Rekrutacja do 0 Chełm potrzebuję pomocy

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko
Drodzy rodzice,
Zmierzam zapisać swoją córkę do zerówki w szkole, z racji tego, że dopiero się przeprowadziłam potrzebowałabym Waszej rady.
Próbowałam znaleźć info w necie, ale słabo mi szło szukanie.

Jakie szkoły publiczne posiadające 0 w szkole są w obszarze Chełmu, gdzie zapisujecie swoje dzieci ?
Najlepiej numer szkoły i ulica :)

Moim pierwszym typem jest:
1. Szkoła Podstawowa 8 - Dragana ale dalej nie wiem podobno jest jakaś szkoła na Reformackiej

Bardzo będę wdzięczna za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Reformackiej jest szkoła nr 47, ma bardzo dobre opinie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

1. Szkoła Podstawowa 8 Dragana
2. Reformacka 47
i ??? jest jeszcze jakaś szkoła z 0 w pobliżu ? ktoś coś poleca ?

Czy 8 Duża i mała ( ta koło biedronki) to mają ten sam numer ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Biskupiej Górce jest świetna szkoła podstawowa nr 21, ale to już trochę dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Chełmie są teraz 3 szkoły gdzie będą klasy 0,mój starszy syn chodzi do 47 już do 6 klasy ,szkoła jest super mała ,czysta dobry poziom nauczania ,potem jest szkoła nr 8 mój młodszy syn tam chodzi niestety tak wyszło .W tym roku jest jeszcze ok nie ma zmian ,szkoła jako sam budynek jest tragiczny toalety masakra , szatnie, plac zabaw ,praktycznie go nie ma, piaskownica i mała zjeżdżalnia (Piszę o małym budynku ul Dragana).Od września będą dzieci chodzić na zmiany bo do budynku gdzie jest zerówka dojdą pierwsze klasy i zmianowość jest konieczna .Jest też trzecia szkoła jest to obecnie gimnazjum nr 3 od września również podstawówka i tak .Będą dwie klasy 0 podajże max 25 uczniów , dwie klasy pierwsze ,byłam na spotkaniu bo mój młodszy syn właśnie idzie od września do pierwszej klasy i właśnie go tam zapisałam i dowiedziałam się że dzieci które dojdą czyli 0 i 1 będę w jednym budynku na parterze oddzielone od gimnazjum i liceum ,będą miały swoją szatnie ,lekcje będą zaczynać w godzinach 8:30-9 do 14 . Dzieci mogą chodzić na dodatkowe zajęcia bezpłatne , jest też świetlica od 6:30 chyba do 17 (nie jestem pewna godziny końcowej .Będzie plac zabaw dla dzieci ,jeżeli nie skończą za szkoła bo obecnie budują to dzieci będą korzystać z placu zabaw na sąsiadującym przedszkolu (bezpieczne przejście żadnych ulic dosłownie jeden krok ze szkoły na przedszkole ) .Toalety na piętrze dzieci będą dostosowane dla nich ,Aha i nie jestem pewna ale chyba w szkole 47 też dzieci chodzą na zmiany ,nie wiem czy klasy 0 to już może jakas mama tutaj się znajdzie co jej dziecko tam chodzi i napisze.

Tak to jest ten sam numer szkoły ale młodsze dzieci tak jak pisałam są tylko w małym budynku .Do dużej szkoły chodzą tylko na obiady .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WIW bardzo Ci dziękuję za tak obszerną informację ! A czy ktoś wie może jak znaleźć to gimnazjum nr. 3 na liście wyboru pliku rekrutacyjnego czy jest to właśnie jako gimnazjum czy może jako podstawówka 3 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gimnazja przekształcane w podstawówki będą miały nadane nowe numery.
Ale udało mi się sprawdzić, ta podstawówka ma mieć nr 3.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie chyba zostaje nr 3 tak jak przed laty a ulica napewno Chałubińskiego 13.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (6 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Dziki w okolicy Więckowskiego (3 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...