Reanimacja laptopa

Gdzie na terenie Gdańska dobrze zajmą się laptopem? Chodzi mi generalnie o odnowienie go- robienie formata, wyczyszczenie z kurzu w środku, wgranie wszystkich potrzebnych plików itp. Laptop jest silny ale strasznie zapchany i zdecydowanie potrzebuje profesjonalnej ręki aby służyć mi jak za dawnych lat :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmnnn serwisów dobrych jest kilka. Jeżeli chodzi o mnie to polecałbym Enter Serwis bo tam zrobią ci to najszybciej i najlepiej. Jeżeli zależy ci na jakości a nie cenie to zdecydowanie będzie to najlepszy wybór. Do mnie kiedyś dzwonili 3 raz żeby dopytać się czy mogą robić to i to i ciągle raportowali o sytuacji bo o to prosiłem:) Świetni fachowcy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też dobre opinie słyszałem o nich. A jak jest z cenami? Bo to że są profesjonalistami to większość mówi ale przeważnie dobra jakość idzie w parze z wysoką ceną ;/ mam zamiar oddać tam Xbox'a do naprawy bo nie czyta płyt w ogóle ale boje się trochę ile sobie za to krzykną ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panowie z serwisu zawsze po diagnozie dzwonią ,informują o cenie i czasie naprawy - możesz na tą naprawę się zdecydować lub nie. Ja oddałam do nich lapka i Xbox'a - zawsze wychodziłam bardzo zadowolona .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Reanimacja laptopa

To nie lepiej samemu to zrobić? Format c to dość krótka komenda :). Instalacja windy jest też banalna.
A wyczyszczenie sprężonym powietrzem trudne nie jest....

Z niedziałającym Xbox to trochę trudniejszy temat-mozna spróbować z płytką czyszczącą. Potem już serwis zostaje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry szampon na łupież (38 odpowiedzi)

Dziewczyny doradźcie coś, bo już mi ręce opadają!

Rozwod dobry adwokat (398 odpowiedzi)

Witam czy ktos moze polecic dobrego adwokata z Gdyni badz Sopotu? Mam zamiar zlozyc pozew wiem ze...

Czy jest na forum osoba cierpiąca na niedoczynność tarczycy lub hashimoto?? (120 odpowiedzi)

Witam, Czy jest lub są tu osoby zmagające się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto ????...