Przepuklina odbytu w pochwie (rectocele) po porodzie

Czy ktoras z Was boryka się z problemem uwypuklenia odbytu do pochwy? Moje bardzo mi przeszkadza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przepuklina odbytu w pochwie (rectocele) po porodzie

Jakie badania robiłaś? Ja byłam u proktologa z innymi schorzeniami ale podejrzewam u siebie i to. Mam ogromne problemy z wypróżnianiem, Ty też? Jak Se radzisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przepuklina odbytu w pochwie (rectocele) po porodzie

Proktolog zazwyczaj potrafi to rozpoznać - mi zauważył w początkowym stadium. Jest coś takiego jak defekografia ale nie wiem czy gdzieś to u nas robią. Z wyproznieniami tez tak sobie. Przede wszystkim unikam dzwiganiai parcia na toalecie, chodzę do toalety tylko jak czuje wyraźną potrzebę, staram się odpowiednio siedzieć przy wyproznienianiu, dużo pić i jeść lekkostrawnie, unikam mleka sera żółtego dużych porcji mięsa, blonnik bardzo pomaga - czasem biorę na zmianę lactulose, fibroxine, colon c, jak trzeba czopki. Psychicznie ogólnie słabo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przepuklina odbytu w pochwie (rectocele) po porodzie

Czemu ten wątek się urwał ? ;(
Dziewczyny jak sobie z tym poradziliście ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Mały członek faceta (6 odpowiedzi)

Witam Otóż przez dłuższy czas seks nie sprawia mi przyjemności. Mianowicie zastanawiam się czy...

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

Pytanie zdrowotne (3 odpowiedzi)

Hej, nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca na umieszczenie tego, więc myślę, że mogę spróbować...