Przedszkole Gdynia Stonoga - proszę o opinie.

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
hej dziewczyny, chciałabym zebrać opinię na temat przedszkola. Czy któraś z was może mi coś więcej powiedzieć/doradzić/odradzić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przedszkole Gdynia Stonoga - proszę o opinie.

Nie polecam kadra zmienia się co chwile. Jedzenie bardzo słabej jakości porcje małe chleb zawsze tylko z margaryna bo o maśle nikt tam nie słyszał. Moje dziecko za każdym razem wracali głodne i zapłakane.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Przedszkole Gdynia Stonoga - proszę o opinie.

Niestety to prawda...przedszkole stawia na ilosc a nie na jakosc...dzieci traktowane sa jak zlo konieczne...nadmiar zajec wprowadza chaos...duzo dzieci placze...troche przygnebiajace to przedszkole...przypadkowe nauczycielki...kraty w oknach...brak terenu rekreacyjnego...zdecydowanie odradzam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Przedszkole Gdynia Stonoga - proszę o opinie.

Wiele by pisać samych złych rzeczy , ale jest blokada na forum i nic złego nie napiszesz! Bo odrazu cie banują Sprytne !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Przedszkole Gdynia Stonoga - proszę o opinie.

pracowałam tam więc wiem co tam się dzieje "od środka" zdecydowane nie polecam. nie oddałam tam swojego dziecka. kadra to pomyłka totalna, porażka....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10

Jest to nasze drugie przedszkole i mamy porównanie.Z całego serca mogę polecić przedszkole. Stonoge.
Dużo fajnych zajęć,wycieczki i co najważniejsze własna kuchnia.
Jak narazie syn chętnie chodzi do przedszkola,a to jest dla mnie najważniejsze,bo wiem,ze zostawiam go w dobrych rekach.
Wspaniałe Panie,które serdecznie pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ta "własna kuchnia" właśnie nie jest plusem tej placówki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ania,
A coś więcej? Prawie każde przedszkole ma własna kuchnie, chciałam tam oddać synka a teraz się waham
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

a dlaczego ????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Negatywny komentarz od pani,ktora pracowała w przedszkolu to rozumiem,ze to ta ,ktora zostala zwolniona
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Przedszkole Gdynia Stonoga - proszę o opinie.

To prawda.Z pozoru wydaje sie ok...kolorowo i wesolo jednak rzeczywistosc jest inna.Przypadkowe panie (wiekszosc) i poziom edukacji tragiczny.Full przypadkowych zajec bez ladu i skladu.Chaos.Nie polecam najgorszemu wrogowi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

Czyżby napisała sfrustrowana zwolniona pracownica a może konkurencja z góry nie śpi? Jeszcze ta "pani od margaryny" słabe. Była pani w kuchni? Próbowała posiłków? Moja córka chodzi 3 rok do tego przedszkola do grupy anglojęzycznej ( pozdrowienia dla Pani Anny) i robi duże postępy. Co do kadry to większość Pań ma tytuł magistra, pasje. Widać, że wkładają cale serce w swoją pracę nad dzieciaczkami. Ja gorąco polecam przedszkole Stonoga.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

jest to nasze drugie przedszkole wiec mam porownanie i jestesmy super zadowoleni syn chodzi z wielka ochota panie sympatyczne super kontakt z dziecmi oraz rodzicami nauka na najwyzszym poziomie dzieci przygotowane do szkoly konczac grupe zerowkowa umieja czytac i pisac zajecia dodatkowe bardzo ciekawe ustalane na zebraniach z rodzicami kuchnia dopasowana do dzieci i nie zgodze sie ze dzieci glodne bo zawsze mozna prosic dokladki a to ze czasem po powrocie pierwsze co zaglada do lodowki to kwestia wzrostu i wzmozonego apetytu plac zabaw podzielony na dwie czesci sloneczna i zaciemniona w razie upalnych dni polecam szczerze i moje drugie dziecko napewno tam tez bedzie uczeszczac
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Moje dziecko jest w tej "zerówce" właśnie przerabia liczbę 10 mimo że od dawna liczy do stu, zero przeszkolenia, nawet nie wie Pani prowadząca jak się prawidłowo trzyma długopis przy pisaniu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

A było to zgłoszone u kadry aby podwyższyć poziom edukacji?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Małe mieszkanko jak sobie radzicie!! :) (116 odpowiedzi)

Troszkę inny wątek mam nadzieje że znajdą się też rodzinki które mieszkają w 1 pokojowym...

Dieta Montignaca (307 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może dietę Montignaca? Słyszałam, że jest bardzo...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...