Przegląd samochodu

Witam, gdzie zrobię tanio przegląd samochodu? Dopiero przeprowadziłem się do Gdańska i nie bardzo orientuję się w cenach.
Polećcie coś sprawdzonego i bezproblemowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przegląd diagnostyczny (coroczny) we wszystkich stacjach kosztuje tyle samo, bo cena jest narzucona urzędowo.
A bezproblemowo...Nie sądzisz chyba, że ktoś publicznie poda miejsce, gdzie nie robią problemów przy przeglądzie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie no spokojnie. Nie wiedziałem szczerze mówiąc, że wszędzie są te same ceny. Gdańsk jak i każde inne większe miasto, jest drogie jeżeli chodzi o kwestie samochodu etd. więc stąd moje pytanie. Ok dzięki za odpowiedź i pozdrawiam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma tanio na każdej stacji cena ta sama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spoko dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam bardzo gorąco stację Speed car przy ulicy Rzeczpospolitej 8 ! bardzo miła obsługa, czas oczekiwania też krótki, mój samochodzik śmiga jak pszczółka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

po przeględzie technicznym śmiga jak pszczółka? to co oni tam zrobili?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tłumiku zrobiła się dziura przy wyjeździe z kanału.... to teraz bzyczy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...