Prezent dla Rodziców - Ślub

Cześć dziewczyny, jak w temacie - macie może jakiś pomysł na prezent dla rodziców z okazji ślubu? Chcielibyśmy uniknąć wazonów i kurzozbieraczy typu figurki słoników. Za wszelkie pomysły z góry dziękuję! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prezent dla Rodziców - Ślub

Ale rodZice sie pobieraja? Czy jakas okrągła rocznica?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie, nie sprecyzowałam, przepraszam za zamieszanie. Ślub biorę ja a szukam prezentu na wyjątkowe podziękowanie dla rodziców :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My zrobilismy( maz dla swoich i ja dla swoich rodzicow) podziekowania w stylu dyplomu ze zdjeciem. Kazde z nas wybralo swoje zdjecie z dziecinstwa na ktorym bylismy z rodzicami. Napisalismy od siebie kilka slow w formie kkrotkich wierszykow. W Gdansku na Tkackiej jest galeria Mala Zabka. Pani wykonuje tam dyplomy na zamowienie. Ma takze ogromny wybor juz gotowych. wlasnie tam pani nam to wszystko zgrabnie rozmiescila i wydrukowala na ozdobnym papierze. Zapakowalismy dyplomy do tub i razem ze storczykami po kilku slowach podziekowan od siebie wreczylismy rodzicom na weselu.
Wlasnie tam pani nam zrobila
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za podpowiedź! Ciekawy pomysł, taki spersonalizowany :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla rodziców w formie podziękowania dobrze też sprawdzają się filmy nagrane przez członków rodziny z różnych miejsc, gdzie rodzice przebywali. Można je puścić podczas uroczystości a na pewno rodzicom zakręci się łezka w oku. Bukiet przepięknych kwiatów dopełni całości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My daliśmy rodzicom taką skrzyneczkę ze słodyczami, kawą, dobrym alkoholem, wszystko się przydało i nic nie zmarnowało. :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My daliśmy wino w personalizowanych skrzynkach oraz słodkości i kwiaty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To też dobry pomysł :) Smakołyki zawsze cieszą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Naturalne sposoby powiekszenia biustu (43 odpowiedzi)

Dziewczyny czy są jakieś naturalne sposoby powiększenia biustu? Inne niż operacja czy...

Kupujcie może naturalne kosmetyki? (82 odpowiedzi)

Cześć. Kupujcie może naturalne kosmetyki? Możecie polecić mi jakiś dobry sklep oferujący szeroki...

Rozczarowana (3 odpowiedzi)

Nie polecam Krzysztofa Szponara nie wywiązuje się ze spraw do końca lub nie załatwia ich wcale a...