Prosze o radę

Witam serdecznie wszystkich mieszkańców tej dzielnicy ,mam do Państwa ogromną prośbę noszę się z zamiarem kupna mieszkania na osiedlu i chciałabym zapytać Państwa czy warto zainwestować w takie mieszkanko jestem z daleka i kompletnie nie znam tej dzielnicy ba nie znam gdyni wiem ,że ludzie narzekają na samoloty latające w nocy jest coś jeszcze jakieś plusy i minusy?Proszę o pomoc z góry dziękuję
Kasia z Podhala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prosze o radę

warunek trzeba mieć własne auto
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prosze o radę

Dziękuję bardzo za odpowiedz a poza tym sa jeszcze jakieś minusy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prosze o radę

jeden minus to to że ja już tam nie mieszkam może dla ciebie lepiej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prosze o radę

kiepsko...taniej w Rumi...a rzut beretem do Gdyni
najlepiej Rumia-Janowo
Babie Doły to jednak taka trochę.... oddzielona dzielnica
no chyba,że ma się dużo kasy to od razu szukać w Orłowie...poza tym wszędzie coś budują
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prosze o radę

Drga Pani...
Zależy czego Pani szuka...
Babie Doły zalety:
-kameralne miejsce
-parę minut na plażę....przepiękną
-plener,las, polana
-3 km droga rowerowa dla wszystkich
-parę minut do szkoły podstawowej i przedszkola....nowoczesny kompleks
Babie Doły wady:
-20 minut od centrum
-2 autobusy( auto raczej potrzebne)
-plotkary;-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prosze o radę

20 minut od centrum autobusem ... autobus nr 209 do Placu Kaszubskiego- czas przejazdu z Babich Dołów- dokładnie 24 minuty- 7 kursów od 5 rano do g.8, potem tylko 5 kursów do godziny 16; autobus nr 109 jeździ częściej ale dłuższą trasą, co oczywiście wydłuża czas, praktycznie do pól godziny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prosze o radę

Wszystkim serdecznie dziekuje za odpowiedzi bardzo przydatne Chodzi mi o zakup mieszkania tylko i wyłącznie na wakacje a w ciagu roku na wynajem np dla studentów dziekuje jeszcze raz i serdeczne pozdrowienia z pod samiuśkich Tater :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Prosze o radę

nie wiem kto tam wynajmie mieszkanie, ale na pewno nie studenci zdecydowanie zly dojazd do centrum a studenci nie tylko studiuja, chyba ze cena wynajmu bylaby bardzo bardzo niska. Juz jak ktos wyzej pisal wynajac w Redzie czy Rumi bo jest SKM i lepiej skomunikowane z Trojmiastem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prosze o radę

Oj problemy będą ze studentami będą głośne są a tu same spokojniutkie ludziska emeryci którzy spokoju chcą zaznać a ściany mieszkań cienkie jak z płyty paździerzowej .Byle co a policja pod drzwiami i telefony do Tatr i po co :) Pozdr luzak
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.