Przeprowadziliście sie do Gdańska i trochę Wam nudno/ smutno?

Temat dostępny też na forum: Morena
Cześć,

postanowiłam założyć odrębny wątek bo takiego nie znalazłam.

Jestem NOWA w Trójmieście, a dokładnie w Gdańsku. W sumie już tu siedzę 6 miesięcy, ale wcześniej jakoś nie miałam czasu.....Szukam ciekawych osób, które tak jak ja przeprowadziły się tutaj ze względu na pracę i swoich znajomych i ulubione miejsca zostawiły w swoich rodzinnych stronach. Ja swoją zostawiłam w Poznaniu.
Nie masz z kim iść na piwo/ wino/ kawę, a może jakiś wypad do kina, albo na wystawę, a może bilard? Wspólne leniuchowanie na plaży, albo wypad na basen. Możliwości jest wiele, ale nie zawsze samemu się chce gdzieś iść.

Mam 30+, lubię gotować, pływać, poznawać nowych ludzi i nowe miejsca, lubię mini wypady gdzieś za miasto, rowerowe wycieczki, spacery wieczorową porą, nowe restauracje zwłaszcza z kuchnią orient.

Czego nie lubię:
prostactwa, bycia nieuprzejmym, oceniania kogoś jeśli się go nie zna, marudzenia

Jeśli tak jak ja nie bardzo wiesz jak się zadomowić w Trójmieście napisz.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadziliście sie do Gdańska i trochę Wam nudno/ smutno?

bez niepotrzebnego marudzenia... :D !
hej, jak masz ochotę wyskoczyć gdzieś w wolnej chwili, czy to rowerek czy basen bo cokolwiek przyjdzie Ci innego ciekawego do głowy odezwij sie, kppp87@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadziliście sie do Gdańska i trochę Wam nudno/ smutno?

:-)

Witam,

a z kim mam przyjemność?

pozdrawiam
Magda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadziliście sie do Gdańska i trochę Wam nudno/ smutno?

Ja również się oferuję swój czas:D
Paweł 29,
507 602 287
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadziliście sie do Gdańska i trochę Wam nudno/ smutno?

Hej Magda ja z kolei na odwrót :) Pozdrawiam z Poznania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadziliście sie do Gdańska i trochę Wam nudno/ smutno?

Hej Kasia

powodzenia życzę w Poznaniu, to dobre miasto fajnie się tam mieszka. Służę też radą co i gdzie można tam robić.

pozdrawiam
Magda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadziliście sie do Gdańska i trochę Wam nudno/ smutno?

Hejka,

Też jakieś 6 miesięcy temu przeprowadziłam się do Gdańska wraz z moją rodzinką. Oczywiście za "chlebem". ;-) Także 30 plus i z chęcią gdzieś sobie wyskoczę, oderwę się od "prac domowych". Ostatnio bardziej niż zwykle interesuję się fotografią, lubie podróżować oraz pływać, dobre kino, komediowe seriale, czasami ploteczki oraz dobrą kuchnię.

Pozdrawiam, Justyna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadziliście sie do Gdańska i trochę Wam nudno/ smutno?

Hej!

Mieszkam tu dłużej ale lubię poznawać nowe osoby. Lubię ludzi. :) Z zawodu jestem plastykiem a z zamiłowania przyrodnikiem. Lubię podróże choć teraz prowadzę bardziej osiadły tryb życia ze względu na to, że jestem mamą. :) Pracuję w domu więc dosyć swobodnie dysponuję czasem (zwłaszcza do 16 kiedy muszę odebrać córkę z przedszkola, ale wieczory też wchodzą w grę).

Pozdrawiam
Kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podaję swojego maila. :)

kasia.morena@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj też na meetapie. To jest taka aplikacja, w której są różne wydarzenia, na które można pójść i poznać nowych ludzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

Polecicie jakąś dobrą książkę? (33 odpowiedzi)

Hej, szukam nowej i ciekawej lektury. :) polecicie coś?

Jak nauczyć się prowadzić sklep internetowy (11 odpowiedzi)

Jestem tutaj nowa, także bardzo proszę o wyrozumiałość Pomagam tacie rozkręcić jego biznes...