Pytanie

Hej, mam pytanie do osób, które posiadają samochód, w którym bieg wsteczny wbija się do przodu, a nie jest pod biegiem 5. Czy jest to gorsze ustawienie skrzyni, czy nie ma to znaczenia?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kwestia przyzwyczajenia.
Mniej jest machania wajchą przy manewrach na parkingu.
Dla kobiety (szczególnie z twoim "stażem" za kierownicą) jest to rozwiązanie nieco gorsze, bo łatwiej o pomyłkę ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To nie jest zabawne! Ale wsteczny żeby wrzucić chyba trzeba się bardziej postarać niż 1?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No niestety. Nie da się tego uniknąć.
Nawet przy automacie trzeba się nieco postarać i czasami ruszyć wajchą ;]

BTW: z tego co pamiętam, najmniej obsługowy był Melex. Tylko przełącznik przód/tył ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale zawsze lepiej wrzucić wsteczny zamiast jedynki niż zamiast 6-ki :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@wdr:

Powiedz to właścicielom innych aut na parkingu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żeby wrzucić wsteczny zamiast jedynki, trzeba podnieść/wcisnąć zabezpieczenie, które uniemożliwia pomyłkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

oo! jakiś znafca motoryzacji szkoda że o kier-owcach ups! kier-owniczkach nie masz takiej wiedzy ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ile jeszcze wątków powstanie, zanim kupisz samochód? ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

W środku śnieżycy, przesiadałam się z mojego Samochodu do auta zastępczego, które miało opisany przez Ciebie układ biegów.
Nie było problemu. Uważam, że dla wielu kierowców może to być zaletą. Mózg poprzez ćwiczenia, wszystko ogarnie do rutyny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

weź może się zastanów nad tym czy chcesz narażać innych uczestników drogi na swoją "obecność" na drodze za kierownicą...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzięki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znow ta od lalusia..... Minie ćwierć wieku a ta dalej bedzie miec 100 pytan do... Chyba daj se spokoj z autem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...