakaś kretynka co sama nie pojęcia o tym co się dzieje w tej firmie :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Pracowałam w vectrze i nawet ze wszystkimi sobotami (8h) plus maxymalna premia nigdy nie wyciągniesz 3-4 tysięcy, a pracuję już na wyższej (średniej) stawce. Stres, nerwy i ciągłe pretensje, jeśli nie musicie nie róbcie tego błędu. Praca dla ludzi którzy nigdy nie pracowali i są łatwą gliną do stworzenia sobie "małego niewolnika".
NIE DAJCIE SIĘ
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

8 zł/h ? No rewelacja! Ludzie oszaleliście? Godności nie macie? Zgadzacie się wszyscy na chore stawki a potem każdy utyskuje. Przemyślcie to. Ja owszem zarabiam mniej, bo 3,20 zł ale na minutę. A jak bym się postarał to i 5 zł na minutę by się udało.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Jeśli chodzi o dzwonienie to na zlecenie. 6 i pół godziny (z pół godzinną przerwą). 7 zeta brutto plus prowizja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Byłam na rozmowie.Moja koleżanka też.Przyjęli moja koleżankę,bez żadnego doświadczenia i bez wykształcenia. Ręce opadają.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Podobnie....
Handliwiec z doświadczeniem..ale najwyżej za małe progi :/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

pracowałam 2 lata.średnia pensja roczna - 6300zł. bylo dobrze zwlaszcza po wyplacie. jak jest teraz? coraz gorzej... takie zycie. sielanka nie trwa wiecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

czy mogłabym poprosić o jakieś nowe info na temat firmy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

również proszę o infromację na temat obecnej stawki za godzinę i czy jest możliwość zawarcia Umowy o pracę. Zastanawiam się nad wysłaniem cv ale nie wiem czy warto poświęcać czas na rozmowę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

teraz stawka godzinowa dla nowych ludzi to 5 zl na rękę czy tam 5 z groszami. pracowalam 5 miesiecy od początku roku. fakt, sa ludzie ktorzy wyciagaja tam kilka kola miesiecznie, ale to sa roboty, pracownicy szkoleni przez vectre od kilku lat. dla nowych pracownikow nie ma tam zadnych perspektyw. mam duze doswiadczenie w sprzedazy przez telefon a mimo to moja wyplata przez te 5 miesiecy nigdy nie przekroczyla 1600 zl. z tego co zdazylam zauwazyc dobre czasy w vectrze juz sie skonczyly.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

moja była zona wytrzymała tam jeden dzien.i po 2 godzinach dzwoniła zaryczana przez klimat tam panujący...no ale może cos sie zmieniło.Przy okazji pozdro dla byłej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

byłam tam na rozmowie...45 min , wymagania jakbym startowała na kierownika,a kasa...830 m-cznie podstawy, a ogłoszenie przeciętnie co 2 -3 dni nowe się pojawia...czyli.. wszystko wyjaśnia...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

jakie zarobki są na stanowisku konsultanta działu reklamacji i rozliczeń z klientem, czyli back office?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

mój znajomy pracuje w vectrze na telefonie, źle nie ma... wyciąga 3-4 tysiące. On ma sprzedaż we krwi... ale zlecenie, jest studentem natomiast absolwenci też mają zlecenie. To mnie odrzuca. Ja nie mam zbyt ambitnej pracy, pracuję w zakładzie pracy chronionej ale mam umowę o pracę. I to mnie tylko trzyma... choć podobno na zlecenie też można dostać kredyt mieszkaniowy... heh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

dział reklamacji ? powiem Ci tak na poczatku dostajesz 9,60 brutto na godzine, pracujesz 8 godzin dziennie minimum od pon-pt, zmiany 6!!-14 albo 14-22, dlugo nie pociagniesz jak dojezdzasz wiekszy kawalek, jestes na chorobowym (bezplatnym) a oni dzwonia zebys moze jednak przyszedl z goraczka s****zka itp. ;| po 4 miesiacach dostajesz podwyzke az 1 zl brutto wiecej! i mozliwosc dostania premii.... umowy o prace nie dostaniez no chyba ze po 10 latach pracy, i wsadzania palca w d*pke co niektórym jak nasza Anna Ssss tam umowe maja tylko liderzy ;||| a wlasnie co do atmosfery to liderka Anna Sz. to jedna wielka pomyłka, zostala liderem bo akurat Aga (liderka nr 1) potrzebowala kogos do pomocy a ona marnie sobie radzila z odpisywaniem na pisma to wziela ją na liderke, a teraz zachowuje sie jakby rozumy poskradala wszystkie a zna sie tyle co kot napłakał, i nie zdziw sie ze Cie szanowac nie beda oni maja to w d*** bo zawsze ktos sie znajdzie nowy, tak wiec zastanow sie zanim wystarujesz do vectry :) a i pamietaj tam dostajesz mniej za wiecej czyli masz zapierdzielac jak robot za coraz to mniejsza stawke, bo co chwile zmieniaja system motywacyjny dot. premii ;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Potwierdzam!!!Ta praca to dno i 3 metry mułu!Już lepiej iść do mcdonalds'a mniejszy mobbing i większe pieniądze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

to jest porażka, ja próbowałam nagrać jak odnoszą się do mojej osoby(mobbing) i co kontrola na każdym kroku, żenada . Praca nie warta zachodu! Wszyscy to jedno sk.........stwo! Każdy każdego obgaduje, donosi, kontrola każdej poczty meilowej itp( to jest mobbing) Nigdy w życiu nie wybierać Vectry!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Wie ktoś może jak teraz wyglądają warunki na dziale technicznym, jak z pensją i socjalem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

mnie interesuje praca w dziale it - wsparcie
ktoś może coś napisać o zarobkach i klimacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

nie polecam atmosfera beznadziejna kasa też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

czy ktos sie orientuje na czym polega praca na stanowisku konsultant dzialu windykacji?? czy jest to praca na tzw. sluchawkach?? ile placa na tym stanowisku??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Nie wiem czy ktoś przegląda jeszcze to forum, ale zdecydowanie odradzam!
Jest 25.03.2014 a ja jeszcze nie dostałem wypłaty za luty!
Na rozmowie dostałem informacje, ze rachunki pojawiają się miedzy 5-10 następnego miesiąca, regulaminowo mają 14 dni na wypłatę, ale to w sumie w praktyce max tydzień trwa. Rzeczywistość jest inna. Rachunek 17, wypłaty do dziś nie zobaczyłem. Jeśli masz dom na utrzymaniu, nie polecam!
Może i atmosfera fajna, ale do cholery tyle czekać na kasę? Pracujesz od 1 lutego do 28, a kasę masz zaraz przed 1 kwietnia. No przecież to śmieszne jest! Dlatego odszedłem do innej pracy, bo to nie jest normalne... Każde call center ma lekkie opóźnienie, ale zazwyczaj to jest ustalone: 10/15/20. A tutaj teoretycznie może kasa być nawet w kwietniu...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Sytuacja powtarza się miesiąc w miesiąc od dłuższego czasu, obecnie nie ma jeszcze wypłat za kwiecień... żenada.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

A ja może z innej beczki: czy ich usługi są rzetelne i ich produkt atrakcyjny dla klienta ?? Nie wiem też czy obszar ich działania obejmuje miejsce w którym mieszkam, tj. południowy Gdańsk. Pytam z powodu bardzo częstych awarii TV i internetu oraz stacjonarnego (mam wykupiony pakiet 3 mediów, bo dałem się niestety zbajerować PH 3 lata temu przed przeprowadzką. W poprzednim miejscu zamieszkania miałem tego samego operatora i awarie były sporadyczne). Ostatnia awaria miała miejsce na dzień przed wyborami gdy transmitowany był finał LM w Lizbonie. Oczywiście go nie obejrzałem (podobno 'z winy warunków atmosferycznych' czyt. obfitych opadów deszczu - słowa pracownika techn.), a czasu na pełną retransmisję w necie nie mam. Niestety nową umowę mogę zawrzeć dopiero w 2016 (za wcześniejsze zerwanie umowy grozi mi spora kara finansowa). Kocham UPC (raczej same zło) i tel. do Katowic w sobotę wieczór ;-((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Pracuje tam ktoś w Sekcji Korespondencji i Reklamacji? Na czym polega ta praca -to jest odpisywanie na @?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

To jest odpisywanie na reklamacje i pisma od klientów np. ktoś pisze, że nie podoba mu się to i tamto, że źle zostało coś naliczone, że usługa nie działała wtedy i wtedy i chce zwrot kasy, że nie ma tego i tamtego kanału i kiedy będzie itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

a mogłabyś coś więcej powiedzieć? Jak z wynagrodzeniem? Jest sens tam ogólnie startować z CV, czy praca wybitnie tymczasowa?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

To zależy ile oczekujesz - umowa zlecenie, nie wiem jak obecnie z wynagrodzeniem, ale kokosów tam nie zarobisz. Jak jesteś studentem to na piwo będzie, utrzymać rodzinę już gorzej. Ale nie zniechęcam - może się coś zmieniło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Ale z 1600 na reke na tym stanowisku bedzie, czy nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezbyt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

a ktoś może coś powiedziec o pracy w dziale zaopatrzenia?
Pojawiło się ogłoszenie, ogólnie moja branża, ale jak czytam wasze komentarze to głęboko się zastanawiam heheh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

odradzam, wczoraj zlozylem wypowiedzenie.. cala firma - to jedna wielka zenada.. wyplate za maj otrzymalem w lipcu i zle byla policzona.. Oczywiscie na moja niekorzysc i formatke czyli wyplate dostane dopiero przy kolejnej wyplacie.. czyt. za miesiac... Nie szanuja pracownikow, cisnienie na sprzedaz , odradzam !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Zgadzam się z Kacprem, tylko że ja JESZCZE pracuję. Błędy w formatkach to pikuś. Najlepsze to jest to, że te błędy są z winy osób które podliczają miesięczny bilans a na kolejną formatkę oczywiśie z jeszcze mniejsza kwotą czeka się cały kolejny miesiąc. Szkoda życia, nerwów i zdrowia. Ciągle każdy na siebie donosi, obgaduje. Atmosfera jest OKROPNA.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

ile w vectrze obecnie płacą na h?bo zostałam zaproszona na rozmowę,ale mam możliwość pracowania gdzie indziej i chcę się dowiedzięć czy w vectrze warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Zarobki to 8zł/h więc jak sobie odliczysz podatek to zostaje jakieś 5zł + prowizja, która nie będę ukrywać może być wysoka.

Pracowałem w Vectrze i moje zarobki wynosiły 3,5 - 5tys, zarobki spadły jak prezesi poobcinali pensje w maju i spadły do ok 3tys ale jak na 6h pracy jest dobrze. Wydaje się super, ale żebby mieć taką kasę trzeba zatracić sumienie, tutaj sprzedaż ma z prawdziwą sprzedażą niewiele wspólnego, praca polega na wciskaniu nieświadomym dziadkom internetów chociaż nie mają komputerów.. Straszne jest to, że lderzy chwalą takie zachowanie. Ciąle slyszysz tylko "więcej i wiecej" tyczy się to oczywiście wyników. Wszechobecny wyścig szczurów - wyniki publicznie pokazywane, najsłabsi zaznaczani na czerwono. Jak lubbisz taką atmosfere to praca dla Ciebie. NIE POLECAM
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

teraz juz dają 7 zl/h brutto oczywiscie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

no, ale większość z Was pisze o pracy na sprzedaży. Obsługa nie ma takich problemów z formatkami - tam nie wyliczają prowizji, bo nie ma z czego, zarobki są uzależnione od wyrobionej liczby godzin... nie wiem czy coś się zmieniło, ale ja miałam około 9 zł na godzinę. Pracowałam tam rok i było spoko. Pracę można na pewno polecić studentom, bo mają mniej kasy odciąganej z wypłaty. :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Gruby udaje kierownika a w rzeczywistosci nic nie wie tylko siedzi na kompie o oglada filmy przez co przeszkadza w pracy nam tym ,którzy muszą się nieco natrudzic aby zarobic na chleb.
Ciagle ściemnia i myśli ,ze ja głupi jestem i nabiore sie na jego historyjki.

Co do wyplat to jakas masakra..ciagle cos sie nie zgadza i raz daja tyle a kolejnego dnia znow zmieniaja i zabieraja.
Tam nie idzie sie niczego doliczyc chyba ze podstawy za przepracowane godziny. Jeżelu chodzi o kase to da sie zarobic nawet dużo ale czy warto się męczyć ?

Brud smrod ...nasza sala wyglada gorzej niz akademik po imprezie...wszedzie kubki, brudna wykladzina, zapchany kibel ktory sie wylewa ,ciagle zamkniete toalety.

ODRADZAM!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Zarobić kasę da się, 6,5 h dziennie cały dzień wolny, moj lider był spoko.
Zwolniłem się ponieważ, w jechać do mnie do domu a mieszkalem w gdansku tylko tymczasowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Na dziale polaczen przychodzacych. Jest spoko jak jestes dobrym sprzedawca to fiata 126 lub poloneza sobie kupisz na wyplate.Sporo imigrantow tu pracuje z Elblaga.Podobno w Elblagu wisza plakaty ze Vectra szuka ukraincow.Ludzie z Elblaga podaja sie za ukraincow a osoby rekrutujace naiwnie daja sie nabrac.Jezeli chodzi o awanse.to ciezko jest tu taki Emil zloty chlopiec.Super sprzedawca chodzacy talent pracuje w pocie czola z wszelkimi przeciwnosciami losu.Kazdy tu wie ze awans powinien byc mu pisany .Chlopaka kierownictwo nie docenia a szkoda bo powinien byc dyrektorem sprzedazy a zrobil by porzadek.Nie dbaja tu o ukraincow z Elblaga. Sama praca jest wporzo ale musisz umiec sprzedawac a wtedy kupisz sobie wszystko do nowego malucha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Vectra Gdynia - opinie

Haha potwierdzam, Emil złoty pracownik! Na kierasa na wycha niech rekrutuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co się robi w dziale obsługi reklamacji i korespondencji? To praca typowo na słuchawce? Czy odpisywanie na maile i czasem dzwonienie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak , i trzeba przejść etapy i uczenie się 20 stronicowej książeczki , koleżanka mi to pokazywała jak mieli ją wziąśc ale nie wzieli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak jest z wypowiedzeniem? Czy trzeba jeszcze zgodnie z umowa te dwa tygodnie pracować? Dostałem lepsza ofertę pracy i chciałbym zacząć juz pd następnego tygodnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Umowa zlecenie to przecież śmieciówka, tyłek nią możesz podetrzeć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

DGP Security Partner - kwalifikowany pracownik ochrony - obiekt wojskowy (4 odpowiedzi)

ktoś coś wie na temat tego ogłoszenia ?? pojawia się od dobrego tygodnia wysłałem już 2x cv ale...