Prosze o opinie szkola podstawowa nr 18 w brzeznie czy szkola podstawowa nr 55 w Nowym Porcie

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Brzeźno Nowy Port
Witam
Czy moge prosic o opinie wyzej wymienionych szkol?
dziekuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

up up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Prosze o opinie szkola podstawowa nr 18 w brzeznie czy szkola podstawowa nr 55 w Nowym Porcie

Moim zdaniem jest lepsza w Brzeznie. Jest lepsza opieka dla dzieci i maja inne podejscie nauczyciele. Wiem bo duzo osob z Portu sie przepisuje do Brzezno. Duzo mam z najomych.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

zdecydowanie SP nr 18w ZSO 10 . Dobra kadra z empatycznym podejsciem do dzieciaków. Odpowiedni poziom nauki! Ostatnio sporo sie tu dzieje. wejdz na stronę internetową lub facebook.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Brzeźno
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Prosze o opinie szkola podstawowa nr 18 w brzeznie czy szkola podstawowa nr 55 w Nowym Porcie

Szkoła w Brzeźnie.
Jest lepsza kadra pedagogiczna,dzieci są diagnozowanie od klasy O-chodzi mi o to ze jeżeli dziecko może mieć w przyszłości problemy dysortografia,dyzgrafia itp. to nauczyciele to komunikują rodzicom wcześniej,również wszelkiego rodzaju nieprawidłowości wychowawcze gdzie można zacząć dużo wcześniej z dzieckiem pracować. W szkole 55 do czwartej klasy nie potrafiono wyjaśnić dlaczego dziecko niechętnie się uczy i popełnia błędy aż w końcu musieliśmy wszystkim zająć się sami bo p.pedagog ani nauczyciele nie widzieli problemu.Dzieci w sp18 również mają inne podejście do ,,życia,,są pomocne,nauczone empatii i obserwując je np.kiedy grupka dzieciaków z klas starszych wraca do domu wydają się być zdecydowanie mniej wulgarni.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

W żadnym wypadku 55. Bałagan, kolesiostwo i te rządzące się paniusie z szatni, która=e otwierają ją prawie z dzwonkiem. Czekamy tylko az któreś z dzieci zleci ze schodów przed szatnią!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pracowałam w 55 jako nauczyciel na zastępstwo i muszę powiedzieć, że cała kadra jest super , fajna mała szkoła:) a uczniowie rożni jak wszędzie.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

55 - MASAKRA!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żadna z nich
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum

Co na okno do pokoju dziecięcego? (24 odpowiedzi)

Chcemy już powoli urządzać pokoik dla córeczki i zastanawiam się czy na okno najlepsze będą...

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

Nocleg z dzieckiem w Krakowie lub okolicach (4 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone miejsca? Potrzebujemy 2/3 noclegi: dwoje dorosłych i jedno...