Pysznie, duże porcje i nieziemski klimat (1) Obsługa bardzo miła i sympatyczna w dodatku bardzo profesjonalna. Strojem... Paula Obiad weselny (1) W Kresowej wyprawiałam swoje wesele. Obsługa bardzo miła, zadbali o wystrój... Dorota Nigdy wiecej (1) Nie polecam! Rezewrwacja byla na 14:30. Z rodzina bylem 10 min wczesniej,... Krzysztof
Spotkanie rodzinne (1) Polecam. Kameralna. W sercu Gdańska. Miła obsługa. Dania wspaniałe. Herbata z... Ewa Super Obiad (1) Miałem przyjemność w ostatni weekend być w tej resutauracji. Zupa Ucha Mega,... Muru Polecam! (1) Ja również nie rozumiem ogromu krytycznych opinii. Wiele osób napisało, że... Aleksandra Słaba jakość w wysokiej cenie! (1) Sam lokal kiedyś ładny, dzisiaj wymagający solidnego odkurzenia i... BOBERoff Nie rozumiem negatywnych opinii... cz.1 (2) Przed wyprawą do Kresowej przeczytałam wszystkie opinie z ostatnich sześciu... Małgorzata zawiodłem się (2) Kuchnia kresowa. Na niej się wychowałem. Mieszkam w 3mieście, ale do dziś mam... 777 Prawdziwa restauracja na poziomie (4) Od 12 lat często jadam na mieście i jestem zaznajomiony z większością knajp... Marcin S. ŻART (1) Byłem tam pierwszy i ostatni raz. Wybrałem się z kobietą na obiad, byłem... Polak cudownie (2) Najlepsze jedzenie ever! Wszytsko swieżutkie, super skomponowane, idealnei... g NIGDY WIĘCEJ (1) Po prawie godzinnym oczekiwaniu, dania trafiają na stół zimne, po zwróceniu... JAN najlepsza pavlova i chodząca reklama restauracji (1) Byliśmy z mężem i dzieckiem w odwiedzinach w gdańsku planowaliśmy wejść... wesoła rodzina Pierwszy i ostatni raz (1) Byliśmy ze znajomymi żeby sobie zjeść, polecano nam restaurację kresowa wiec... Andrzej niekulturalni własciciele (4) ja z kolei byłam jakiś czas temu świadkiem bardzo przykrej sytuacji, jak pan... pani ładna A ja chyba mam szczęście, bo... (2) ... za każdym razem trafiałam na bardzo smaczne dania. Obsługa była zawsze... Agnieszka Mieszane uczucia (1) Zacznijmy od plusów. Dania są dobrej jakości, tzn takie jakie w restauracji... B Mieszane uczucia (1) Dziwny klimat restauracji. Dania gołe - trzeba domawiać do nich dodatki, żeby... MK Może nie glamour, ale... (1) Jeśli ktoś szuka blichtru, sztywnych, do bólu wytrenowanych w obsłudze... Monika