Proszę o opinię n/t kierunku technik informatyk

Temat dostępny też na forum: Profesja
Interesuje mnie przekwalifikowanie się, do tego informują, że kierunek za darmo, wiec interesują mnie opinię na temat tego kierunku. Czy zajęcia są dobrze prowadzone, czy może na tzw "odwal". Proszę o opinię

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Proszę o opinię n/t kierunku technik informatyk

Nie wiem jak jest w Profesji, ale byłam na tym kierunku w podobnej szkole i sami wykładowcy mówili, że placówce zależy tylko na ilości uczniów, żeby zgarnąć jak najwięcej kasy z dofinansowania. Poziom ogólnie żenujący, choć 2 wykładowców się nawet starało, gdy ktoś wykazał zainteresowanie jakimś tematem. W połowie zrezygnowałam, gdyż nie zależało mi na papierku, lecz konkretnej wiedzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Proszę o opinię n/t kierunku technik informatyk

Witam,
jak wiemy, w szkołach policealnych jest różnie, dlatego najlepiej przekonać się samemu :)
W tej chwili trwa rekrutacja. Kierunek jest bezpłatny - brak czesnego. Zajęcia rozpoczną się na początku października.
Serdecznie zapraszamy do naszego sekretariatu, który znajduję się na ulicy Targu Drzewny 3/7.
Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że do zobaczenia :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Proszę o opinię n/t kierunku technik informatyk

Witam, może ktoś się wypowie więcej na temat kierunku informatyk w tej szkole, też jestem zainteresowany szkołą policealną w tym kierunku, tylko nie wiem którą szkołę wybrać. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Proszę o opinię n/t kierunku technik informatyk

a technik informatyk z TEB Edukacji? ktoścoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Proszę o opinię n/t kierunku technik informatyk

ja robiłam technika elektroniki i informatyki medycznej , wiec nie to samo, ale podobne. byłam bardzo zadowolona z zajęć, prowadzący naprawdę chcieli nas uczyć, atmosfera ok, ogólnie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Proszę o opinię n/t kierunku technik informatyk

Witam, chciałabym skontaktować się z Panią, bo mam kilka pytań odnośnie kierunku, proszę o kontakt mój adres mailowy:
joannajagodakozak@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Technik Eletroniki i Informatyki Medycznej: polecam. Teraz uruchamiają w szkole medycznej Nova. Można się zapisać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Proszę o opinię n/t kierunku technik informatyk

Szkoły policealne nie uczą!
One żerują na dotacjach za ucznia!
Zastanów sie czy matura w 6 miesięcy coś daje.
Technik informatyki i co nauczą ciebie jak należy uzywać pakietu birowego.
Już mamy inne czasy papier nic nie załatwia a u pracodawców liczą sie tylko szkołydzienne i to najlepiej państwowe istniejące od lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Proszę o opinię n/t kierunku technik informatyk

Powiem tak, niezła ściema, bo akurat jestem technikiem informatykiem. (Moje wykształcenie to mgr na uniwerku + jakieś podyplomówki, a ta informatyka to był dodatek i nie dla papierka, a DLA WIEDZY i UMIEJĘTNOŚCI).
Technik informatyk to świetna opcja dla tych, którzy chcą mieć rozeznanie w informatyce. A do tego nauka: Flasha, Corela, C++, Linuxa, Accessa, html. +dużo innych rzeczy, które osobiście mnie nie interesują jak np. sieci.
Co do Microsoft Office (bo pakietów biurowych jest ogrom), chyba sobie nie zdajesz sprawy, w jakim stopniu ludzie nie potrafią obsługiwać takich programów (a do wcięcia pierwszego wiersza akapitu używają spacji).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Proszę o opinię n/t kierunku technik informatyk

Witam!

Będę kończył liceum i myślę nad szkołą policealną kierunek technik informatyk. W LO z informatyki dużo godzin nie miałem i mam pytanie czy to trudny kierunek ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Proszę o opinię n/t kierunku technik informatyk

Prace zaliczeniowe z I semestru http://filegator.pl/YZThHiJGep
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Proszę o opinię n/t kierunku technik informatyk

zdaje 15% to horror
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Proszę o opinię n/t kierunku technik informatyk

A gdzie się uczyłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Proszę o opinię n/t kierunku technik informatyk

Polecam CKZIU1 w Gdańsku. Poziom na dobrym poziomie. Szkoła jest darmowa i za nic się nie płaci - nie pobierają czesnego i opłat za zaświadczenia itp. http://www.ckziu1.gda.pl/kkz-technik-informatyk.html
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Proszę o opinię n/t kierunku technik informatyk

ja również polecam tę szkołę. (Profesja to żenada).
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam zrobić technika z informatyki w Cosinusie, bo mają dobry poziom i sprzęt, a nic się nie płaci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Centralpark - opinie i oceny (44 odpowiedzi)

Centralpark to strzeliste, 16-piętrowe budynki mieszkalne, które powstaną w centrum os. Morena....

Vista (16 odpowiedzi)

W najbliższym sąsiedztwie powstającego budynku znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie,...

Leśna Dolina (20 odpowiedzi)

Lokalizacja osiedla Leśna Dolina pośród drzew i w bliskiej odległości od Parku Krajobrazowego...