Program wspomagający produktywność pracowników

Cześć, czy ktoś zna program wspomagający produktywność pracowników? Można do tego zaliczyć aplikacje oparte na rozmaitych zleceniach i technikach zwiększających produktywność oraz wszelkie programy służące do harmonogramowania i następnie sprawdzania zgodności z tym harmonogramem. Czy ktoś może mi polecić jakąś tego typu aplikację?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem, czy zauważyłoś, ale ludzie to nie roboty.
Powyższe jest wersją "light" komentarza: "weź się pie..lnij w łeb i zacznij z ludźmi rozmawiać"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest taki program.bardzo znany.lecz niechętnie zgrywania na dysk twardy pracodawcy. Nazywa się PODWYŻKI
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

WItam!
Ja mogę polecić Tobie taki program, jest nim http://pmcompass.pl/. Przydatny jest do zarządzania zasobami ludzkimi, ale też budżetem czy czasem. U mnie w firmie się sprawdził, może Tobie też się przyda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

CDN Hosting (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z was korzystał z tego rodzaju hostingu? Jakie są główne korzyści płynące z użycia CDN...

Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta (165 odpowiedzi)

Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ? Rozwód, podział majątku,...

Dobry , tani adwokat trójmiasto (3 odpowiedzi)

Witam mam pytanie o rozwód. Chcemy z mężem się rozejść bez orzekania o winie , mamy majątek do...