szukam firmy DRZWI WEJŚCIOWE -GDYNIA (2) Muszę wstawić tz drzwi wejsciowe zew. blokowe i nie mam pojęcia z której... ip zaprojektowanie malej kuchni (4) Jak zaprojektować małą kuchnię w bloku,gdzie miejsce na postawienie krzesełka... koala aceton (3) gdzie mogę znaleźć stuprocentowy aceton? najlepiej w rejonach Oruni>>>\ EMI
Nadszedł czas na remont łazienki ;-( (53) Kilka lat temu kupiliśmy mieszkanie z rynku wtórnego z łazienką do remontu.... *SROKA* Problem z panelami- wada techniczna? Toksyczne panele? Gdzie dac je do analizy? (2) Panele leżą juz na podlodze ok 6 miesiecy, miesiac temu zauwazylismy na paru... ania dla fachowca (2) witam, mam pytanie czy fachowcom po remoncie oprócz zapłaty za usługę... myszka Żelowy zmywacz kleju remover - gdzie można kupić? PILNE! (4) Poszukuję czegoś, czym usunę zeschnięty super glue z blatu kuchennego.... Asia Usunięcie naklejonej reklamy na witrynie sklepowej (2) witam wiecie moze jak usunąć wielką reklamę piwa z szyby sklepowej ? chcę... pati Ogrzewanie panelami elektrycznymi (podczerwienią) - proszę o opinie (1) Witam, czy ktoś ogrzewa już swój dom/mieszkanie panelami na podczerwień?... OS ile kosztuje wymiana instalacji elektrycznej? (7) ile kosztuje wymiana instalacji elektrycznej w trzech pokojach, lazienka,... ebe Pokrycie dachu w strefie nadmorskiej - "gonty orła" się nie sprawdzają... (1) Witam serdecznie, Mam problem z dachem na 3-kondygnacyjnym budynku stojącym... nikko pomysł na łazienkę (16) witam, planuję remont kapitalny łazienki, nie mam na nią na razie żadnego... kasik2006i tapeta do kuchni zamiast tearktoy, gdzie jaka ? (40) proszę o jakieś porady i namiary w tym temacie nie pododabają mi się... Cytrynka 007 Łazienka (7) Witam. Za jakiś czas będziemy odbierać nasze mieszkanie. Chciałabym poznać... ewelinka1306 może ktos wie? (6) może ktoś wie ile kosztuje metr cekolowania mama Problem z ciepłą wodą (7) Witam, może ktoś będzie mógł pomóc. Odkręcam na maxa gorącą wodę, przez... EmS Wycena (16) Proszę o pomoc w wycenie roboty. Skucie posadzki około 20 m2. Posadzka razem... Grzegorz mała łazienka (2) witam mam prosbe do ludzi mieszkajacych na ul Spadzistej czy Oruni Górnej na... to ja Wałek do farby Magnat (4) Wie ktoś gdzie kupię oryginalny wałek Magnat? AsiaczeK_S_88 czy ktos robila samodzielnie czafe komandor (9) mam pytanie czy ktos robila samodzielnie szafe typu komandor? jaki jest mniej... julia