Pszenna brak kultury kierowcow

Na ul Pszennej są kałuże , wszyscy wiedzą ale kultura kierowców jadących jest poniżej przeciętnej.
jedzie taka lalunia samochodem i całym inpetetm wjeżdża w kałużę chapiąć przechodniów i inne samochody i ani się nie obejrzy jedzie dalej WSTYD
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pszenna brak kultury kierowcow

Podpisuję się pod tym postem.

Szczególne pozdrowienia dla pani z białego SUVa, która drugi raz chciała urządzić mi kąpiel błotną.
Pierwszy raz jej się udało.
Nie wierzę, że nie zauważyła toczącego się przez kałużę motocykla.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pszenna brak kultury kierowcow

A ona to chyba wjezdza we wszytskie kaluze i wszystkich ochlapuje. Coz, pusto ma pod ta blond czupryna. A moze sie uwaza za krolowa Banina, w koncu jezdzi suvem a ci mysla ze wszystko im wolno.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pszenna brak kultury kierowcow

Chciałam przeprosić Pana, którego dziś ochlapałam na Pszennej. Zjechałam na przeciwległą krawędź, jechałam powoli, ale Pan stał na środku i odbierał paczkę od kuriera, nie na poboczu, a tam akurat była mała kałuża no i ponoć woda doleciała. Co nie uprawnia Pana do wygrażania mi i rzucanie za mną kamieniem! Na szczęście nie doleciał...kultura pieszych i ich agresja też daje wiele do życzenia...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Pszenna brak kultury kierowcow

zjem
pana i panią
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pszenna brak kultury kierowcow

Pozdrawiam Pana z opla CGR40VW który z impetem wjechał w najwieksza kałuże i prawie mnie ochlapal. Machalam Panu bo zgubił Pan w tej kałuży zderzak ale był Pan tak zajęty dodawaniem gazu ze chyba nie zauważył.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

wczoraj czarny golf jechał jak idiota po Pszennej ochalpując kierowców oraz pieszych. Rejestracja GD. Na pszennej powstały spore jeziorka więcej jak idiota jechał z impetem to możecie sobie wyobrazić co się działo.
I wiecie co to nie wstyd jak w pierwszym poście ktoś napisał to jest CHAMSTWO i zbydlęcenie zwyczajne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapisujcie nr. rejestracyjne i róbcie zdjęcia i na Policję albo na forum podawajcie. Nr. tablic są widoczne dla wszystkich. Ja raz za jedna babą pojechałem i powiedziałem jej co o tym myslę. Głupia zdziwiona gęba chamki zdziwiona była ,że jak to bo ona jedzie to z drogi śledzie.Prymityw i chamka
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja "pozdrawiam" kierowcę błekitnego Volvo (V40) kombi na GKA. Stałem na tym śmiesznym chodniku i miałem nadzieję, że Volvo przejedzie powoli. Przejechał zdrowo za szybko. Machnąłem mu ręką, on przeprosił swoją i swoją jazdę po kałuży kontynuował jak gdyby nie wiedział że należy zdjąć nogę z gazu.
Cham i tyle.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pszenna brak kultury kierowcow

Najlepsze w tym wszystkim jest to ,że to kobiety za kierownicą jeżdżą zbyt ostro widząc kałuże.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pszenna brak kultury kierowcow

One nie myślą bo jadą na ekscytacji ,pełne podziwu dla samych siebie,że wogóle umieją prowadzić auto:)))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niedawno o tym pisałem - AGRESJA kobiet za kierownica , jest tu taki watek na forum. Najgorsze sa jak widza inna fajna babkę na poboczu. Gaz do dechy i a masz .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Baby sa najgorsze, zwlaszcza blondyny w suvach ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasem też tą droga jadę i naprawdę nie jest łatwo. Dlaczego skupiacie się na obrażaniu siebie, zamiast zawalczyć o lepszą drogę? Bo ta jest sfuszerowana od początku i wymaga naprawy. Mieszkam w Baninie od 17 lat. Na Lipowej położyli asfalt. Zapomnieli o poboczu, o chodnikach dla pieszych. A Pępowo, dużo uboższa gmina- umiała położyć i asfalt, i chodnik i nawet ścieżkę rowerową. Może o to zawalczmy, że jak już nasza władza coś robi- to dobrze. A nie tylko prowizorka. Największe prace drogowe- to widzę przy Biedronce. A moim zdaniem- i tak za długo trwają.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko ok, tylko od kiedy Pępowo jest w innej gminie? Toż to sama gmina.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

zgadza się gmina Żukowo , powiat Kartuzy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

przeciez beda robili sciezke rowerowa od pempowa do pkm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...